RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 kwietnia 2013 (pierwszy post)



od soboty ruszają play off ligi NBA

- kto zdobędzie mistrza ?
- komu kibicujecie ?
- najciekawsza para pierwszej rundy ?
- który zespół z 16 jest największym zaskoczeniem , a który zespół z tych co nie dostali się najbardziej zawiódł ?
- Czy Lakers ugrają chociaż jeden mecze ze Spurs ? ( Kobe kontuzja )

Zapraszam do Dyskusji
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  12 czerwca 2013

potwierdza sie, ze gdyby nie ten atletyzm to lebron nie bylbh nawet w top20 ligi. mam nadzieje, ze skonczy sie porownywanie lebrona do jordana.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 czerwca 2013

James i Jordan to twa różne światy
jak Messi i Maradona

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  12 czerwca 2013

No mnie śmieszy to, że jest nazywany przez niektorych lepszym James bo miał PER przez 5 meczów większy o 0,1 niż Jordan.
Ja najbardziej żałuję, że nie gra już David Ribinson, bo chętnie bym zobaczył go jak kryje Lebrona i obawiam się, że dla niego Robinson byłby ścianą nie do przejścia.

kuba92762
kuba92762
  12 czerwca 2013

i nie jestem hejterem Jamesa oczywiście. Lubię go bardzo, ale przecież niech ktoś obejrzy z 15 meczów Jordana, a nie TOP10 akcji i zobaczy wtedy co robił Jordan i ile Lebronowi brakuje.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a najbardziej żałuję, że nie gra już David Ribinson

no on teraz zasłużona emeryturka i teraz zajada się popcornem na meczach :D
James jest jednym z wielu , Jordan był jedyny - nie potrzebował ucieczek do lepszych klubów by coś ugrać
to już bardziej od Jamesa cenie Kobiego
Konto usunięte
Konto usunięte: obaczy wtedy co robił Jordan
pamiętam finały jak grał chbya z gorączką 41 stopni i rzucił winnera na koniec
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  12 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: o już bardziej od Jamesa cenie Kobiego

No mimo, że za Kobem nie przepadam przez jego styl z całej kariery (dopiero teraz zaczął dostrzegać partnerów, przy Shaqu mimo wszystko też mało widział), ale od Jamesa był lepszy bez wątpienia (teraz jest czas Lebrona, ale czekam aż KD wejdzie w swój prime) . Różnicę widać było na All star znowu w tym roku, gdy ostatnie minuty byly grane całkowicie poważnie, 3 ostatnie akcje i 3 razy w obronie miażdzy Kobe Lebrona.
RexMundi
RexMundi: pamiętam finały jak grał chbya z gorączką 41 stopni i rzucił winnera na koniec

Ogółem w NBA słowniku powstało juz stwierdzenie ' flu game' kiedy Jordan słaniał się na nogach. Pięknie to trafił na niecałą minutę przed końcem. 38 pkt piękny mecz. No nikt mnie nie przekona nigdy, że Lebron może być lepszy niż Jordan. Lebron lepszy już nie będzie...
kuba92762
kuba92762
  14 czerwca 2013

Nie śpimy. Chciałbym, aby dziś znowu Green, albo Neal przejęli mecz, potem następny i któryś z nich MVP. Spełnienie moich NBA owskich marzeń skoro OKC odpadli.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 czerwca 2013

musze wstac rano ;p
obejrze se później powtórke

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  14 czerwca 2013

Ja też muszę :D
ale co tam, wyśpię się po śmierci haha :D
A na wieczór jeszcze na maraton filmowy idę..nie wiem kiedy się wyśpię, żeby na nim nie zasnąć...

kuba92762
kuba92762
  14 czerwca 2013

Ja piedole ;/
Manu jest tak fatalny, że się tego oglądać nie da. Splitter nagle też wolny jak mucha w smole, a tak dobrze się w poprzednich meczach pod koszem odnajdywał. Z kimś takim jak boże, który gra jak panienka pod koszem, powinien sobie spokojnie radzić.
Za mało rzutów transmisyjnych Neala, a spokojnie mu wchodziły sprzed twarzy Lebrona więc więcej powinien rzucać. 2:30 do końca meczu, 12 punktów, spokojnie do wygrania jeszcze, ale Spurs sie poddali ;/

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 czerwca 2013

no , obejrzałem powtórkę
Miami znacznie lepiej pograli w obronie i przebudził się Wade i James , chociaż jak widziałem jak finiszują Spurs w pierwszych trzech kwartach liczyłem że moga to wygrać - no ale w czwartej Miami uciekło na bezpieczny dystans i tez Spurs szybko się poddali
słabiutko pod koszem dziś San Antonio
no nic 2:2 i koniecznie Spurs musi wygrać kolejny mecz

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 czerwca 2013

Kuba jakie prognozy przed meczem numer 5 ;>

chyba Spurs co ;>

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  17 czerwca 2013

No baaa :D
Nie zauważyłem posta wcześniej.
Manu się w końcu obudził. W meczu 6 trzeba od samego początku zacząć agresywnie w ataku, w obronie trzymać mocno Jamesa bo gubi się i czasem wygląda jak dziecko we mgle.
6 mecz musi wygrać SAS. Jeśli Miami wygra (odpukać) to prawdopodobnie 7 mecz też wygrają, a tego już nie zniosę. Ładuję akumulatory na noc z wtorku na środę.

kuba92762
kuba92762
  17 czerwca 2013

Co to się stało Rex z tamtym forum, że zamknięte jest? :D Jakieś kłótnie były? :P

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to się stało Rex z tamtym forum, że zamknięte jest? :D Jakieś kłótnie były? :P

dopiero tu wchodzę - bo w nocy oglądałem tylko pierwsza połowę
--

już działa

Konto usunięte
Konto usunięte: No baaa :D Nie zauważyłem posta wcześniej. Manu się w końcu obudził. W meczu 6 trzeba od samego początku zacząć agresywnie w ataku, w obronie trzymać mocno Jamesa bo gubi się i czasem wygląda jak dziecko we mgle. 6 mecz musi wygrać SAS. Jeśli Miami wygra (odpukać) to prawdopodobnie 7 mecz też wygrają, a tego już nie zniosę. Ładuję akumulatory na noc z wtorku na środę.

no Manu miał dziś dzień konia , wpadało prawie wszystko , no i Green - pobity rekord "trójek" w finałach na oczach Allena



chociaż Ray też dobry mecz zagrał - trochę szkoda dla widowiska że odgwizdali faul przy piątej "trójce" w końcówce - mogło być nerwowo

==
teraz zapowiada sie znowu pogrom przez Miami :ninja:
i finały skończą się jak zaczęły - najbardziej zaciętym spotkaniem numer 7 :ninja:

jednak oby Spurs

kto MVP ;> ??

jak wygra Spurs.. pokusiłbym się dla Greena
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.