Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)
A więc z tego co mi wiadomo . 5 czerwca na konferencji jest juz potwierdzenie , że organizatorem niesamowitego spotkania będzie Arena Gdańsk ! :) Z wielką dumą Katalonii zagra Lechią Gdańsk :) Spotkanie odbędzie się 20 lipca . Warunek jeden , że przeniosą pierwsze spotkanie kolejnego sezonu Ekstraklasy z Wisłą Kraków . Bilety będą kosztowały 95 zł . Barca przyjedzie w najlepszym i najmocniejszym składzie . Oraz z najnowszym Neymerem. Miejsce na Trybunie Zielonej kosztuje 280 zł . A na żółtej 400 i 450 . Mecze odbędzie się o godz. 20:30 . Kibiców będzie pewnie bardzo dużo . Co wy na to ? Przygotowujecie sie na mecz ? Jaki obstawiacie wynik . Co sądzicie n temat tego meczu ? Zapraszam do wypowiedzi :)
Kombatant
Kombatant
  29 lipca 2013
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/lechia-gdansk-fc-barcelona-przyjazd-neymara-pod-znakiem-zapytania/2fsj0

ahahaha tak bardzo maja wyebane na ten mecz gracze Barcy :rotfl:

dobry koment znalazlem - " ~zgrywusik : Następny Update: zamiast Barcelony przyjedzie jednak 3 ligowy zespół rumuński."
:rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 lipca 2013

W ogóle jakie to przykre, że większość, jak podejrzewam ludzi poszła na spotkanie kibicować Barcelonie, a nie kurdę Lechii.

Oprawa zresztą mówi sama za siebie, jesu.

:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2013

zajebista sektorówka, FC Barcy w Polsce dobra robota

Boti, Boti, Boti! Madridista qui no boti! :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: a nie kurdę Lechii.


a kto by kibicował betonom d83dde02
nawet jakby grali z Realem to chyba bym nie był za nimi :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: a kto by kibicował betonom nawet jakby grali z Realem to chyba bym nie był za nim


No ja na pewno nie z oczywistych powodów ;D.
Ale gdyby Barca przyjechała do Poznania, to oczywiste dla mnie jest że Kocioł kibicuje Lechowi ;D.

Ja rozumiem, że to spotkanie towarzyskie, no ale kuźwa.... ;D
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

wiadomo Maqdaleno, Lecha można lubić nawet za to co pokazuje w europejskich pucharach i w ogóle macie spoko kibiców
a Lechia sam się przekonałem na żywo co za beton, nawet teraz jazda z kuv...... krzyczeli ?!
po co, mecz towarzyski, promocja piłki dla rodzin z dziećmi a oni takie coś - żenada

no, ale nic niech sobie mają i żeby dostali dobre 10:0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 lipca 2013

No własnie Nutku, myslałam że się przesłyszałam ahahahha. Fakt, żenada. My sie tak nadzieramy na wybrane kluby ;D.

Ja pamiętam mecz z Borussią u nas, towarzyski również. Lewy wiadomo został przywitany rewelacyjnie, ale to takie naturalne i oczywiste ;D. Jednak cały doping płynął dla Lecha. Być może nie powinnam porównywać Borussi do Barcy, no ale tak wyszło ;D.

W ogóle jestem zdziwona dlaczego Lechia gości Barcelonę, toż ten klub niewiele reprezentuje.

:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 lipca 2013

To długie zamieszanie od meczu pierwotnego Wisłą, potem odwołanie spotkania Lechii z Juventusem w 30 rocznicę występów w Pucharze Zdobywców Pucharów no i tak wymyślili FCB. Fakt jeden trzeba przyznać, że PGE Arena jest najlepiej zarządzanym stadionem z Polsce a że kibice prezentują poziom poniżej krytyki to inna sprawa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  30 lipca 2013

hahahhahhahahahahhahahahahahahahhahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahhahahahahahahahahahahahahaahahahah

thomas893
thomas893
  30 lipca 2013

Hahaha, Lechia prowadzi :rotfl:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 lipca 2013

Lechia pokazuje Barcie jak sie gra w pilke, gwiazdy z Gdanska zwiazaly nogi klubowi bodjaze z Hiszpanii jak sie nie myle : >

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 lipca 2013

O jesu.

Ale to przed golem '' gola gola gola strzelcie k... gola'' totalnie zbędne, no chołota no.
Spotkanie towarzyskie, heh.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To długie zamieszanie od meczu pierwotnego Wisłą, potem odwołanie spotkania Lechii z Juventusem w 30 rocznicę występów w Pucharze Zdobywców Pucharów no i tak wymyślili FCB.


A widzisz, to nie znam tych faktów.
:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 lipca 2013

Lechia - 29,00
remis - 12,00
Barca - 1,06

xD

Krzychu00
Krzychu00
  30 lipca 2013

jaki pisk gdy Messi jest przy piłce :rotfl:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 lipca 2013

Odnoszę wrażenie, że piłkarze Barcy dostali za przegrany mecz dożywotnie wakacje nad Bałtykiem za free :rotfl:.
Chociaż nie wiem jaki to dla nich rarytas :rotfl:.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.