Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
Freddie2007
Freddie2007
  8 września 2009

Ale przy Eurobaskecie i ME w siatkówce mecze piłkarskie schodzą na dalszy plan:lol:

PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tu się nie ma co śmiać..moim zdaniem to właśnie było przyczyną zmiany..po kiego wała Smolarek ma grać ? a no właśnie żeby się wypromować;/

on gra za zaslugi :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przy Eurobaskecie i ME w siatkówce mecze piłkarskie schodzą na dalszy plan


no dzisiaj mieli pokazywać na TVP Sport mecz młodzieżówki, a woleli na dwóch antenach pokazywać mecz kosza Polski :and:

z drugiej strony jutro Polska rozgromi Słowenię i wszystko wróci do normy :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z drugiej strony jutro Polska rozgromi Słowenię

Ta, chyba w szachy :rotfl:
Carlsb
Carlsb
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z drugiej strony jutro Polska rozgromi Słowenię i wszystko wróci do normy


znowu bedzie na każdym stadionie gromkie Leeeeeeeeeoooooooo ;/

mam nadzieje ze po kwalifikacjach się pożegnamy z tym ... nieudacznikiem, żeby nie napisać pajacem
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje ze po kwalifikacjach się pożegnamy z tym ... nieudacznikiem, żeby nie napisać pajacem

Sam jesteś pajac. Leo to dobry trener. A z takimi pseudo grajkami to nawet Ferguson, Guardiola czy inny Ancelotti nic by nie ugrał... Ooo!
Carlsb
Carlsb
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś pajac


ironia? słaba..

Konto usunięte
Konto usunięte: Leo to dobry trener.


ironia? słaba..

Konto usunięte
Konto usunięte: A z takimi pseudo grajkami to nawet Ferguson, Guardiola czy inny Ancelotti nic by nie ugrał


oczywiście że być nic nie ugrali, bo by powołali innych piłkarzy..

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś pajac


za ostro..nie uważasz że przegiąłeś ? to po pierwsze..

po drugie .. nie napisałem że Leo to pajac ..tylko nieudacznik...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście że być nic nie ugrali, bo by powołali innych piłkarzy..

A skąd by ich wzięli?

Konto usunięte
Konto usunięte: za ostro..nie uważasz że przegiąłeś ? to po pierwsze.. po drugie .. nie napisałem że Leo to pajac ..tylko nieudacznik...

A czy musisz każdy posta brać tak na serio? ;]
Carlsb
Carlsb
  8 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd by ich wzięli?


z boiska :) po co powoływać Krzynówka ? Smolarka ? Rogera ? są kompletnie bez formy ... a my przywiązujemy uwagę do nazwisk i boimy sie nowych rozwiązań..szkoda

no ale skoro nawet sam Hiddink i reszta nie wykrzeszą nic z polskich piłkarzy (wszystkich jacy istnieją) to po co nam Leo ? to lepiej dać prowadzić jakiemuś taniemu trenerowi naszą reprezentację :) efekt ten sam, a koszty mniejsze :) skoro wynik ten sam to "po co przepłacać" ? "

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: A czy musisz każdy posta brać tak na serio? ;]


nie muszę:) wystarczy wstawić jakąś emotkę typu : ":)" ";]" ":P" czy jakieś inne internetowe cuda :) a że nie było tego w Twojej wypowiedzi to uznałem to jaka post na poważnie ;]

nie ważne, sprawa rozwiązana, jak widzisz nie zareagowałem jakoś ofensywnie, więc moim zdaniem jest wszystko ok ;]
Carlsb
Carlsb
  8 września 2009

w drugim cytacie powinna zostać zacytowana Twoja osoba a nie moja:P

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009

Paweł Golański kontuzjowany :ninja:
Czyli szykują się kolejne zmiany.
Prawdopodobnie z prawej strony zagra Żewłakow, a w środku Bosacki.

smencik
smencik
  9 września 2009

Jeżeli zobaczę, że lewa strona to para Krzynówek-Smolarek, to autentycznie wyłączę telewizor.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: para Krzynówek-Smolarek


ten duet zwiastuje zaglade :rotfl:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli zobaczę, że lewa strona to para Krzynówek-Smolarek, to autentycznie wyłączę telewizor.


żeby się jeszcze nie okazało, że ci piłkarze nam mecz wygrają :tak:
smencik
smencik
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby się jeszcze nie okazało, że ci piłkarze nam mecz wygrają

Nie byłoby się czym cieszyć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.