Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  20 listopada 2012

i na koniec czapa dla Nikoli :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  20 listopada 2012

jak Grzyb i Perłowski mogą psuć zagrywki w takim momencie nie ryzykując ?
Grzyb zawsze był siatkarskim debilem ech

rozwalił mnie tekst Mazura, jak Mielewski powiedział ,że liniowy ma włoski paszport, a Irek na to: " a my mamy paszport polsatu i co " :rotfl:

Gutek909
Gutek909
  20 listopada 2012

gramy Wiertło ?

Gutek909
Gutek909
  21 listopada 2012

Drużyna PGE Skry Bełchatów do meczu z Dynamem Moskwa podejdzie już bez Yosledera Cali w składzie. Kubańczyk ma rozwiązać kontrakt z zespołem wicemistrzów Polski.

Czyli Nawrocki zostaje na przyjęciu tylko z Winiarskim i Wlazłym, a opcją do zmiany będzie Bąkiewicz haha żałosne :zonk:
Cupkovic przecież teraz jest drugim atakującym.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  21 listopada 2012

Jemu to się nie dziwię, koleś przyszedł z myslą ze zastąpi Kurka ale oczywiście Nawrocki miał zajebisty plan z Włazłym więc Cala na ławeczce :D Nie wytrzymał i poprosił o rozwiązanie umowy i bardzo słusznie. Koleś ma walory i chce grać bo to niezły grajek.

A Nawrocki jak zawsze, lubi psuć wszystko co się da :ziober2:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  21 listopada 2012

lol, Skra gra jutro Wiertło ;D
to trzeba oglądać Zakse ;D

Gutek909
Gutek909
  21 listopada 2012

jak Zaksa zlamiła to jest szok. No, ale cóż skoro w tym zespole grają tacy zawodnicy jak Witczak czy Kapelus. Co z tego , że Witczak dał dobrą zmianę i kończył piłki skoro w końcówce 4 seta 2 razy zamiast atakować to lekki plas i meczową dla Trentino wywala w aut.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  21 listopada 2012

Kurde zadecydowały znów detale, w końcówce meczu Zaksa miała po prostu pecha, ta nieszczęsna piłka :and: Mecz był dość ciekawy, Zaksa kilka super zagrań pokazała, Gladyr w końcu dziś mu siadła zagrywka :mrgreen:
Ostrowianin Witczak pokazał się z dobrej strony, był lepszy od klasowego Rouziera mimo wszystko, nie możemy go winić za tą ostatnią akcję.Nie wymagajmy od niego dużo, od tego jest ten klasowy żabol :D Zaksa nie ma doświadczenia jakie ma Trento w koncówkach. Niewiele brakowało a mielibyśmy tie brejka.
Temu Bari to polecam emeryturkę już. Ja nadal jestem zafascynowany tym Juantoreną- niesamowity zasięg :szok:

Właśnie Gutek też myslałem, że dziś Skra gra a jednak jutro :ziober2:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  21 listopada 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Juantoreną

no dla mnie Juantorena to najbardziej kompletny zawodnik na świecie ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 listopada 2012

Muszynianka też przegrała d83ddc4e
czarny listopad dla wicemistrzyń Polski

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  22 listopada 2012

Piotr Gruszka, podpisał w czwartek kontrakt z drużyną Indykpolu AZS Olsztyn - poinformował zarząd klubu. 35-letni zawodnik wystąpi prawdopodobnie już w najbliższym meczu z Lotosem Treflem Gdańsk.

Gutek909
Gutek909
  22 listopada 2012

Wlazły to atakujący kuwa a nie przyjmujący!! Nawrocki tępy idioto!!
i jeszcze dziś znowu cienias Kłos zamiast Kooistry lol

Gutek909
Gutek909
  22 listopada 2012

no i Skra z kłopotami, ale wygrywa w Moskwie 3-1 i praktycznie o pierwsze miejsce i rozstawienie już się martwić nie musi ;)
Kooistra wszedł w 4 secie, ale za Plińskiego, a i tak przyćmił Kłosa. Pozamiatał w bloku, dołożył zagrywkę i set wygrany.
Dziwię się strasznie Nawrockiemu dlaczego sadza Holendra na ławce, skoro ten gdy jest na boisku to zazwyczaj odpłaca się zajebistą grą.
W zeszłym sezonie wgl szans nie dostawał.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  22 listopada 2012

a ja głupi, mając w świadomości że mecz o 18stej dziś go przegapiłem :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.