Earth
Earth
  26 maja 2013 (pierwszy post)
Czyli temat na dyskusje wszelakie, niekoniecznie związane ze sportem. ;-)


Otwieramy. :zabawa:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  26 listopada 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tak było. d83dde09

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  27 listopada 2016
LeonGrande
LeonGrande: Ech, to nic, zawsze mozna się nauczyć ponownie, cierpliwości nadal mam wiele choc przyznam szczerze , że sam dawno tam nie zaglądałem, aż zaraz sprawdze czy coś nie pozmieniali

Obawiam się że musiałabym Cie pytac jaki mam tam login w ogóle :rotfl:
Z wiekiem moja skleroza się pogłębia :ninja:
LeonGrande
LeonGrande: O tyle dobrze, że google nie ma sklerozy więc wpisujesz site:fotka.pl leongrande moonlight28 i otwiera się powrót do przeszłości

Dobrze wiedzieć, już mam lekturę gdy zbraknie mi jakiej książki w zimowy wieczór :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 listopada 2016
Psyche30
Psyche30: Obawiam się że musiałabym Cie pytac jaki mam tam login w ogóle Z wiekiem moja skleroza się pogłębia


Najzabwaniejsze że jak wpisuje tan swój login i hasło to nie działa :rotfl:

i teraz są dwa warianty : A - wygasł login i hasło , B - tak jak Ty mam skleroze :rotfl:

ale czy byłabyś w ogołe chętna na ten tego? :ninja: jakkolwiek to brzmi :ninja:

Psyche30
Psyche30: Dobrze wiedzieć, już mam lekturę gdy zbraknie mi jakiej książki w zimowy wieczór


To lepsze niż Harlequin , tyle zwrotów akcji, tyle godzin spędzonych na skrobaniu, ech :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  27 listopada 2016
LeonGrande
LeonGrande: Najzabwaniejsze że jak wpisuje tan swój login i hasło to nie działa i teraz są dwa warianty : A - wygasł login i hasło , B - tak jak Ty mam skleroze

:rotfl:
jutro spróbuje to znalezc i zobaczymy czy mnie zaloguje wtedy Ci odpowiem :ziober2:
LeonGrande
LeonGrande: ale czy byłabyś w ogołe chętna na ten tego? jakkolwiek to brzmi

wyduś to z siebie ...wyduś ! :rotfl:
LeonGrande
LeonGrande: To lepsze niż Harlequin , tyle zwrotów akcji, tyle godzin spędzonych na skrobaniu, ech

Głupi przykład dałeś bo wszystko jest lepsze od Harlequinów :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 listopada 2016
Psyche30
Psyche30: jutro spróbuje to znalezc i zobaczymy czy mnie zaloguje wtedy Ci odpowiem


Ech, widze że coś tam pozmieniali, chyba teraz jest jakaś wersja przeglądarkowa, kiedyś się coś tam instalowało :ninja:
człowiek na nowo wszystkeigo się bedzie musiał uczyć :rotfl:

Psyche30
Psyche30: wyduś to z siebie ...wyduś !


Tak jakbyś nie wiedziała... :ziober2: i jakbyś mnie nie znała :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Głupi przykład dałeś bo wszystko jest lepsze od Harlequinów


W takim razie to lepsze niż poranne skrobanie szyb które mnie jutro czeka o 6 :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 listopada 2016
LeonGrande
LeonGrande: Ech, widze że coś tam pozmieniali, chyba teraz jest jakaś wersja przeglądarkowa, kiedyś się coś tam instalowało człowiek na nowo wszystkeigo się bedzie musiał uczyć

ej co to za gówno teraz jest :/ jak kliknęłam ze chce grać to losowo wybiera przeciwnika to spierdzieliłam od razu jak mi kogoś wybrało...:rotfl:
LeonGrande
LeonGrande: Tak jakbyś nie wiedziała... i jakbyś mnie nie znała

Nasze chęci chyba nimi zostaną bo z realizacją spodziewam się schodów :rotfl:
LeonGrande
LeonGrande: W takim razie to lepsze niż poranne skrobanie szyb które mnie jutro czeka o 6

No zima dzisiaj przyszła i mróz , ale lipa !
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 listopada 2016
Psyche30
Psyche30: ej co to za gówno teraz jest :/ jak kliknęłam ze chce grać to losowo wybiera przeciwnika to spierdzieliłam od razu jak mi kogoś wybrało...


Hmm... losowo to moja osoba się tam powinna pojawić z gotowym kijem do akcji :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Nasze chęci chyba nimi zostaną bo z realizacją spodziewam się schodów


Nie ma takich schodów , których nie można pokonać :ziober2:

Psyche30
Psyche30: No zima dzisiaj przyszła i mróz , ale lipa !


Podejrzewam że u Was (wschód PL) już nawet śnieg padał :ninja:
Gutek909
Gutek909
  20 grudnia 2016

pozdrawiam :mrgreen:

Gutek909
Gutek909
  21 grudnia 2016

jeszcze kilka lat temu gdybym wszedł tutaj po powiedzmy 24h nieobecności, to musiałbym czytać multum stron by odnaleźć się w temacie :and:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 grudnia 2016

Jak już nawet nie ma świąteczno-noworocznego turnieju w snookera to masakra...

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 grudnia 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Enkido
Enkido: Jak już nawet nie ma świąteczno-noworocznego turnieju w snookera to masakra...


A propo snookera, WP zmasakrowała tą gre, poszła w strone flasha, już się nic nie instaluje, ale też nie ma jak kiedyś wyboru miast/ pokoju. Wchdozi się i losowo szuka sie partnera do gry, kicha straszna. W dodatku zmienili też sterowanie kijem, jest zupełnie odwrotnie jak kiedyś, dużo trudniej się operuje, trzeba mieć naprawde świetnie skalibrowaną myszke...

Aaaaa... nie wspomnę o czasie, kompletnie to uniemożliwia strategiczną gre, trzeba się śpieszyć żeby zdążyć oddać ruch, porażka.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 stycznia 2017
LeonGrande
LeonGrande: WP zmasakrowała tą gre

dokładnie, pozostał sentyment do fajnego miejsca gdzie ludzie przy grze poznawali sie i to wszystko miało ręce i nogi, z klimatu tego nie zostało nic :o zupełnie tak samo jak z forum fotki .
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 stycznia 2017
Psyche30
Psyche30: dokładnie, pozostał sentyment do fajnego miejsca gdzie ludzie przy grze poznawali sie i to wszystko miało ręce i nogi, z klimatu tego nie zostało nic :o zupełnie tak samo jak z forum fotki .

Jednak się myliłem, po wejściu na swój profil w zakładke wyniki, kliknałem w baner "starego" snookera i ... http://gryonline.wp.pl/game/99/install?room=1493

tyle , że tam już mało kto siedzi :mrgreen:
IHSI
IHSI
  12 stycznia 2017

Kibicujmy za 10 min szczypiornistą Polacy z Norwegią POL do boju :)

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 stycznia 2017

Buzi, buzi!

:ziober2: