krzychu7818
krzychu7818
  27 sierpnia 2009 (pierwszy post)

temat do komentowania rewanżowych meczy 4 rundy eliminacji LE ze szczególnym uwzględnieniem meczu Club Brugge- Lech Poznań

jaki wynik typujecie , czy Lechowi uda się awansować do fazy grupowej ?

temat tak na szybko bo nikt nie założył :)

gife
gife
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: były pozdrowienia dla Arki :D

Arka nie pozdrawia Lecha..
Pierwsza oprawa prezentowała mur i dziurę w nim pełną niebieskich Lechitów (kibiców)..albo to brama była nie do przebicia? za nic nie rozumiem..
gife
gife
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet:A czytasz Ty co Smuda teraz mówi o zespole, piłkarzach i kibicach ? ;) nie czytałem...

bo tego nigdzie nie wyczytasz..gazety lubią kłamać..to było zapewnie ironiczne stwierdzenie..
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 sierpnia 2009

a dobrze że się nie dostali
nie mam Polsatu to nie będę marudził że nie mogę oglądać meczy :D

...Ignorance is bliss...
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Arka nie pozdrawia Lecha..

pozdrowili ostatnio wszystkich, oprócz Lecha.
Ale cóż, nie moja broszka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza oprawa prezentowała mur i dziurę w nim pełną niebieskich Lechitów (kibiców)..albo to brama była nie do przebicia? za nic nie rozumiem..

różnie można tę oprawę interpretować, na pewno jak wrócą napiszą o co chodziło.
gife
gife
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale cóż, nie moja broszka :)

ten sam powód co z Zagłębiem Lubin..
też nie moja broszka, ale wiedzieć bym chciał..

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno jak wrócą napiszą o co chodziło

pewnie krótki komentarz padnie od Bartka, którego tam nie ma :]
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ten sam powód co z Zagłębiem Lubin.. też nie moja broszka, ale wiedzieć bym chciał..

Moim zdaniem to padnie, Lech tak jak na każdej innej płaszczyźnie jest na najwyższym poziomie, to w kwestii zgód i układów się ośmiesza i to od zawsze.. Ktoś tu chyba zapomniał, o co tak na prawdę w tym chodzi.
No Twoja to chyba trochę tak, w końcu to Twoja zgoda i Twój klub :)

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie krótki komentarz padnie od Bartka, którego tam nie ma :]

Myślałam raczej o tym, że na pewno będą wszystko komentować, więc ktoś rozwieje wątpliwości co do tematu oprawy. Z resztą, wystarczy że pojawią się zdjęcia, pewnie wystarczy się przyjrzeć.
Gutek909
Gutek909
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo tego nigdzie nie wyczytasz..gazety lubią kłamać..to było zapewnie ironiczne stwierdzenie..

widziałem jakiś nagłówek na onecie czy tam wp, ale w sumie nie miałem czasu wejść i przeczytać... Smuda już trenerem nie jest nad czy osobiście ubolewam :and: Naprawdę darzę tego trenera ogromnym szacunkiem , a gazetą i portalą internetowym nie ma co wierzyć...
gife
gife
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to w kwestii zgód i układów się ośmiesza i to od zawsze.. Ktoś tu chyba zapomniał, o co tak na prawdę w tym chodzi.

Jeszcze tego nie mogę zrozumieć..ale zgody od zawsze były z 4 klubami..potem dochodziły tylko układy na chwilę, a teraz mamy problem..sam nie wiem, jak to rozumieć i co tu tak naprawdę odegrało główną rolę...

Konto usunięte
Konto usunięte: to Twoja zgoda i Twój klub :)

co do drugiego, to Rutkowski :)

co do oprawy..Bartek ma w tym udział i wizje..wiec napisze, jak to miało wyglądać, a jak wyszło :]
gife
gife
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Smuda już trenerem nie jest nad czy osobiście ubolewam

Ubolewam tylko dlatego, że Zielu we mgle nie potrafi zmotywować swoich piłkarzy..od kiedy ta rola do Prezesa należy ? :]
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze tego nie mogę zrozumieć..ale zgody od zawsze były z 4 klubami..potem dochodziły tylko układy na chwilę, a teraz mamy problem..sam nie wiem, jak to rozumieć i co tu tak naprawdę odegrało główną rolę...

Zachowanie Lecha, przynajmniej moim zdaniem. W Poznaniu liczy się tylko Kolejorz, jest najważniejszy, praktycznie nie można spotkać Lechity w barwach zgód. A np. w takim Wrocławiu prędzej spotkasz kolesia ze smyczą Lechii niż WKS-u..

Konto usunięte
Konto usunięte: co do drugiego, to Rutkowski :) co do oprawy..Bartek ma w tym udział i wizje..wiec napisze, jak to miało wyglądać, a jak wyszło :]
Niech pisze, chętnie przeczytam i się dowiem co mieli na myśli. :)
A Ty nie w Belgii?
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 sierpnia 2009

LEch i jego zgody to smiechu kupa. W Polsce jest tylko jedna WIELKA sztama.Reszta to parodia zgody.

Donald WHO YOU?

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: LEch i jego zgody to smiechu kupa. W Polsce jest tylko jedna WIELKA sztama.Reszta to parodia zgody.

Nie generalizuj. To, że Lech ma dość dziwne podejście do tematu zgód i dla mnie przyznam niezrozumiałe, to nie znaczy, że nikt oprócz Lechii, Śląska i Wisły (bo ich jak zakładam masz na myśli) nie potrafi stworzyć prawdziwej zgody :)
Gutek909
Gutek909
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od kiedy ta rola do Prezesa należy ? :]

o tym właśnie czytałem, że Prezes próbował zmobilizować drużynę, co niestety żadnego skutku nie przyniosło :and: no cóż musimy się obejść bez polskich drużyn w pucharach, czy my na serio jesteśmy tacy słabi ?
masakra po prostu...
gife
gife
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Poznaniu liczy się tylko Kolejorz, jest najważniejszy, praktycznie nie można spotkać Lechity w barwach zgód. A np. w takim Wrocławiu prędzej spotkasz kolesia ze smyczą Lechii niż WKS-u..

baaa..nawet więcej Wiślaków na meczu niz samych Ślązaków..ale zgody na bok..to jest jednak temat nieosiągalny dla mnie..może z czasem..

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty nie w Belgii?

jutro do Oberhausen więc nie mogę..znajomi kasę przeładowali w Paryżu..wiec ekipa wyjazdowa w rozdrożu :]

Konto usunięte
Konto usunięte: prawdziwej zgody :)

nadal jest..Arka Cracovia Lech..tylko ten ŁKS?
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: baaa..nawet więcej Wiślaków na meczu niz samych Ślązaków..ale zgody na bok..to jest jednak temat nieosiągalny dla mnie..może z czasem..


Powiedzmy, że rozumiem :)
Konto usunięte
Konto usunięte: jutro do Oberhausen więc nie mogę..znajomi kasę przeładowali w Paryżu..wiec ekipa wyjazdowa w rozdrożu :]

;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nadal jest..Arka Cracovia Lech..tylko ten ŁKS?

Nie zapominaj o KSZO :)
ŁKS to układ chuligański, jakże korzystny i owocny. ha ha, ale tylko w teorii :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.