krzychu7818
krzychu7818
  27 sierpnia 2009 (pierwszy post)

temat do komentowania rewanżowych meczy 4 rundy eliminacji LE ze szczególnym uwzględnieniem meczu Club Brugge- Lech Poznań

jaki wynik typujecie , czy Lechowi uda się awansować do fazy grupowej ?

temat tak na szybko bo nikt nie założył :)

NeverMind1910
NeverMind1910
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylu skautow a Lewandowski tragiczny...

On był żenujący.. Żadnego celnego podania.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: inaczej by sie mecz ułozył gdyby została uznana bramka dla Lecha. A tak to lipa.

Gdyby Sonck strzelił bramkę byłoby po meczu, gdyby w Widzewie grał C. Ronaldo i Kaka wygrałby mistrzostwo polski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, że drugi raz z rzędu jesteśmy najlepszym polskim zespołem w europejskich pucharach jest jakoś mało pocieszający.

Lech zagrał na razie w sezonie dwa dobre spotkania z Piastem i Koroną. Może forma przyszła za wcześnie?

Predator007TSW
Predator007TSW: RObuś Lewandowski jest wart 7mln....jenów:D Jeju tak mi przykro bede całą noc płakać;(

Kochasz Lecha?

Konto usunięte
Konto usunięte: Rengifo

Zauważyłem go jak karnego spartolił..

Konto usunięte
Konto usunięte: A czy rok temu Lech miał ławkę rezerwowych ?

Nie. Trafił na Austrię, która była odrobinę słabszym zespołem. Jednak mając dwóch skrzydłowych i grając 4-4-2 Lech daleko nie zajdzie.
A teraz rozkminiajmy, co by było gdyby Peszko nie dostał kartki wskakując na płot?
Adrian Mierzejewski dobrze powiedział o Peszce, jego największy minus to zbieranie głupich kartek.

seweryn1908
seweryn1908: Gdyby sędzia uznał gola strzelonego przez Świątka

Mówisz o meczu derbowym? Offtop, poza tym pierwszy gol ze spalonego. A teraz zamilcz, boś przegranym judkiem został.

Predator007TSW
Predator007TSW: Gdyby Lech był dobry..

Masz kompleksy? Nazwij Lecha Amiką plx
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby Sonck strzelił bramkę byłoby po meczu, gdyby w Widzewie grał C. Ronaldo i Kaka wygrałby mistrzostwo polski.

no właśnie nie ma co gdybać:)
A Widzew mógłby wygrać ale 1 lige:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  27 sierpnia 2009

W sumie i tak Lech na ten awans w przeciągu dwumeczu nie zasłużył... ;/ przykro mi to pisać, naprawdę, ale taka jest bolesna prawda...
Mówiłem, że będziemy żałować zwolnienia Smudy, ja przynajmniej już żałuję :/

NeverMind1910
NeverMind1910
  27 sierpnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: no właśnie nie ma co gdybać:) A Widzew mógłby wygrać ale 1 lige:)


Gdyby PZPN nie podjął złej decyzji Widzew grałby w Ekstraklasie..

Szkoda, bo to pierwsza edycja Ligi Europejskiej i jak widzę będzie się sprzedawać lepiej od PUCHARU UEFA.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby PZPN nie podjął złej decyzji Widzew grałby w Ekstraklasie..

może jeszcze przywrócą Widzew

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, bo to pierwsza edycja Ligi Europejskiej i jak widzę będzie się sprzedawać lepiej od PUCHARU UEFA.

niestety nie dla naszych drużyn;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  27 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: W dwumeczu przynajmniej 5 goli dla Wisły. Sam to dobrze wiesz ale tego nie napiszesz

Oczywiście, że to wiem. Ba...każdy to wie. Ale uważam, że jesteś zbyt skromny. Oj ti ti. Gdyby Wisła grała z Levadią dwa tygodnie później to nie dość, że by zapewne wygrała Ligę Mistrzów to zdobyłaby jeszcze Puchar Stanleya i Order Uśmiechu :)
A pisząc poważnie nie ośmieszaj się ciągle tym samym tekstem.
Ale żeby podbudować twe zakompleksione ego przypominam, że Levadia zremisowała dzisiaj z Galatasaray 1:1. Znaczy się...Wisła jest na poziomie Galatasaray :szok2:

A teraz kończę. Chociaż głupiś to folkloru dodajesz :* :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Może forma przyszła za wcześnie?

Forma nie trwałaby dwóch tygodni. Raczej jednorazowe wyskoki. Jak z Bełchatowem nie będzie dobrze, to Zieliński będzie miał ciężkie życie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie.

To było pytanie retoryczne Miśku.
gife
gife
  27 sierpnia 2009

Sędzia zawalił, atak zawalił i trener zawalił..
Murowanie wyniku zawsze się tak kończy dla słabszych drużyn..
Bez kozery nawet Majstra nie zdobędziemy :)

WueRZet
WueRZet
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, bo to pierwsza edycja Ligi Europejskiej i jak widzę będzie się sprzedawać lepiej od PUCHARU UEFA.

Ja tam jeszcze nie widzę jakiejś większej różnicy :|

Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiłem, że będziemy żałować zwolnienia Smudy, ja przynajmniej już żałuję :/

A czytasz Ty co Smuda teraz mówi o zespole, piłkarzach i kibicach ? ;)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  27 sierpnia 2009

Gdyby Lewandowski był w lepszej formie, ech... :and:

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  27 sierpnia 2009

Ale macie rozkminki :D Przegrali bo przegrali.
Mnie tam bardziej zastanawia, dlaczego ta ponad 1500 osobowa grupa była tak cicho :) Jak krzyknęli, to ich było słychać od czasu do czasu, ale nie do tego nas przyzwyczaili ;D
Oprawa była - najważniejsze piro ( i to race ) w sporej ilości :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oprawa była - najważniejsze piro ( i to race ) w sporej ilości :)

też mi się podobało.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gife
gife
  27 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Gdyby Lewandowski był w lepszej formie, ech...

Lewy jest teraz mniej warty niż cena, za jaką go Lech pozyskał..gwiazdeczka pi eczka :)
gife
gife
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oprawa była - najważniejsze piro ( i to race ) w sporej ilości :)

no właśnie..oprawa i oprawa z piro..
co było tematem tej pierwszej?
:woot:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie..oprawa i oprawa z piro.. co było tematem tej pierwszej?

W ogóle nie widziałam pierwszej, nie oglądałam całego meczu. Jedynie racowisko widziałam i sektorówkę rozwinięta pod koniec jego.
btw. były pozdrowienia dla Arki :D
Gutek909
Gutek909
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A czytasz Ty co Smuda teraz mówi o zespole, piłkarzach i kibicach ? ;)

nie czytałem...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.