krzychu7818
krzychu7818
  27 sierpnia 2009 (pierwszy post)

temat do komentowania rewanżowych meczy 4 rundy eliminacji LE ze szczególnym uwzględnieniem meczu Club Brugge- Lech Poznań

jaki wynik typujecie , czy Lechowi uda się awansować do fazy grupowej ?

temat tak na szybko bo nikt nie założył :)

gife
gife
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzmy, że rozumiem :)

też nie rozumiem, że na PP więcej Wisły jak SLąska..zresztą cała ta WIELKA zgoda to kicha wyjazdowa..ale się szanują..

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zapominaj o KSZO :)

tamta zgoda świeta..KSZO typowo przyjacielska..

Konto usunięte
Konto usunięte: ŁKS to układ chuligański

od tego się zaczyna :]
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 sierpnia 2009

Bez ławki pucharów się nie zwojuje :and:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  28 sierpnia 2009

Wiem, że nie należy gdybać, ale jeśli Lewandowski trafiłby w sytuacji sam na sam to awans byłby pewny. A tu lipa.:and:

Ale mi żal Arboledy... tyle co on się naharował... szkoda Manuela, bardzo. :and:

kuba92762
kuba92762
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: On był żenujący.. Żadnego celnego podania.

Strzalu tez brak.Od kiedy ktos kogo wycenia klub na 8 mln nie umie trafic w pilke.Nigdy nie bylem fanem umiejetnosci Lewandowskiego i nigdy nie bede.Porownywany do Lubanskiego itp. a nigdy nie bedzie wedlug mnie taki jak Frankowski.
kuba92762
kuba92762
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mi żal Arboledy... tyle co on się naharował...

I namodlil w karnych.
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 sierpnia 2009

Środek obrony w Lechu spisał się świetnie, jak nigdy. Można powiedzieć, że formacja obronna zagrała bardzo dobry mecz, niestety jeden błąd zdecydował o bramce.
Piłka nożna to gra błędów..

Konto usunięte
Konto usunięte: Bez ławki pucharów się nie zwojuje

A mieli murzynów kupować, a Cueto miał być peruwiańskim Robinho. Po meczach Lecha muszę stwierdzić, że nawet w najlepszej formie Stilic jest według mnie mniej przydatny niż Henri Quinteros.
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tamta zgoda świeta..KSZO typowo przyjacielska..

żeby się nie okazało, że niedługo tylko ta zostanie :) Bo jeśli Lech i Arka się pokłócą, to moim zdaniem Cracovia albo pozostanie neutralna, albo stanie po stronie Gdynian :)

Konto usunięte
Konto usunięte: od tego się zaczyna :]

Ale w tym przypadku mam nadzieję w nic innego się to nie przerodzi ;D Nie wyobrażam sobie, jechać w przyszłości na Bułgarską i śpiewać "ŁKS" :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mi żal Arboledy... tyle co on się naharował... szkoda Manuela, bardzo.

Fakt, on grał bardzo dobrze.
WueRZet
WueRZet
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyobrażam sobie, jechać w przyszłości na Bułgarską i śpiewać "ŁKS" :szok2:

Nieźle Cię przywaliło :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Środek obrony w Lechu spisał się świetnie, jak nigdy.

I znowu ładnie Gancarczyk. Jednak jego ściągnięcie było strzałem w "10" :tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I znowu ładnie Gancarczyk. Jednak jego ściągnięcie było strzałem w "10"

Jednak Bandrowski nigdy nie zastąpi Murawskiego jakościowo w Lechu..

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieźle Cię przywaliło

Cóż bratacie się z judkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, on grał bardzo dobrze.

Ekpala wcale nie pograł a z jego gry wynika, że to bardzo dobry zawodnik. Tejkszur Czinjama mógłby mu buty czyścic. Swoją drogą ciekawe, murzyn- murzynowi buty czyści. Hmm :and:
WueRZet
WueRZet
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż bratacie się z judkami.

"Cała Łódź..." :ziober2: Tak się wychowałem, tak już zostanie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak Bandrowski nigdy nie zastąpi Murawskiego jakościowo w Lechu..

Bander ma tendencję to wpadania w skrajność. Albo zagra bardzo dobry mecz, albo mega słaby. Nie wiem kiedy widziałem go grającego poprawnie dwa spotkania z rzędu :and:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieźle Cię przywaliło

przepraszam, to nie ja ten układ zawierałam, tylko wasza grupa wzmocnionych wrażań. Idź do nich i powiedz, że im nieźle przywaliło :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż bratacie się z judkami.

10000 razy wolę Widzew od ŁKSu, nie wiem w ogóle co to za pomysł ze strony Lecha..
gife
gife
  28 sierpnia 2009

i na tym cały absurd polega..
Rengifo nie przedłuży kontraktu, Lewandowski zostanie cipą do potęgi, bo go nie sprzedali a Lech bez kasy za fazę grupową zostanie na swoim starym poziomie..
Zarząd skąpił to i ma za swoje :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.