RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 kwietnia 2013 (pierwszy post)



od soboty ruszają play off ligi NBA

- kto zdobędzie mistrza ?
- komu kibicujecie ?
- najciekawsza para pierwszej rundy ?
- który zespół z 16 jest największym zaskoczeniem , a który zespół z tych co nie dostali się najbardziej zawiódł ?
- Czy Lakers ugrają chociaż jeden mecze ze Spurs ? ( Kobe kontuzja )

Zapraszam do Dyskusji
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  16 maja 2013

Ja piedole, lama Gasol celowo w rękę wali Duranta, który już wyrzucił piłę, a sędziowie nie gwiżdżą. Ja nie wiem co ja oglądam w ogóle.

kuba92762
kuba92762
  16 maja 2013

OKC na skuteczności ciut ponad 30 % na razie. Dziwne, że aż się trzymają blisko.

kuba92762
kuba92762
  16 maja 2013

3 minuty do końca, ale już walki nie ma.
Cóż, OKC żegna się z play offami, przez Beverleya. Chyba nie ma wątpliwości, że z Russem w składzie nie byłoby co zbierać z Memphis. Conley to zawodnik nie tego pokroju. Ale z jednej strony to dobrze, może Jackson trochę dojrzeje, nabierze szybkości, bo umiejętności jakieś tam ma, ale kompletnie ich nie wykorzystuje. Pozbyłbym się oczywiście Perkinsa, który jest fatalny. Ciężko mieć więcej strat niż punktów, ale on takie rzeczy potrafi. No i zastanowiłbym się poważnie nad przedłużeniem kontraktu z Martinem, po obiecującym początku nagle zniknął i nie ma wątpliwości, że to nie jest zawodnik tego pokroju co Harden, którego teraz tak bardzo brakuje i bardzo możliwe, że zmieniłby przebieg tej serii.
5 mecz OKC oddaje bez walki, na takiej skuteczności ciężko byłoby z Bobcats wygrać. I to nie defensywa Memphis tyle zrobiła, tylko seryjne pudłowanie rzutów z czystych pozycji. Pomyślałbym w przyszłym sezonie nad częstszym wprowadzaniem PErryego Jonesa bo to perspektywiczny zawodnik, ale potrzebuje gry.
Cóż, jadę do Szczecina, zaopatrzę się w lepszy alkohol i zapadnę w rozpacz na weekend...Nawet dziewczyna mi mówi, że mam jakąś obsesję z tą Oklahomą, ale co zrobić :(

kuba92762
kuba92762
  16 maja 2013

No i Rex, mam nadzieję, że nie będziesz się gniewać za to, że Cię zbiję w typerze. Nie chcę nikomu już przykrości sprawiać.
Mam nadzieję, że dziewczyna też będzie wyrozumiała i posłucha przez cały weekend analizy i cyferek z tej serii!

kuba92762
kuba92762
  16 maja 2013

O ku r va. 4 pkt straty tylko :O Nick Collison!
Czyżbym wyjechał ciut szczęśliwy? Czemu ja walkę widzę w ostatnich sekundach dopiero. Rok temu szybkością zajeżdżli rywali już od 3 kwarty, a tu taka senność przez prawie cały mecz.

kuba92762
kuba92762
  16 maja 2013

Randolph pomaga. Chociaż i tak kupiłbym go do OKC.

kuba92762
kuba92762
  16 maja 2013

Kurde, czemu KD nie wchodził pod kosz tylko rzucał z półdystansu, skoro cały mecz mu nie wyszedł rzutowo :( Tak zeszłaby jeszcze 1-2 sekundy. Pośpieszył się, a Memphis i tak miałoby potem czas na ostatnią akcję.
Taki run w ostatnie 90 sekund...Trudno kontuzje się zdarzają, ja w nich i tak wierzę bo takiego potencjału żadna drużyna w NBA nie ma.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 maja 2013

no niestety , nie może być mistrzem zespół który opiera się na grze jednago gracza
Memphis piszę ładna historie i w finale konferencji wcale nie jest skazane na przegraną z Spurs a już tym bardziej z GSW

na wschodzie czwarte zwycięstwo Miami

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 maja 2013

no NYK wygrali i stan rywalizacji 3:2 dla Indiany
6 mecz w Indianapolis

Spurs jednak wygrywają i przechodzą do finału konferencji
juz z soboty na niedziele pierwsze stracie Spurs - Memphis

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 maja 2013

ale NYK dali ciała
co prawda cały mecz Indiana kontrolowała wynik - 10 pkt przewagi , ale w końcówce 3 kwarty jak zaczęły wchodzić "trójki" Knicks momentalnie wyszli na prowadzenie - czwarta kwarta wyrównana praktycznie na remis cały czas i dopiero w końcówce kilka nierozważnych akcji Melo i Indiana odskoczyła już na bezpieczną odległość , do tego NYK przegrali walke pod koszem a samymi trójkami meczu nie byli wstanie wygrać

dziś pierwszy mecz finału zachodu
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  22 maja 2013

Żyć kuwa!

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 maja 2013

morda !

kurde nastawiłem się na oglądanie dziś powtórki drugiego meczu Spurs - Memphis ale byłem tak przeku...iście zmęczony że zasnąłem po 3 minutach :d
a szkoda bo widzę że Memphis odrobiło lekce z pierwszego meczu gdzie dostali lanie i przegrali dopiero po dogrywce
a czwarta kwarta wygrana 21:9 :wtf: co tam się musiało stać :D
szkoda przegranej stan rywalizacji 2:0 dla Spurs
dziś pierwszy mecz Miami - Indiana

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  23 maja 2013

No kurde, chyba sie wczoraj naćpałem bo widziałem, że jest na C+, a tu nagle dupa. Raczej mają pomyłkę w programie na wp i puszczą bo jak to już finały konferencji to raczej każdy mecz powinien lecieć, a poza tym już Michałowicz mówił, że widzimy się w środę.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 maja 2013

mecz w piątek pokażą - nr. dwa Miami - Indiana

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  23 maja 2013

No trudno. Z jednej strony lepiej bo uwielbiam NBA on TNT, ale ten stream...;/
http://www.basketzone.pl/towar.1297.nike.zoom.soldier.vi.usab.olympic.lebron.html Myślę nad tymi butami kurde, ale boję się zamówić bo w każdym bucie jest inny rozmiar, a nie chcę się bawić w jakieś odsyłania, a w Szczecinie jedna para Jordanów w sklepach;/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.