Earth
Earth
  26 maja 2013 (pierwszy post)
Czyli temat na dyskusje wszelakie, niekoniecznie związane ze sportem. ;-)


Otwieramy. :zabawa:
Gutek909
Gutek909
  3 sierpnia 2016

umarło, już kilka lat temu ;)

IHSI
IHSI
  3 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: umarło, już kilka lat temu ;)
co powiedzieć trudno :)
IHSI
IHSI
  6 sierpnia 2016

No i mamy pierwszy medal na Olimpiadzie brąz Rafała Majki :) 2755
d83cdf89

Sexowny775
Posty: 10 (po ~63 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 3
wpis jest ukryty
IHSI
IHSI
  17 sierpnia 2016

KATASTROFA PAWŁA FAJDKA. Wielki faworyt do złota odpadł w eliminacjach. Polak jest załamany. ''Jadę przebukować bilet''

Manicz
wpis jest ukryty
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 września 2016

jakaś świeża krew na forum 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  11 listopada 2016

Jak pomyślę tak czasem jak akurat myślę....o tym jak tu kiedyś było zajebiście to żal dupę ściska, ile śmiechu, rozmów, fajnych ludzi itd.Wszyscy wiemy ze bez sensu juz nawet wspominac , ale bywam sentymentalna niekiedy :ziober2: I akurat snooker mi się przypomniał, ile ja się tam uśmiałam ... pozdrawiam wiertło, gutka, krzyśka , nutiego i innych :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  11 listopada 2016

a leosia buziam oczywko...mojego kompana, loff i nauczyciela snookera haha, ten to sie miał tam ze mną krzyż pański :ziober2:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 listopada 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Psyche30
Psyche30: a leosia buziam oczywko...mojego kompana, loff i nauczyciela snookera haha, ten to sie miał tam ze mną krzyż pański


Buziam również :ziober2: a co do snookera... to nawet pograłbym sobie od czasu do czasu, więc może jakaś reaktywacja ? :pavarotti:

cierpliwość spawiała, że nioslem dzielnie na plecach ten krzyż pański :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 listopada 2016
Psyche30
Psyche30: loff i

Ejże normalnie w archiwum X sie zabawiłem dziś ...
patrz co odgrzebałem - > http://wm.fotka.pl/forum/hydepark/14781270,Bania_na_zjaeciach__/6
zalogowałem się na pocztę moja starą i też znalazłem coś dobrego Wtorek, 1 Lutego 2011 19:41 " nauczyłam się pierwszego ścięgu...."
dalej nie cytuje, prajvet status, ale miło się czyta po 5 latach znów :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 listopada 2016
Psyche30
Psyche30: pozdrawiam wiertło, gutka, krzyśka , nutiego i innych

taaa fakju
...Ignorance is bliss...
PanTwegoLosu
PanTwegoLosu
  17 listopada 2016

siemanko, nikt mnie tu już pewnie nie pamięta, a kto pamięta, ten nie rozpozna, no ale jestem.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  21 listopada 2016
LeonGrande
LeonGrande: Buziam również a co do snookera... to nawet pograłbym sobie od czasu do czasu, więc może jakaś reaktywacja ? cierpliwość spawiała, że nioslem dzielnie na plecach ten krzyż pański

Powiem Ci ze próbowałam pare razy ale tradycyjnie miałam problem aby mi to odpaliło :ninja:
pewne rzeczy niezmienne od lat :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Ejże normalnie w archiwum X sie zabawiłem dziś ... patrz co odgrzebałem - > http://wm.fotka.pl/forum/hydepark/14781270,Bania_na_zjaeciach__/6 zalogowałem się na pocztę moja starą i też znalazłem coś dobrego Wtorek, 1 Lutego 2011 19:41 " nauczyłam się pierwszego ścięgu...." dalej nie cytuje, prajvet status, ale miło się czyta po 5 latach znów

Po pierwsze to jak da się wynalezc taki stary temat? :ziober2:
Czyta się to super....po prostu jakby człowiek wparował do innej epoki...i widze scandalouss....pamietam ale to była pocieszna dziewoja :rotfl:
Stara pocztę także posiadam ... ech ech...no ech no :ziober2:

RexMundi
RexMundi: Psyche30: .... I INNYCH taaa fakju

fakju tu :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 listopada 2016
Psyche30
Psyche30: Powiem Ci ze próbowałam pare razy ale tradycyjnie miałam problem aby mi to odpaliło pewne rzeczy niezmienne od lat


Ech, to nic, zawsze mozna się nauczyć ponownie, cierpliwości nadal mam wiele :rotfl:
choc przyznam szczerze , że sam dawno tam nie zaglądałem, aż zaraz sprawdze czy coś nie pozmieniali :ziober2:

Psyche30
Psyche30: Po pierwsze to jak da się wynalezc taki stary temat? Czyta się to super....po prostu jakby człowiek wparował do innej epoki...i widze scandalouss....pamietam ale to była pocieszna dziewoja Stara pocztę także posiadam ... ech ech...no ech no


O tyle dobrze, że google nie ma sklerozy więc wpisujesz site:fotka.pl leongrande moonlight28 i otwiera się powrót do przeszłości :ninja: