Earth
Earth
  26 maja 2013 (pierwszy post)
Czyli temat na dyskusje wszelakie, niekoniecznie związane ze sportem. ;-)


Otwieramy. :zabawa:
thomas893
thomas893
  25 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
NuTiiiiii
NuTiiiiii: hej jestem nowy na dziale sport, co tu się robi? :D
h3jK@ $k0nD kL!k@$Z?????

:ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  7 lutego 2018


W tej części sezonu rywalizujemy w Fantasy Lidze na oficjalnej stronie Ekstraklasy, zapraszamy :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  25 lutego 2018

Skoro temat rozmówki ucichł to zadam takie proste pytanie, fakt faktem może nie każdy o Lewym lubi się wypowiadać ale nie dawno zmienił menadżera, Czarka Kucharskiego i przybył nowy Pini Zahavi, wybudził się temat z transferu do Realu, ewentualnie do PSG. Jak wy to widzicie? Warto dodać że ma 30 lat więc ciężko o jakiś dobry transfer skoro kibluje w Niemczech :D

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  23 marca 2018

Z perspektywy sympatyka Bayernu myślę, że to dobry moment - najbliższe okienko. Zwłaszcza jeśli Bawarczykom uda się ugrać potrójną koronę - co jest całkiem możliwe - wówczas nie widzę za bardzo sensu kiszenia się w Bundeslidze.

Kwestia taka, że dla Bayernu kasa nie gra roli - jeśli nie zjadą odpowiedniego zastępstwa to puszczą Lewego nawet i za darmo po wygaśnięciu kontraktu - co prawda nie mieli ostatnimi czasy problemów z zasileniem kadry świetnymi napadziorami jak Toni, Klose, Gomez czy Mandzukić ale Lewy to i tak jest prawie poziom wyżej i bardziej niż z wymienionymi nazwiskami można go porównywać z takim Gerdem Muellerem.

Mam tylko nadzieję, że nie narodzi się z tego jakiś konflikt pokroju BVB - Dembele/Auba bo takich smrodów w drużynie nie potrzeba.

No tylko jaki klub będzie chciał dobrego bo dobrego ale jednak 30 letniego napastnika? PSG?

HardstyIe
HardstyIe
  23 marca 2018

Hej;-)
Jaki wynik dziś obstawiacie meczu Poland - Nigeria wasze typy.
Mój 2-2.

OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  24 marca 2018
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Z perspektywy sympatyka Bayernu myślę, że to dobry moment - najbliższe okienko. Zwłaszcza jeśli Bawarczykom uda się ugrać potrójną koronę - co jest całkiem możliwe - wówczas nie widzę za bardzo sensu kiszenia się w Bundeslidze. Kwestia taka, że dla Bayernu kasa nie gra roli - jeśli nie zjadą odpowiedniego zastępstwa to puszczą Lewego nawet i za darmo po wygaśnięciu kontraktu - co prawda nie mieli ostatnimi czasy problemów z zasileniem kadry świetnymi napadziorami jak Toni, Klose, Gomez czy Mandzukić ale Lewy to i tak jest prawie poziom wyżej i bardziej niż z wymienionymi nazwiskami można go porównywać z takim Gerdem Muellerem. Mam tylko nadzieję, że nie narodzi się z tego jakiś konflikt pokroju BVB - Dembele/Auba bo takich smrodów w drużynie nie potrzeba. No tylko jaki klub będzie chciał dobrego bo dobrego ale jednak 30 letniego napastnika? PSG?

No może z tym PSG przesadziłem ale także spekulacje też mówią same za siebie
czas pokaże ale mi się wydaje że nie trafi do Madrytu, niech buduje legendę w Bayernie, kiedyś o nim mówiłem że widziałbym go w Juve ale żałuję, liga jest ogólnie za defensywna, może Man. United?
OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  24 marca 2018
OFWGKTA
OFWGKTA: LouisVanGaal: Z perspektywy sympatyka Bayernu myślę, że to dobry moment - najbliższe okienko. Zwłaszcza jeśli Bawarczykom uda się ugrać potrójną koronę - co jest całkiem możliwe - wówczas nie widzę za bardzo sensu kiszenia się w Bundeslidze. Kwestia taka, że dla Bayernu kasa nie gra roli - jeśli nie zjadą odpowiedniego zastępstwa to puszczą Lewego nawet i za darmo po wygaśnięciu kontraktu - co prawda nie mieli ostatnimi czasy problemów z zasileniem kadry świetnymi napadziorami jak Toni, Klose, Gomez czy Mandzukić ale Lewy to i tak jest prawie poziom wyżej i bardziej niż z wymienionymi nazwiskami można go porównywać z takim Gerdem Muellerem. Mam tylko nadzieję, że nie narodzi się z tego jakiś konflikt pokroju BVB - Dembele/Auba bo takich smrodów w drużynie nie potrzeba. No tylko jaki klub będzie chciał dobrego bo dobrego ale jednak 30 letniego napastnika? PSG? No może z tym PSG przesadziłem ale także spekulacje też mówią same za siebie czas pokaże ale mi się wydaje że nie trafi do Madrytu, niech buduje legendę w Bayernie, kiedyś o nim mówiłem w chwile przed odejściem z Borussi że widziałbym go w Juve ale żałuję, liga jest ogólnie za defensywna, może Man. United?
Erf
Erf
  3 lipca 2018

Lipcowy komentarz.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2018

Eloooo łachy :-D
Co tam?

Rex fantasy angielska już skleiłem ligę, dzisiaj ma być polska - Jak już wszystko ogarnę wyślę PW.

1 post na 3 miesiące, co za czasy :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ziemia
Ziemia
  18 maja 2019

Test

O, otworzyli temat.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 czerwca 2019
Ziemia
Ziemia: O, otworzyli temat.

"Musisz" teraz coś pisać żeby nie zdechł temat bo byłaś jego autorką ;) Np. jaki sport uprawiasz.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Jacek1982r
Jacek1982r
  6 czerwca 2019
Ma ktoś wiedzę na temat o biletach na mecze Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 a chodzi mi dokładnie o jeden Polska-Francja i info na stronie gdzie bilety są w sprzedaż i pod tym meczem info . To czy będą czy wyprzedane

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 lipca 2019

Dziś godzina 3 w nocy, Polska vs Russie, kto będzie oglądał?

HardStyled83ddd0a