djboniuPL
Posty: 33 (po ~239 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 71
djboniuPL
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)
A więc z tego co mi wiadomo . 5 czerwca na konferencji jest juz potwierdzenie , że organizatorem niesamowitego spotkania będzie Arena Gdańsk ! :) Z wielką dumą Katalonii zagra Lechią Gdańsk :) Spotkanie odbędzie się 20 lipca . Warunek jeden , że przeniosą pierwsze spotkanie kolejnego sezonu Ekstraklasy z Wisłą Kraków . Bilety będą kosztowały 95 zł . Barca przyjedzie w najlepszym i najmocniejszym składzie . Oraz z najnowszym Neymerem. Miejsce na Trybunie Zielonej kosztuje 280 zł . A na żółtej 400 i 450 . Mecze odbędzie się o godz. 20:30 . Kibiców będzie pewnie bardzo dużo . Co wy na to ? Przygotowujecie sie na mecz ? Jaki obstawiacie wynik . Co sądzicie n temat tego meczu ? Zapraszam do wypowiedzi :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 lipca 2013

Ahahahahhahahahha i znów remis.

:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  30 lipca 2013

i 2:2 : D

neymar wejdzie i pewnie cos pyknie

tak czy siak zolty pasek na tvn24 pewny :rotfl:

Krzychu00
Krzychu00
  30 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tak czy siak zolty pasek na tvn24 pewny


a to wiadomo :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 lipca 2013

miałem zapiedol w pracy a i tak radia wszędzie ryczały, że Lechia wygrała Ligę Mistrzów a nie wróć to remis w meczu towarzyskim
--
jedni grali sparing, drudzy mecz o życie
Probierz ponoć tabletka septolete co godzinę bo nie może mówić

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gife
gife
  1 sierpnia 2013

Oglądałem mecz. Szacun dla Lechii za to, że wytrzymali tempo Barcy. Mimo, iż Ci wyjechali na wczasy do Gdańska, remis ośmiesza ich na całej lini. Oni powinni powieźć Lechię róznicą galaktyczną, a nie, dac sobie strzelić 2 kasty. Szacun dla Lechistów za ten mecz, myślę, że taką grą spokojnie w lidze by poszaleć mogli :)

djboniuPL
Posty: 33 (po ~239 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 71
djboniuPL
  3 sierpnia 2013

Jestem zadowolony z meczu. Bilet bylo warto kupić . :) Niesamowite emocje :) Pozdrawiam ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.