Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  28 października 2012

No ja oglądałem tylko 2 sety po musiałem być w trasie, ale mecz był naprawdę fajny do oglądania.
Ten libero całkiem dobry grajek, a taki młodziutki. Łasko widać bez formy, dużo skosu, ale wszystko do wybrania było.
Cieszy powrót do dobrej dyspozycji Czarnowskiego. Widać, że w Jastrzębiu znowu najlepiej dla niego.
Wiadomo, zgrać się trzeba, ale trochę może być dla Bernardiego irytujące, że grają grają i w plecy od głownej trojki ligi:D Ale daję im czas bo przed sezonem chyba mieli najmniejszą intensywność gier.

Wiertlo92
Wiertlo92: I na koniec proszę telewizję, żeby jak najczesciej komentował duet Wania&Mazur

A ja właśnie ich nienawidzę:D Mazur jako trener ok, ale w telewizji to taki filozof, że sie go słuchać nie da, a Wanio to w ogóle niech prowadzi Drzewko szczęścia bo w komentowaniu to dramat.
Ja wolę Drzyzga&Swędrowski chociaż wiadomo, Swędrowski udaje, że ma większą wiedzę niż ma w rzeczywistości i lubię jak go czasem Wojtek gasi:D
Mielewski ma dobry głos do komentowania, fajnie sie go słucha, ale cała wiedza to niestety podparta wikipedią jest, a nie zainteresowaniem siatkówką:P
Wiertlo92
Wiertlo92: Kielce

Szkoda, że szwed opuścił Kielce bo grajek fajny z niego był i lewą rękę miał dobrą:D. W Iraklisie kiedyś miażdzył:D
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  28 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja właśnie ich nienawidzę:D Mazur jako trener ok, ale w telewizji to taki filozof, że sie go słuchać nie da, a Wanio to w ogóle niech prowadzi Drzewko szczęścia bo w komentowaniu to dramat. Ja wolę Drzyzga&Swędrowski chociaż wiadomo, Swędrowski udaje, że ma większą wiedzę niż ma w rzeczywistości i lubię jak go czasem Wojtek gasi:D


Wiesz Kuba tutaj chyba kwestia gustu, wolę wiecej słuchać Wania i Mazura, bo fajne gadki mają, komentują na całkowitym luzie, sporo humoru, czy fajne mają porównania jak dziś parę usłyszeliśmy :mrgreen: Natomiast jesli chodzi o Swedrowskiego i Drzyzgę, to bardziej nie cierpię tego drugiego, bardziej filozofuje mimo wszystko :D Jesli chodzi o wiedzę, to zarówno jak Mazur i Drzyzga to posiadają sporą tylko kwestia podejścia do komentowania.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mielewski ma dobry głos do komentowania, fajnie sie go słucha, ale cała wiedza to niestety podparta wikipedią jest, a nie zainteresowaniem siatkówką:P


Mielewski to typowy na dziennikarza się nadaje niz komentatora.
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że szwed opuścił Kielce bo grajek fajny z niego był i lewą rękę miał dobrą:D. W Iraklisie kiedyś miażdzył:D


Pewnie finansowo nie dali radę. A teraz gdzie wyfrunął on?

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  28 października 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Pewnie finansowo nie dali radę. A teraz gdzie wyfrunął on?

Chyba w Uralu Ufa, ale nie mam pewności.
Wiertlo92
Wiertlo92: Wiesz Kuba tutaj chyba kwestia gustu, wolę wiecej słuchać Wania i Mazura, bo fajne gadki mają, komentują na całkowitym luzie, sporo humoru, czy fajne mają porównania jak dziś parę usłyszeliśmy Natomiast jesli chodzi o Swedrowskiego i Drzyzgę, to bardziej nie cierpię tego drugiego, bardziej filozofuje mimo wszystko :D Jesli chodzi o wiedzę, to zarówno jak Mazur i Drzyzga to posiadają sporą tylko kwestia podejścia do komentowania.
No Wanio właśnie bez wiedzy, ale bardziej się nabija, a chociaż mógłby cokolwiek ogarniać:D
Drzyzga to cwaniaczek i próbuje to pokazywać, ale da się go słuchać jak się człowiek przyzwyczai:D Swędrowski ciągle powtarza się, to jak z Drzyzgą komentuje to jest znośny i jest spoko:D
Wiertlo92
Wiertlo92: Mielewski to typowy na dziennikarza się nadaje niz komentatora.

No studia prowadzi całkiem fajnie. Czasem komentuje to głos ma dobry do tego, ale tak jak wspomniałem, wiedza też niezbyt duża:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 października 2012

Wieści z LM: ZAKSA lajtowo wygrała 3:0 w Belgradzie z Crveną Zvezdą no i teraz dwumecz z KMŚ Trentino, oby powalczyli Polacy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  31 października 2012

dziś mecz Resovii z rumuńskim Remat Zalau, którym trenerem jest Polak Mariusz Sordyl (znany z AZSu Olsztyn). Powinni bez problemu wygrać :)

Dziś także zwycięstwo gładkie Muszyny a wczoraj Sopotu jeśli chodzi o płeć piękną.
A Skra jutro gra z Tomisem Constanta na wyjeździe.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  31 października 2012

Mecz nudny, że po 2 secie poszedłem. Nie ma co oglądać, trzeba czekać na porządnych rywali bo na razie to są mecze półamatorskie.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mecz nudny, że po 2 secie poszedłem. Nie ma co oglądać, trzeba czekać na porządnych rywali bo na razie to są mecze półamatorskie.


Obejrzałem do końca, 3 set mnóstwo błędów rezerwowych ale i tak Rumunii nie potrafili się do nas zbliżyć, Shops sam wygrał seta.
LM w tej fazie to porażka, wrzucają tam przeciętniaków.
Wojeciech Drzyzga dał fajny pomysł: zrobić LM jedną grupę w niej 3 polskie, rosyjskie, włoskie, tureckie zespoły i niech grają cały sezon każdy z każdym a zwycięzca zgarnia 1 mln dolarów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  1 listopada 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ojeciech Drzyzga dał fajny pomysł: zrobić LM jedną grupę w niej 3 polskie, rosyjskie, włoskie, tureckie zespoły i niech grają cały sezon każdy z każdym a zwycięzca zgarnia 1 mln dolarów.

I to jest dobra idea. Przecież tym z Belgradu czy wczoraj z Zalau to nawet gimnazjaliści mogliby urwać seta.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I to jest dobra idea. Przecież tym z Belgradu czy wczoraj z Zalau to nawet gimnazjaliści mogliby urwać seta.


No tak, LM mistrzów tak naprawdę rozpoczyna się po fazie grupowej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  3 listopada 2012

Teraz się zaczną mecze na wysokim poziomie, Skra z Dynamem, ZAKSA z Trentino :rock:

A dziś rozpoczynamy 5 kolejkę Plusligi:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  3 listopada 2012

I Resovia z Cuneo:rock:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  4 listopada 2012

ZAKSA pokonała wg planu Olsztyn 3-0, całe spotkanie rozegrał Witczak który zdobył 15 punktów :rock: a Politechnika wciąż na fali. Łyka wszystkich średniaków jak pelikan cegłę :ziober2: Pokonała Effector Kielce na wyjeździe 3-1.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  4 listopada 2012

Mogę o 100 zł się założyć, że SKRA nie zdobędzie mistrzostwa.

kuba92762
kuba92762
  4 listopada 2012

Jastrzębie bije SKRĘ jak chce. Czekam na porażkę z Politechniką i dymisję Nawrockiego.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  4 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę o 100 zł się założyć, że SKRA nie zdobędzie mistrzostwa.


i to mnie cieszy :rock:

co do meczu, cieszy powrót na właściwe tory Michała Łaski, Gierczyński niczym wino im starszy tym lepszy, powinnien grać w pierwszej szóstce zamiast tego żelusia Matteo :and: Dziś młody libero się spalił ale przyjął to na klatę!
No Skra z meczu na mecz się sypie, z czołowką przegrywa mecze i niech dostanie lanie od Politechniki :lol: a Nawrocki niech dalej grzeje swoje stanowisko :ziober2:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.