Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 września 2009

ARgentyna dostaje bo nie ma obrony. Wystarczy na nazwiska spojrzeć. Brazylia ma świetnych graczy w obronie, ogranych w Europie, którzy wiele wygrali. Drużyna Maradony jakos grała do 16nastki ale potem męka. Z drugiej strony wstyd, ze "wielka" Brazylia od jakiegoś czasu gra taka padakę biorąc za podstawę grę z kontry. Hiszpanie mogliby ich nieźle pojechać. Tak kunktatorskiej i defensywnej Brazylli dawno albo i w ogóle nie widziałem.

Donald WHO YOU?

Carlsb
Carlsb
  6 września 2009

@krzychu7818:

weekendowe mecze do typowania dałeś fajne, ludzie zdobyli dużo punktów... ale chyba za dużo zdobyli bo teraz dałeś masakryczne mecze :P

szczególnie Andorra-Kazachstan (ale tu raczej Kazachstan)

Białoruś-Ukraina też ciekawie się zapowiada hehe

wiem, wiem wyboru za dużego nie było;]

jednym słowem-mecze robią wrażenie :P

ale mogę się założyć ze nasi po kompromitacji z Irlandią Płn, wygrają ze Słowenią i znowu Leo będzie wielki ;/

ciekawe jaki kurs u buka będzie na Polskę..oby coś ponad 2,00 to puszczę za 100 zł ;]

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włosi pokonali reprezentację Gruzji 0-2 w Eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2010 r. W meczu wystąpiło 3 graczy rossonerich. Zambrotta i Pirlo po stronie reprezentacji Włoch. Można by powiedzieć, że Kakha Kaladze również, jednak w protokole meczowym został wpisany do składu reprezentacji Gruzji. Nasz obrońca zdobył dwa gole samobójcze, dzięki czemu Włosi wygrali. Warte rozważenia jest ustawienie w kolejnym spotkaniu z Livorno, Kakhabera Kaladze w ataku obok Pato.


:lol: :lol:

Jest nastepca Kaki w Milanie
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jest nastepca Kaki w Milanie

Skubany i to w 10 minut, rispekt ;>
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 września 2009

Diego Maradona powinien złożyć dymisję, albo zostać zwolniony.

A co do meczy do typera. Bardzo fajnie dobrane..

Ma ktoś te bramki Kaładze?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 września 2009

Osobiście nie podobają mi się mecze z tej kolejki typera, co oznacza, że pewnie znów z 10 punktów nie wyjdę :ninja:
ale nie szkodzi.

NeverMind1910
NeverMind1910
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście nie podobają mi się mecze z tej kolejki typera, co oznacza, że pewnie znów z 10 punktów nie wyjdę ale nie szkodzi.


Egzepodszyw ty zamiast typować, to mógłbyś komplecik dzisiaj zgarnąć i pogrążyć Macka :P
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Egzepodszyw ty zamiast typować, to mógłbyś komplecik dzisiaj zgarnąć i pogrążyć Macka :P


Mnie bardziej ciekawi ile z tych pytań układał sam Maciek :)
ale mniejsza z tym, mam nadzieję, że w sezonie nie będzie pytań z innych spotkań, a sędziowie do swojej pracy podejdą jak najbardziej profesjonalnie.

i tym praktycznym akcentem chcę zakończyć off top z mej strony :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mniejsza z tym, mam nadzieję, że w sezonie nie będzie pytań z innych spotkań, a sędziowie do swojej pracy podejdą jak najbardziej profesjonalnie.

Nie ma prawa być tak w oficjalnym meczu. Maciek jednak z ręką na sercu przyznał, że żadnego pytania nie znał..

Konto usunięte
Konto usunięte: i tym praktycznym akcentem chcę zakończyć off top z mej strony :)

E tam. Jedyna zabawa na tym forum to offtop :and:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma prawa być tak w oficjalnym meczu. Maciek jednak z ręką na sercu przyznał, że żadnego pytania nie znał..


co najmniej połowę z tych pytań widziałem już kilka razy, nie wierzę w to, by on lub ktoś z jego drużyny ich nie znał.

Konto usunięte
Konto usunięte: E tam. Jedyna zabawa na tym forum to offtop


i kto to mówi :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co najmniej połowę z tych pytań widziałem już kilka razy, nie wierzę w to, by on lub ktoś z jego drużyny ich nie znał.

Z pewnością je znali, bo pytania były z transów 2 ligowych :). Zabrakło nam zwyczajnie szybkości..

Konto usunięte
Konto usunięte: i kto to mówi :D

Chyba zmieniłem nastawienie :(. Już nie gryzę..
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z pewnością je znali, bo pytania były z transów 2 ligowych :). Zabrakło nam zwyczajnie szybkości..


wpadłem na tych dwóch pytaniach o kraj i potem mi się zwyczajnie odechciało ;/
w ogóle jakiś dziwny był ten spar.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba zmieniłem nastawienie :(. Już nie gryzę..


hahahahaha do czasu...
no tak jak się jest w jednej drużynie z moderatorem to nie wypada...
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahaha do czasu... no tak jak się jest w jednej drużynie z moderatorem to nie wypada...

Moderator nas olał ciepłym moczem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: wpadłem na tych dwóch pytaniach o kraj i potem mi się zwyczajnie odechciało ;/ w ogóle jakiś dziwny był ten spar.

Może i przydatny. Pokaże nam, że nie jesteśmy tacy dobrzy jak nam się wydaję. I zmotywuje do lepszej gry.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moderator nas olał ciepłym moczem :)


najlepszy i tak był Martinho :D
jak zwykle :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może i przydatny. Pokaże nam, że nie jesteśmy tacy dobrzy jak nam się wydaję. I zmotywuje do lepszej gry.


i tak nam w lidze nikt nie podskoczy :ssh:
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy i tak był Martinho :D

Chyba nie będzie grał w pierwszej 6..

Konto usunięte
Konto usunięte: i tak nam w lidze nikt nie podskoczy

Nie bądź taki pewny. CT i TPOF mają dobre kadry.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.