Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)
A więc z tego co mi wiadomo . 5 czerwca na konferencji jest juz potwierdzenie , że organizatorem niesamowitego spotkania będzie Arena Gdańsk ! :) Z wielką dumą Katalonii zagra Lechią Gdańsk :) Spotkanie odbędzie się 20 lipca . Warunek jeden , że przeniosą pierwsze spotkanie kolejnego sezonu Ekstraklasy z Wisłą Kraków . Bilety będą kosztowały 95 zł . Barca przyjedzie w najlepszym i najmocniejszym składzie . Oraz z najnowszym Neymerem. Miejsce na Trybunie Zielonej kosztuje 280 zł . A na żółtej 400 i 450 . Mecze odbędzie się o godz. 20:30 . Kibiców będzie pewnie bardzo dużo . Co wy na to ? Przygotowujecie sie na mecz ? Jaki obstawiacie wynik . Co sądzicie n temat tego meczu ? Zapraszam do wypowiedzi :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2013

i tak złożyli mocną pakę 261d nie zmienia to faktu, że wydymali 40 tys kibiców :-D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2013
mecz odwołany !!

===
Konto usunięte
Konto usunięte: Sobotni mecz Lechii Gdańsk z FC Barcelona nie odbędzie się! Poinformowali o tym Katalończycy na piątkowej konferencji prasowej! Prezydent "Dumy Katalonii" Sandro Rosell poinformował, że wskutek problemów zdrowotnych trenera Tito Vilanovy wyjazd w tym momencie do Polski i mecz pokazowy nie mają sensu. Vilanova opuszcza zespół, bo ma nawrót choroby nowotworowej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  19 lipca 2013

Zdrowia Tito!

ale odwołaniem meczu wg mnie Barca się w tym momencie ośmieszyła :)

w meczach ligowych i w lm na ławce mógł siedzieć asystent, a w meczu towarzyskim nie ? no proszę ..

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale odwołaniem meczu wg mnie Barca się w tym momencie ośmieszyła :) w meczach ligowych i w lm na ławce mógł siedzieć asystent, a w meczu towarzyskim nie ? no proszę ..


Czy ja wiem, wspólnie zadecydowali że nie ma atmosfery w zespole przez chorobę trenera. Lepsza taka niż na siłę wpadać bo jest kasa do zarobienia.
Zdrowie ponad hajs 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  19 lipca 2013

ale to jest tylko mecz towarzyski!

dla mnie dziwna decyzja, już raz była taka sytuacja z Tito i jakoś wygrywali mecze ligowe ;)

tak, zdrowie trenera, ale piłkarze zdrowia przez ten mecz raczej by nie stracili :)

no, ale co tam, nie mój cyrk, nie moje zabawki :P

chociaż Tito jest mi strasznie żal..

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2013

Chcą być w tych trudnych chwilach przy nim, Tito przeżywa dramat a cała drużyna jak gdyby nigdy nic pojedzie sobie na mecz. Olać to i tą Lechię.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  19 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mecz odwołany !!=== Cytat:Sobotni mecz Lechii Gdańsk z FC Barcelona nie odbędzie się! Poinformowali o tym Katalończycy na piątkowej konferencji prasowej! Prezydent "Dumy Katalonii" Sandro Rosell poinformował, że wskutek problemów zdrowotnych trenera Tito Vilanovy wyjazd w tym momencie do Polski i mecz pokazowy nie mają sensu. Vilanova opuszcza zespół, bo ma nawrót choroby nowotworowej.

A tak sie napalali na Barce w polandii :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  19 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to jest tylko mecz towarzyski! dla mnie dziwna decyzja, już raz była taka sytuacja z Tito i jakoś wygrywali mecze ligowe ;)


Choroba trenera (co jest jego tragedia) to tylko wymowka, sadze ze zwyczajnie nie chcialo im się jechac na mecz z jakas tam Lechia.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2013

PGE Arena ogłosi upadłość :rotfl:
pewnie już 260e się urywają co z kasą za bilety

==
miałem nie pić, ale 6 pak żywca za Tito - zdrowiej Pan d83cdf7a

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  19 lipca 2013

ja dziś tylko 4 Becksy, bo jutro praca :D

Krzychu00
Krzychu00
  19 lipca 2013

ciekawe czy mecz z Bayernem też odwołają...

informacja o tym , że nie przylecą na mecz do Polski na czerwonych i żółtych paskach w stacjach informacyjnych :szok:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2013

krew mnie zalewa jak widzę podludzi wypisujących głupoty o tym, że mecz odwołany
biedny beton i kibice z Gdańska co teraz zrobić po niedzielnym rosole ehhh taka porażka, nic tylko się szarpnąć

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 lipca 2013

choroba - chorobą ale odwołanie meczu -> kpina
no sorki

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chcą być w tych trudnych chwilach przy nim

drużyna rezerw ? :lol:
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  20 lipca 2013

no, ale taka prawda Nutii, to jest drużyna, a nie jeden człowiek. Jakoś potrafili grać bez Tito i wygrywać w zeszłym sezonie, a to jest tylko głupi mecz towarzyski. Co mają powiedzieć ludzie, którzy jechali na ten mecz z drugiego końca Polski i pewnie są już w Gdańsku ?

MiloscDoMarty
MiloscDoMarty
  20 lipca 2013

co ten tito umiera na raka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.