Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie będzie grał w pierwszej 6..


podejrzewam, że z jego podejściem w ogóle nie będzie grał.
chyba, że już na serio ludzi nie będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bądź taki pewny. CT i TPOF mają dobre kadry.


wiem, wiem, ale nie na darmo w ostatniej chwili rezygnowałem z gry w CT...
NeverMind1910
NeverMind1910
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, wiem, ale nie na darmo w ostatniej chwili rezygnowałem z gry w CT...

Masz duszę rekina, nie wypadałoby ci występować wśród bananów.

Konto usunięte
Konto usunięte: podejrzewam, że z jego podejściem w ogóle nie będzie grał.

Możliwe.. Kto wie :P
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz duszę rekina, nie wypadałoby ci występować wśród bananów.


Dlatego trzeba pokazać bananom kto lepszy :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego trzeba pokazać bananom kto lepszy :D


Słyszałeś może, że drużyna IT uważa iż zajmie 2 miejsce? :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  7 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałeś może, że drużyna IT uważa iż zajmie 2 miejsce? :)

słyszałem, że połowa drużyn ma pierwszoligowy skład, a druga połowa to będą chłopcy do bicia...
a i tak się okaże, że wygrają ci u których dopisze frekwencja :D
Freddie2007
Freddie2007
  7 września 2009

Jestem ciekaw czy Leo zagra Obraniakiem i Rogerem razem w środku pomocy i dwoma napastnikami:woot: Szczerze w to wątpie:ninja:

Witold
Witold
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem ciekaw czy Leo zagra Obraniakiem i Rogerem razem w środku pomocy i dwoma napastnikami Szczerze w to wątpie


spekulacje prasowe dziennikarzy.

Niemal pewne jest takie oto ustawienie:
Boruc - Golański, Dudka, Żewłakow, Krzynówek - Smolarek, Murawski, Obraniak, M.Lewandowski, Roger - R. Lewandowski.

Kuba Błaszczykowski najpewniej wyleci z pierwszego składu po słabym meczu z Irlandią Płn. Jego miejsce zajmie Smolarek.
Widząc nieporadność Brożka Leo postawi na Lewandowskiego.
MaQ7
MaQ7
  8 września 2009
Witold
Witold: Niemal pewne jest takie oto ustawienie: Boruc - Golański, Dudka, Żewłakow, Krzynówek - Smolarek, Murawski, Obraniak, M.Lewandowski, Roger - R. Lewandowski.

Smolarek za tak grajacego Kube to na pewno dobry pomysl.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 września 2009
Witold
Witold: Boruc - Golański, Dudka, Żewłakow, Krzynówek - Smolarek, Murawski, Obraniak, M.Lewandowski, Roger - R. Lewandowski.


No to przegramy :lol:

wystawia znowu zawodnikow bez formy, bez klubu ! ech...
moglem w typerze postawic na Slowenie :ziober2:
Witold
Witold
  8 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: wystawia znowu zawodnikow bez formy, bez klubu !


Smolarek bez klubu prezentował się o wiele korzystniej niż Kuba Błaszczykowski. Golański w klubie spisuje się całkiem dobrze, a i w meczu z Irlandią Północną grał przyzwoicie.
Mariusz Lewandowski strzelił bramkę, więc też nie można go przekreślać.
Co do Rogera, to mam mieszane uczucia, ale on czasem potrafi zdobyć bramkę z niczego.
Krzynówek był najlepszym polskim zawodnikiem sobotniego spotkania.
Tak więc taki skład nie byłby zły.

Gorzej jeśli postawi na jednak bez formy Błaszczykowskiego, czy co gorsza Łobodzińskiego.
OlsenDarek
OlsenDarek
  8 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: wystawia znowu zawodnikow bez formy

Nie uważam żeby Roger był akuratnie bez formy i w sobotę nie zagrał źle. Jego stałym mankamentem jest tylko zbytnia delikatność przy odbiorze piłki.

Witold
Witold: Smolarek bez klubu prezentował się o wiele korzystniej niż Kuba Błaszczykowski.

Smolarek mógłby być nawet najlepszy na boisku, ale moim zdaniem mieć reprezentanta który na dany moment jest bez klubu to nie jest powód do dumy.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 września 2009
Witold
Witold: Smolarek bez klubu prezentował się o wiele korzystniej niż Kuba Błaszczykowski. Golański w klubie spisuje się całkiem dobrze, a i w meczu z Irlandią Północną grał przyzwoicie. Mariusz Lewandowski strzelił bramkę, więc też nie można go przekreślać. Co do Rogera, to mam mieszane uczucia, ale on czasem potrafi zdobyć bramkę z niczego. Krzynówek był najlepszym polskim zawodnikiem sobotniego spotkania.


Jak to powiedzial Tomaszewski, tego nie dalo sie ogladac

jedna wielka kopanina, zero pomyslu na akcje... dno, Lewandowski fakt zdobyl gola, choc mozna powiedziec ze to pilka odbila sie od niego i wpadla no ale ok...
a w meczu wiele strat wiele niecelnych podan...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uważam żeby Roger był akuratnie bez formy i w sobotę nie zagrał źle. Jego stałym mankamentem jest tylko zbytnia delikatność przy odbiorze piłki.


Nie wiem, ja nie widzialem zadnych pozytywow z gry naszych pilkarzy w meczu sobotnim...

dla mnie to bylo nudne bezbarwne kopanie pilki do przodu...

Jedynie Obraniak podobal mi sie w 1 polowie, w koncu stworzyl 2 grozne sytuacje
(wybita pilka z lini bramkowej, slupek)
totalnie zawalił Blaszczykowski, zero jakiegos rajdu...
Brozek... ech i on chce na zachod jechac, smiechu warte.

Zobaczymy co pokaze Lewandowski, choc wydaje mi sie ze tez z forma u niego kiepsko co bylo widac podczas meczów pucharowych...

Jestem pesymistą, przekonany jestem ze nie awansujemy do MŚ.
Witold
Witold
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Smolarek mógłby być nawet najlepszy na boisku, ale moim zdaniem mieć reprezentanta który na dany moment jest bez klubu to nie jest powód do dumy.


Duma jeszcze nigdy Polaków daleko nie doprowadziła.
Tak samo było z Saganowskim, Leo nie dał go nawet na ławkę, chociaż wiadomo, że w pojedynku z Wyspiarzami poradziłby sobie z pewnością lepiej niż Paweł Brożek, który w wielu momentach błąkał się na boisku.
FeelTheShot
FeelTheShot
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.

No wlasnie zagrala... druga polowe glownie bo pierwsza polowe przespala... dopiero zaczela grac ostatnie 8 minut.
Najlepszym pilkarzem dla mnie byl Roger,widac ze odzyskal forme po przejsciu do Aek Ateny.
I przynajmniej nie olal Polski tak jak Emanuel Olisadebe.
Dobry mecz Ludovica Obraniaka... Obok Rogera wyrozniajacy sie w pierwszej polowie pilkarz.
Gdyby nie jego dwie grozne akcje pierwsza polowa bylaby wielkim blamazem chociaz i tak nie ma z czego sie cieszyc bo pilkarze zagrali wyjatkowo slabi kompletnie bez pomyslu bez ambicji.
Bardzo mnie rozczarowal Kuba Blaszczykowski ale nie ma co sie go czepiac kazdy moze miec gorszy dzien w dodatku mial pecha ze musial toczyc pojedynki z Johny Evansem,Irlandczyk pokazal mu czemu coraz czesciej stawiaja na niego w Manchesterze.
Slabo zagral Lewandowski ktory nie strzelil bramki to tylko ekspert Szpakowski probowal nam wmowic ze to on strzelil gola w rzeczywistosci byl samoboj.
Jak na zwyciezce Pucharu Uefa bardzo slaby mecz,jak juz podawal to do tylu a jak strzelal to bardzo niecelnie.
Leo Benhaker powinien stracic prace juz dawno temu ale nie teraz...
Nic zmiana trenera teraz nie da... zostaly 3 mecze i teraz to jest bezsens.
Mozna przygotowac umowe do rozwiazania i szukac nowego trenera (najprawdopodobniej bedzie to Smuda bo raczej nie Ferguson :mrgreen: )
Ja juz nie wierze ze Polska awansuje do mistrzostw swiata takze nie uda sie wycieczka tym bandytom z PZPN.
Leo jest niereformowalny...
ciagle sie upiera zeby grac formacja 4-5-1 a ja pytam po chu_ja??????
Przeciez to naprawde nie trzeba byc specjalnie inteligentnym zeby dojsc do wniosku ze jesli chce sie zdobywac bramki to lepiej zagrac 2 napastnikow.
Kpina to jest Krzynowek na lewej obronie...
pilkarz ktory wiele lat gral w pomocy i teraz Leo robi na sile z niego obronce :wtf:
Lobodzinski na lawce rezerwowej to juz jest po prostu rozpacz....
Przeciez to jest nieszczescie.!!!
A Peszko przed domem w tv ogladal mecz pewnie az sie prosilo zeby zastapil Blaszczykowskiego.
zmiana Obraniaka kompetnie nie zrozumiala,chyba tylko dlatego wszedl Smolarek ze mozna go sprzedac do Feyenordu :crylol:
Carlsb
Carlsb
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zmiana Obraniaka kompetnie nie zrozumiala,chyba tylko dlatego wszedl Smolarek ze mozna go sprzedac do Feyenordu


tu się nie ma co śmiać..moim zdaniem to właśnie było przyczyną zmiany..po kiego wała Smolarek ma grać ? a no właśnie żeby się wypromować;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.