Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Myślę, że jedynie Resovia ma największe szanse wygrać

niby Cuneo najsłabsze, ale z taką formą to Resovia może z nimi dostać baty ;D ale tego meczu ni oglądam ;D
Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012

sytuacja Zaksy w dzisiejszym meczu się strasznie komplikuje. Nie zagra Gacek z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego, drugi libero został w kraju, więc na tej pozycji zagra jeden z przyjmujących..

kuba92762
kuba92762
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sytuacja Zaksy w dzisiejszym meczu się strasznie komplikuje. Nie zagra Gacek z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego, drugi libero został w kraju, więc na tej pozycji zagra jeden z przyjmujących..

Fonteles, po co nam atak:rock::D
Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Fonteles, po co nam atak

obstawiam, że Trentino wygra bez problemu ;)
kuba92762
kuba92762
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: obstawiam, że Trentino wygra bez problemu ;)

No bez libero tak może być.Chyba, że Daniel wejdzie na boisko:rock:
kuba92762
kuba92762
  14 listopada 2012

Niezłe dno. Nie ma co oglądać. Lotman od początku sezonu się snuje. Sam Bartman na razie gra. Tichacek nie ma z czego.

Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012

przecież Lotman to słabiak jakich mało ;D

Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012

Bartman jaki czapy dostaje

Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012

Lotman dla mnie nie jest zawodnikiem na mistrza Polski ;) a Resovia w tym roku bez Grozera mistrza nie zdobędzie ;D
dla mnie faworytem jest Skra i Zaksa, zobaczycie ;D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2012

Resovia d83ddc4e

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012

żeby Grbić takie błędy popełniał :szok:

Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012

Resovia prowadziła 23-21 lol i przegrała seta 23-25, stary lis Mastrangelo wykończył ich zagrywką

Gutek909
Gutek909
  14 listopada 2012

Resovia - Cuneo 0-3

kuba92762
kuba92762
  14 listopada 2012

Lotman w tamtym sezonie parę razy uratował Resovię gdy Grozerowi nie szło.
To co dzisiaj widziałem to jest wstyd, blamaż, dno. Makaroniarze (w sensie drużyny, bo indywidualnie to i żabojad się znalazł i dziadek z Belgii) kpili z nas. Graliśmy takie dno, że mogli się bawić na boisku w to kto zablokował Bartmana. Dobrze się bawili, a my nic nie zrobiliśmy, żeby sie im przeciwstawić. Perłowski to jest kpina, myśli, że jak są 2 pkt przewagi to może wejść na zagrywkę i posłać ja 5 metrów w aut, chociaż wchodzi po to, żeby nie zepsuć. Ja nie mam słów na to, co widziałem i czuję się zażenowany, że kolejny makaroniarski klub ( i to nie jakiś wybitny) może się z nas śmiać. Mam nadzieję, że chociaż ZAKSA urwie punkt Trentino bo już wystarczająco dzisiaj zostałem jako kibic siatkówki ośmieszony.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  14 listopada 2012

panowie SKRA i ZAKSA również pójdzie krokiem Resovii :tak: :ziober2:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.