Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)
A więc z tego co mi wiadomo . 5 czerwca na konferencji jest juz potwierdzenie , że organizatorem niesamowitego spotkania będzie Arena Gdańsk ! :) Z wielką dumą Katalonii zagra Lechią Gdańsk :) Spotkanie odbędzie się 20 lipca . Warunek jeden , że przeniosą pierwsze spotkanie kolejnego sezonu Ekstraklasy z Wisłą Kraków . Bilety będą kosztowały 95 zł . Barca przyjedzie w najlepszym i najmocniejszym składzie . Oraz z najnowszym Neymerem. Miejsce na Trybunie Zielonej kosztuje 280 zł . A na żółtej 400 i 450 . Mecze odbędzie się o godz. 20:30 . Kibiców będzie pewnie bardzo dużo . Co wy na to ? Przygotowujecie sie na mecz ? Jaki obstawiacie wynik . Co sądzicie n temat tego meczu ? Zapraszam do wypowiedzi :)
musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  6 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: niesamowitego spotkania

Pod jakim względem niesamowitego spotkania . Jak już na Polskiej ziemi Wielką Barcelona gościliśmy ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Bilety będą kosztowały 95 zł . Barca przyjedzie w najlepszym i najmocniejszym składzie .

O tym to jeszcze za daleko by pisać że w najmocniejszym składzie , zawsze ktoś może z nich nabawić się jakieś kontuzji która może doprowadzić do wyeliminowania ze spotkania
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy na to

Nic bo i tak na 99% jest pewne kto wygra ten mecz
Konto usunięte
Konto usunięte: Przygotowujecie sie na mecz

Tak pościele łóżko i pójdę spać
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki obstawiacie wynik

3:1 dla Barcelony lub 3;0 DLA BARCELONY
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszam do wypowiedzi

No to się wypowiedziałem d83cdf7a
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 czerwca 2013

bilety mega drogę , to czy najmocniejszy skład to się jeszcze okażę - dobrzy by było gdyby tak się stało
sam mecz mi obojętny - wynik będzie hokejowy jak w starciu Legii z Arsenalem

...Ignorance is bliss...
Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013

Kiedyś pamiętał był mecz u nas między Wisłą Kraków a Barceloną . Najsilniejszy skład Henry , Roni itd . I skonczylo sie zwyciestwem dla Wisły 1:0 . Mecz wyglądał jak okupiony . Wydaje mi sie , że bedzie to samo 20 lipca . Lecz i tak pójadę na ten mecz obejrzeć .

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 czerwca 2013

weź pod uwagę ze w tym czasie będzie trwał Puchar Konfederacji
więc ze składu to chyba jedynie Messi zostanie :lol:

...Ignorance is bliss...
Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013

Pożyjemy zobaczymy :) Do 20 lipca jeszcze troche :)

thomas893
thomas893
  6 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: weź pod uwagę ze w tym czasie będzie trwał Puchar Konfederacji

Brazylijczyków i Hiszpanów nie ma się co spodziewać, soł bilety za drogie :ziober2:
Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: . Barca przyjedzie w najlepszym i najmocniejszym składzie


Chryste co za naiwniak, jak napisal Rex, Puchar Konfeederacji, to po 1 , po 2 Messi pewnie bedzie dalej leczyl kontuzje, a jezeli nie to nie zaryzykuje meczu z jakas tam Lechią (pewnie nie potrafi nawet wymówić nazwy rywala).

Ale gimbusy sie jaraja i spuszczaja, zal mi was.
Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013

Skończ i nie ubliżaj . Wypowiadaj sie normalnie a nie jak pajac . Powtarzam . Zobaczymy jak to będzie . Ja wypisalem informacje takie jakie dostałem i usłyszałem . Założyłem wątek ze względu , żeby było co dyskutować .

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 czerwca 2013

Właśnie Rafał .. nie neguj wszystkiego i wszystkich ;/

na dziś jest to superj njus .. do samego meczu pewnie będzie tylko zbędną kopaniną , bilety za darmo a Lechia puści swoich juniorów do grania -bo to jest jednak coś - wpis na fejsie , gram dziś z Barcą
a Messi może przyjedzie ... pomacha z trybun do telewizora :lol:

...Ignorance is bliss...
Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013

Heh proste ;) Ja lece na mecz tylko oglądnąć , napić sie piwka ;) A co tam :)

Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: na dziś jest to superj njus .. do samego meczu pewnie będzie tylko zbędną kopaniną , bilety za darmo a Lechia puści swoich juniorów do grania -bo to jest jednak coś - wpis na fejsie , gram dziś z Barcą


Dziwie sie w sumie Barcelonie, co ją tutaj sprowadza, chyba jedynie wycieczka i obejrzenie areny euro 2012
oczywko dla tych graczy, ktorzy nie mieli okazji zagrac. Ciekawe czy ministra mucha znow sypnie kasiorką xD
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwie sie w sumie Barcelonie, co ją tutaj sprowadza, chyba jedynie wycieczka i obejrzenie areny euro 2012 oczywko dla tych graczy, ktorzy nie mieli okazji zagrac. Ciekawe czy ministra mucha znow sypnie kasiorką xD

słyszeli że Polska to druga Japonia wiięc robią azjatyckie tourne tylko tańsze :lol:
...Ignorance is bliss...
LuznyGosc
LuznyGosc
  7 czerwca 2013

Za drogie bilety, zebym skusil sie na ogladanie tak slabego meczu.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 czerwca 2013

prawie tyle co za Lichtenstein

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.