Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kzyhu
kzyhu
  16 grudnia 2012

szczerze to nużąca jest taka ilośc setów :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
Gutek909
Gutek909
  16 grudnia 2012

no i Polska wygrywa 5-4 :)

Gutek909
Gutek909
  16 grudnia 2012

ale wg mnie ta formuła nie powinna wejść :) chociaż nie zdziwię się jeśli FIVB ją przetestuje kiedyś tam np powiedzmy na KMŚ.

kuba92762
kuba92762
  17 grudnia 2012

Żenująca formuła. Oby nigdy nie weszła.

WueRZet
WueRZet
  17 grudnia 2012

Formuła równie "solidna" co publiczność w hali :)

kuba92762
kuba92762
  21 grudnia 2012

Powinna być możliwość obstawiania live "czy Fonteles zakończy mecz asem?" :mrgreen:
Cieszę się, że ZAKSA wygrywa za 3 pkt nie dlatego, że nie lubię SKRY bo lubię (poza Kłosem i Nawrockim oczywiście), ale chcę, żeby Nawrocki podał się do dymisji. Chociaż dzisiaj z Wlazłym na ataku i tak ta gra lepiej wyglądała.

Gutek909
Gutek909
  22 grudnia 2012

prowadzić 24-18 i przegrać seta.. Brawo Skra..

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  22 grudnia 2012

Tak jak mówiłem przed sezonem, Skra niczego nie osiągnie juz :nie:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  22 grudnia 2012

Dziękujmy Nawrockiemu i przestawieniu Mariusza na przyjęcie.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  22 grudnia 2012

ZAKSA na obecny moment kandydatem na majstra, Fonteles świetny transfer, jest naprawdę liderem takim, pomimo kontuzji szybko wrócił i jest niezwykle skuteczny.
Jedynie irytuje mnie Ruciak, w ataku kompletne dno, nigdy go nie uważałem za mega siatkarza ale gra wielkie dno, jedynie chyba ma etykietkę tego Orła z LŚ :and: Szkoda, że nie mają takiego drugiego Fontelesa za Ruciaka- byli by do nie do pokonania 261d

Dziś Reska-Jastrzębie oby również na wielkim poziomie.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  22 grudnia 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Jedynie irytuje mnie Ruciak, w ataku kompletne dno, nigdy go nie uważałem za mega siatkarza ale gra wielkie dno, jedynie chyba ma etykietkę tego Orła z LŚ Szkoda, że nie mają takiego drugiego Fontelesa za Ruciaka- byli by do nie do pokonania

Nowy Brazylijczyk na pewno lepszy od Ruciaka, ale wiadomo, raczej szybko nie zagra, a i tak ograniczenia w lidze z zagranicznymi gwiazdami są to ciężko.
Gutek909
Gutek909
  22 grudnia 2012

I tak Skra zdobędzie mistrza :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: prowadzić 24-18 i przegrać seta.. Brawo Skra..

Oo to musiało być grubo.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  22 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak Skra zdobędzie mistrza

Tego się właśnie boję. Że ZAKSA (bo najrówniej gra) w finale się osra i będzie w plecy, ewentualnie dwie pozostałe drużyny, ale to mniejsze prawdopodobieństwo, że będą w finale.
Gutek909
Gutek909
  22 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego się właśnie boję. Że ZAKSA (bo najrówniej gra) w finale się osra i będzie w plecy, ewentualnie dwie pozostałe drużyny, ale to mniejsze prawdopodobieństwo, że będą w finale.

Resovia zajmie 3 miejsce, w finale właśnie Zaksa ze Skrą, ale myślę, że Skra finał wygra przez doświadczenie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.