Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 października 2012

o jest i temat :ziober2:

Wiertlo92
Wiertlo92: Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?

Resovia, Skra, Jastrzębski, ZAKSA

Wiertlo92
Wiertlo92: Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować? Komu kibicujecie?

W lidze Skrze Bełchatów, w pucharach wszystkim naszym drużynom. Właśnie spoglądam na spokoju ogrywają Lotos, powinna być wygrana za 3pkt.

Wiertlo92
Wiertlo92: Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

Z tym zaczekam, zobaczymy jak nowi zawodnicy się wkomponuję w poszczególne zespoły zwłaszcza chodzi mi o Skrę, Resovię i Kędzierzyn-Koźle.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Letal
Letal
  7 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?

Bełchatów oczywiście

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Komu kibicujecie?


Skra Bełchatów

Wiertlo92
Wiertlo92: oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)


jestem daleko do tyłu z informacjami co się dzieje w kadrze kobiet :ziober2:
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012

SKRA zgodnie z planem wygrywa z Treflem Gdańsk 3-0. Jednym słowem demolka Wlazłego na zagrywce i świetny mecz Winiarskiego (MVP spotkania).

NuTiiiiii
NuTiiiiii: o jest i temat


Własnie zaproponowałeś Kubie, żeby to ogarnął ale wziąłem to w własne ręce :) :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem daleko do tyłu z informacjami co się dzieje w kadrze kobiet

To już nie te czasy co kiedyś:and:. Pamiętne Złotka :)

Ostatnio było losowanie do ME kobiet i Polki trafiły do grupy z Serbią, Bułgaria oraz ktoś z pary barażowej: Rumunia-Czechy.
ME w przyszłym roku 6-14 wrzesnia w Niemczech i Szwajcarii.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 października 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Własnie zaproponowałeś Kubie, żeby to ogarnął ale wziąłem to w własne ręce :)


I dobrze sezon wkroczył na dobre, dziś lajtowo Skra z wczorajszymi meczami przegapiłem ale od następnej kolejki będę śledził.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 października 2012

Dobrze Wiertło, że wyręczyłeś mnie i Gutka z tematem:D
Później coś więcej napiszę:P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 października 2012

Napisałem na boksie, żebyś założył ale znalazł się Wiertło :)
Trzeba było jeszcze kadrę w temat dorzucić i inne wydarzenia związane z siatką - no, ale cóż i tak jest git.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Napisałem na boksie, żebyś założył ale znalazł się Wiertło :) Trzeba było jeszcze kadrę w temat dorzucić i inne wydarzenia związane z siatką - no, ale cóż i tak jest git

No wiadomo. Ja ostatnio też tutaj rzadziej bywałem więc poogarniam co się dzieje w tematach:D
kuba92762
kuba92762
  7 października 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?

Znowu pewnie się rozstrzygnie między SKRĄ a Resovią jeśli ci drudzy poukładają grę.
Wiertlo92
Wiertlo92: Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?

Ma na to szansę, ale raczej nie sądzę.
Wiertlo92
Wiertlo92: Komu kibicujecie?

Zawsze SKRZE kibicowałem, ale przez kretyna Nawrockiego powoli zaczynam tracić do nich ogromną sympatię. Wlazły na przyjęcie(fakt, że i tak będzie rządzić, ale bez przesady), Kłos w pierwszym składzie (chociaż dzisiaj Kooistra na szczęście pograł), dla mnie to za dużo.
Wiertlo92
Wiertlo92: Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

Resovia dobre w miarę transfery przeprowadziła, ale wiadomo, Grozera mało kto na świecie umiałby w tym momencie zastąpić.Wierzę, że wróci i Bartman poleci pewnie na ławę.Chyba, że wybierze inne miasto.
SKRA straciła trochę, ale transfer Cali nie jest zły.SKRA ogółem ma dobrych siatkarzy, ale Nawrocki to idiota. Kłos powinien polecieć do takiego Gdańska, ewentualnie Kielc.
Jastrzębie ma ciekawy skład, zobaczymy czy cwaniaczek z Włoch obrażalski będzie wzmocnieniem. Pierwszy mecz był dobry.
ZAKSA też ma dość dobry skład, ale nie sądzę, aby to oni mieli zagrać w finale PLS.

Między tymi drużynami to się rozstrzygnie. Delecta nie powalczy raczej. Skra zna Antigę jak własną kieszeń, a i Siltala odszedł co też jest osłabieniem.
Wiertlo92
Wiertlo92: Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)

Wróci. Od Enkido musi odpocząć.
Wiertlo92
Wiertlo92: siatkówce naszej pięknej płci :)

Nudna i mało widowiskowa, jeśli o grę chodzi:P
Chemik Police takie transfery poczynił, a pierwszy mecz w dupę dostali, a w drugim ledwo wygrały bo w tie-breaku. A miał być awans bez straty meczu nawet.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2012

Dobrze Wlazły poczarował, wchodzi na serwis przy stanie 8:9 i schodzi gdy jego zespół prowadzi 18:10. Ogólnie 21 dobrych zagrywek w całym meczu z czego 7 asów :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  8 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: SKRA straciła trochę, ale transfer Cali nie jest zły.SKRA ogółem ma dobrych siatkarzy, ale Nawrocki to idiota. Kłos powinien polecieć do takiego Gdańska, ewentualnie Kielc.


Co do Kłosa zgadzam się absolutnie, dla mnie zawodnik nijaki, bez tego czegoś. :and:
I kolejnym takim wielkim zapytaniem odnośnie Bełchatowa jest rozgrywający. Jestem ciekaw jak Woicki poradzi sobie np w LM czy niedługo w MŚ klubowych. Koleś mnie nie przekonuje, nie wiadomo jak ze presją poradzi. A rezerwowy dla mnie zagadka. Nic nie wiadomo o nim.
A mówiono coś, że Skra sięgnie po De Cecco i byłoby to mega wzmocnienie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Resovia dobre w miarę transfery przeprowadziła, ale wiadomo, Grozera mało kto na świecie umiałby w tym momencie zastąpić.Wierzę, że wróci i Bartman poleci pewnie na ławę.Chyba, że wybierze inne miasto.


Bartman nigdy nie zastąpi Grozera wiadomo, ale Zbychu miewa mecze gdzie jest nie do zatrzymania. Ciekawi mnie czy Kovacević wygryzie ze składu np Lotmana. Serb czasami nie wraca po jakiejś kontuzji?

Konto usunięte
Konto usunięte: ZAKSA też ma dość dobry skład, ale nie sądzę, aby to oni mieli zagrać w finale PLS.


ZAKSA pewnie dojdzie do półfinalu i zmięknie jak zawsze :mrgreen: Chyba, że Castellani przypomni sobie czasy ze Skrą :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nudna i mało widowiskowa, jeśli o grę chodzi:P

Ostatnio widziałem mecz Sopotu i byłem w szoku, że tak mocno przemeblowali skład. Wiem mieli długi itd. Chyba tylko Zenik została :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Chemik Police takie transfery poczynił, a pierwszy mecz w dupę dostali, a w drugim ledwo wygrały bo w tie-breaku. A miał być awans bez straty meczu nawet.


Muszą się zgrać :ziober2: Choć na papierze mają niezły skład :tak: Żebrowska, Mirek, Hudima.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wróci. Od Enkido musi odpocząć.

Czekamy Łukasz, jesli czytasz nas :rock: :ziober2:

Niestety kontuzja Kurka wygląda na bardzo poważną niż myśleli lekarze. Pauza będzie trwać co najmniej miesiąc. Ciekawe czy zagra przeciwko Skrze w listopadzie :mrgreen:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  8 października 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Koleś mnie nie przekonuje, nie wiadomo jak ze presją poradzi. A rezerwowy dla mnie zagadka. Nic nie wiadomo o nim. A mówiono coś, że Skra sięgnie po De Cecco i byłoby to mega wzmocnienie

No jesli chodzi o Woickiego to w LM nie widzę go ze względu na wzrost oczywiście. Nie trzeba mieć jakiegoś oszałamiającego wyskoku, żeby uderzyć mu nad blokiem więc wszyscy będą bić przez niego, a Atanasijevic za nim w przyjęciu sobie nie poradzi. Vincic na razie w skład się komponuje, ale nie sądzę, że koleś z ACH Bled może być jakimś przekotem pomagającym SKRZE w europejskich pucharach.
De Cecco miał grać u nas, to byłby chyba najlepszy transfer jaki SKRA mogłaby poczynić, ale wiadomo, on gra na razie dla kasy a ona mimo wszystko jest większa jednak u makaronów. Chociaż dziwne bo u nas też byłby jednym z lepiej opłacanych zawodników a i szał byłby na niego w Polsce o czym pomarzyć nie może nawet w Italii.
Wiertlo92
Wiertlo92: Bartman nigdy nie zastąpi Grozera wiadomo, ale Zbychu miewa mecze gdzie jest nie do zatrzymania. Ciekawi mnie czy Kovacević wygryzie ze składu np Lotmana. Serb czasami nie wraca po jakiejś kontuzji?

No czasem jak ma szczęście to wszystko mu wchodzi, nic do niego nie mam, ale to jest koleś, któr spalić się psychicznie potrafi i zniknąć na cały mecz. Tak było w meczu o Superpuchar gdy miał Wlazłego na bloku to juz kiwał bo nie chciał pokazać, że rywal z tej samej pozycji (niby już nie) może mu sprzedac czapkę.
Kovacevic po kontuzji, dynamiczny jest ok, ale bywają mecze takie jak np. Rosja-Serbia nie pamiętam dokładnie kiedy on był, że nie przebił się ani razu i zbierał buty co akcja, więc jak blok będzie dobrze działać to może wiele nie pograć, ale zagrywkę ma dość dobrą. Lotman też na razie zgubił formę na kadrze. Lubię go bardzo, ale na razie słabiutko, chociaż wiadomo, to początek sezonu.
Wiertlo92
Wiertlo92: ZAKSA pewnie dojdzie do półfinalu i zmięknie jak zawsze Chyba, że Castellani przypomni sobie czasy ze Skrą :)

Raczej Castellani nie ma takich zawodników teraz jak miała SKRA i Zaksa tak jak mówisz spali się w półfinale:P Ciekaw jestem Jastrzębia.
Wiertlo92
Wiertlo92: Ostatnio widziałem mecz Sopotu i byłem w szoku, że tak mocno przemeblowali skład. Wiem mieli długi itd. Chyba tylko Zenik została

No one się pozamieniały składami, z Muszyny poprzechodziły do Sopotu a z Sopotu do Muszyny:)
Wiertlo92
Wiertlo92: Muszą się zgrać Choć na papierze mają niezły skład Żebrowska, Mirek, Hudima.

I Wiktorowicz na ławce trenerskiej. Pewnie będzie awans chociaż spodziewałem się, ba, oczekiwało się tego po nich, że nawet meczu nie przegrają:D
Wiertlo92
Wiertlo92: Czekamy Łukasz, jesli czytasz nas

Wróci szybciej niz się wydaje, przynajmniej do tego tematu:P
Wiertlo92
Wiertlo92: Niestety kontuzja Kurka wygląda na bardzo poważną niż myśleli lekarze. Pauza będzie trwać co najmniej miesiąc. Ciekawe czy zagra przeciwko Skrze w listopadzie

Na fejsie napisał, że śpieszą się z zabiegami na maksa. Jutro z Charkowem nie zagra, ale potem jest przerwa i liczy, że zdąży się wyrobić. Powinien grać już ze stabilizatorem ciągle.Fakt, że wtedy stopa dobrze nie pracuje, ale na treningi i mecze to można to zakładać. Ja gram z tym i kostka trzyma się, a i uraz psychiczny minął i nie boję się dynamicznie nabiegać.

Kurde, to się rozpisałem:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2012

Dobrze temat się rozkręca, oby nie pozostał w kręgu 3 osób tylko w miarę europejskich pucharów i zmagań reprezentacji ludzi do pisania jeszcze przybyło.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  8 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobrze temat się rozkręca, oby nie pozostał w kręgu 3 osób tylko w miarę europejskich pucharów i zmagań reprezentacji ludzi do pisania jeszcze przybyło.

No Ty Nuti jeszcze się dołączysz, Gutek wróci i już są 4 osoby:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No Ty Nuti jeszcze się dołączysz, Gutek wróci i już są 4 osoby:D

Oczywko, do tego na kadrze udzielał się kzyhu, Rex i zawsze ktoś się znajdzie ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.