Rikolen
Rikolen
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)
A więc z tego co mi wiadomo . 5 czerwca na konferencji jest juz potwierdzenie , że organizatorem niesamowitego spotkania będzie Arena Gdańsk ! :) Z wielką dumą Katalonii zagra Lechią Gdańsk :) Spotkanie odbędzie się 20 lipca . Warunek jeden , że przeniosą pierwsze spotkanie kolejnego sezonu Ekstraklasy z Wisłą Kraków . Bilety będą kosztowały 95 zł . Barca przyjedzie w najlepszym i najmocniejszym składzie . Oraz z najnowszym Neymerem. Miejsce na Trybunie Zielonej kosztuje 280 zł . A na żółtej 400 i 450 . Mecze odbędzie się o godz. 20:30 . Kibiców będzie pewnie bardzo dużo . Co wy na to ? Przygotowujecie sie na mecz ? Jaki obstawiacie wynik . Co sądzicie n temat tego meczu ? Zapraszam do wypowiedzi :)
Rikolen
Rikolen
  7 czerwca 2013

Ja juz mam zamówiony . Dla mnie każdy mecz to frajda ;)

RexMundl
wpis jest ukryty
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  12 czerwca 2013

bilety nigdy nie są za drogie jeśli serce masz w danych barwach :))))
Pojechałabym ..........
szkoda, że pzpn Wiśle nie dał takiej możliwości ;)

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 czerwca 2013

ale i tak sporo chętnych
już cos ponad 30 tys biletów sprzedali

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: ale i tak sporo chętnych już cos ponad 30 tys biletów sprzedali


By zobaczyc Barcelone B, jestem pewny ze Messi nie zagra nawet 1min.

szkoda kasy : >
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 czerwca 2013
LeonGrande
LeonGrande: By zobaczyc Barcelone B, jestem pewny ze Messi nie zagra nawet 1min.

toż to było wiadomo od początku
ale zawsze możesz powiedzieć w szkole , że w wakcje byłeś na meczu Barcelony :lol:
...Ignorance is bliss...
littlecaterka
littlecaterka
  4 lipca 2013

Mecz obejrzę ;) będzie fajne widowisko i tyle, a okaże się pozniej jaki bedzie skład ;d
Ja tam nie narzekam, fajnie ze przyjada do Gdańska

Rikolen
Rikolen
  9 lipca 2013

Nigdy nie jest szkoda kasy . Skoro pracuje sie na to trzeba sobie pozwolić na odrobine frajdy . Wiekszosc osob nie wie co to prawdziwy mecz w tak ogromnym gronie ludzi . Można przeżyć coś wspanialego . To są niezapomniane i emocje z meczów . Miłość do klubu oraz najwspanialszego sportu na świecie "Piłki Nożnej" . Przykład meczu na którym byłem i powienienem sie znalezc gdzies na kamerze http://www.youtube.com/watch?v=-XCYvtyNUgw&feature=player_embedded#at=37 . Niezapomniane wrażenie dla mnie . To bylo cos wspanialego :) Mimo , że jestem blisko Wrocławia to i tak w moim sercu Legia ;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo , że jestem blisko Wrocławia to i tak w moim sercu Legia ;)

"Chłopaki Ci dopiedolą" 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lipca 2013

Messi podobno ma zagrać 15 min

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013

Pogoń - OL 0:0
na PGE też tak będzie :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Majek94
Posty: 4 (po ~44 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Majek94
  10 lipca 2013

ja też się wybieram :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2013

Barca przyleci do Gdańska w takim zestawieniu : Jose Manuel Pinto, Martin Montoya, Marc Bartra, Adriano, Javier Mascherano, Alex Song, Jonathan dos Santos, Sergi Roberto, Alexis Sanchez, Cristian Tello, Ibrahim Affelay, Isaac Cuenca oraz Leo Messi. Do tego w składzie znajdzie się jeszcze kilku zawodników z rezerw.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 lipca 2013

WoW :lol:

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.