Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
MaQ7
MaQ7
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiedziałem że tak będzie,teraz cały czas mówią że remis nie jest zły i mamy szansę na awans

w Koncu Cesi zremisowali ze Slowacja wiec teraz bedziemy miec "szanse"
prawie do ostatniego meczu xD
kuba92762
kuba92762
  5 września 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Bosque i podobni to mogą trenować Hiszpanię czy Holandię gdzie jest potencjał i wielcy gracze a nie to polskie kalectwo, które do tego myśli, ze jest wielkie.

Potrzedles mega powaznie tutaj do sprawy.Sadzisz, ze naprawde moglibysmy sprowadzic Mourinho czy Del Bosque?:lol2:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 września 2009

A TY opdchodzisz mega poważnie do sprawy uznając za mega poważne moje wywody a są to tylko takie sobie twierdzenia mega hipotetyczne.

Donald WHO YOU?

kuba92762
kuba92762
  5 września 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: A TY opdchodzisz mega poważnie do sprawy uznając za mega poważne moje wywody a są to tylko takie sobie twierdzenia mega hipotetyczne.

Tak to zabrzmialo.
Nie ma co hipotetycznie gdybyac, dopoki Leo jest trenerem:)
Freddie2007
Freddie2007
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w Koncu Cesi zremisowali ze Slowacja wiec teraz bedziemy miec "szanse" prawie do ostatniego meczu xD

W Mariborze nie wygramy a tylko wygrana tam przedłuża ewentualne szanse:)
krzychu7818
krzychu7818
  5 września 2009

jak zawodnik który nie ma klubu może grać w reprezentacji kraju , toż to jakis ewenement na skale światową

WueRZet
WueRZet
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: toż to jakis ewenement na skale światową

Przesada ^^
Na MŚ 2006 bramkarz Angoli chyba był też bez klubu ;D
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 września 2009

Co Wy macie takie pretensje do LEO? Co on ma ugrać z piłkarzami, którzy z malutkimi wyjątkami nie mają za grosz ambicji?!!

WueRZet
WueRZet
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy macie takie pretensje do LEO? Co on ma ugrać z piłkarzami, którzy z malutkimi wyjątkami nie mają za grosz ambicji?!!

To, że trener nie ma więcej ambicji od tych piłkarzy.
folkemon
folkemon
  5 września 2009

słabo, miał być pogrom, a każda z drużyn mogła ten mecz wygrać :nie:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 września 2009
Carlsb
Carlsb
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy macie takie pretensje do LEO? Co on ma ugrać z piłkarzami, którzy z malutkimi wyjątkami nie mają za grosz ambicji?!!


ja to wynikami się przestałem interesować jak miałem 17-18 lat..wtedy wiedziałem że legendy każdego klubu mają coś na sumieniu .. żeby nie zjechali mnie kibice Widzewa, Lecha, Wisły itd to te kluby przemilczę.. ale w Legii taki symbol jak Jacek Zieliński ..prawie cała kariera w Legii, oddany i w ogole "szacunek dla niego" ... tylko szkoda że jako kapitan był pierwszy do sprzedawania meczów..no więc skoro ikony klubu mają mnie w pupie to ja tez mam ich w pupie.

to tak ogólnie dlaczego nie przejmuje sie wynikami..czy to Legii czy reprezentacji..

ale na Boga.. reprezentacja to reprezentacja ! po kiego wała powoływać Smolarka ? po kiego powoływać dać durne persony co nie mają miejsca w składzie klubu ?

tak..za to odpowiada selekcjoner ! czy Leo sratata ...i za to mam pretensje ...

wywalanie na pałę do Brożka ? na głowę ? z wyspiarzami ? śmiech na sali..

za to odpowiada trener ... za politykę personalną i taktykę..styl gry...

poza tym...tyle hajsu ile on bierze ..głowa mała..

ktoś rzucił propozycję Trapattoniego... i to byłby strzał w 10 ! trener z charakterem, potrafiący zjechać na konferencji swoich piłkarzy ( akurat Ty Jose powinineś wiedzieć o jaką konferencję mi chodzi .. pięknie zjechał gwiazdeczki ) z tym, że nie wiem czy jakby zobaczył naszych kopaczy to by powiedział .. " a kur** bawcie się same"

tylko jedna sprawa - granie z orłem na piersi wymaga ... to nie jest zabawa.. to honor ...

co to ma znaczyć że pan piłkarz udzielając wywiadu nie ma zadyszki ? nie jest spocony ? w meczu z Irlandią Północną ! powtórzmy - nasz rywal-cienkie bolki Irlandia Północna ! ludzie ... ten kraj nie znaczy nic w świecie piłkarskim ! Irlandia Północna !

podzielam zdanie osoby która jarała się ostatnio meczem z Norwegią ... ja wtedy też się jarałem z awansu ..tyle że w 2002 roku miałem 16 lat .. na MŚ też się jarałem występem ..do meczu z Koreą Płd którą mieliśmy puknąć 2:0 ... puknęli oni nas ..

Leo why ? why nie dasz sobie spokoju z piłką ? wielki Pan mówiący o Polakach per nieudacznicy, ludzie bez honoru .. (tak, był wywiad dla zachodniej gazety) ..

Leo-wypad ! why ? bo masz takie wyniki i brak perspektyw na Euro 2012 !

kto ma go zastąpić ? może rzeczywiście Smuda ? bo o Trapattonim i Hiddinku można pomarzyc ....
Ichabod
Ichabod
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść


Leo powinien odejść już dawno.
Z tym remisem Czechów trochę się przyfarciło polakom, ale znając życie w następnym meczu całkowicie dają dupy.
Nawet mając szczęście nie wykorzystamy tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: MaQ7


Wybacz, ale skasuj tego ava. Sam go robiłem na potrzeby tego forum (patrz rozmiar) i nie życzę sobie, by ktoś go używał. Zapytaj LeonGrande jak nie wierzysz, on powinien pamiętać, że ten av jest mojego autorstwa.
krzychu7818
krzychu7818
  6 września 2009

Argentyna przegrała 1-3 :and: , Brazylia awans na mundial

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Argentyna przegrała 1-3 , Brazylia awans na mundial

Jak dla mnie to był jeden z największych pewniaków wczorajszego dnia... Argentyna w tej chwili jest po prostu zespołem słabym.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.