Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czaisz, tego się boję ale SKRA kompletnie na to nie zasługuje. Pewnie będą wysoko i Nawrocki pod pretekstem kontuzji dalej utrzyma posadę:P

chociaż jeśli Skra ma być nisko i to będzie skutkować, że Piechocki zwolni Nawrockiego to jestem za 261d
kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż jeśli Skra ma być nisko i to będzie skutkować, że Piechocki zwolni Nawrockiego to jestem za

Będzie jeszcze tak,że w PO SKRA od razu będzie grać np z Resovia:D
Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie jeszcze tak,że w PO SKRA od razu będzie grać np z Resovia:D

Resovia także jest słaba :P
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak Skra będzie na końcu dużo wyżej w tabeli niż JW :D


oj Gutek ja bym się martwił czy będzie jakimś cudem w fazie pucharowej :ssh:
kurde ale ścisk w czołówce, tak patrzę na mecze 3 ostatnich kolejek wszystko jest możliwe
Węgiel zagra z Olsztynem i Delectą na wyjeździe i u siebie z Częstochową. Mecz z Delectą będzie bardzo ważny, co do Skry widzę: u siebie Częstochowa, Warszawa i wyjazd do Kielc- niby 3 wygrane ale i 3 porażki też nie zaskoczą :D a na razie widzę 3 pkt straty Skry do Jastrzębia.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Resovia także jest słaba :P

Ale ze SKRĄ powinni wygrać, tam tylko na razie Wytze gra:D
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  13 stycznia 2013

za daleko patrzycie co do posady Nawrockiego, on wyleci zaraz po pojedynku z Arkasem :tak: :mrgreen:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013

mówię wam, że Skra medal i tak zdobędzie, wspomnicie moje słowa 261d

kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Wiertlo92
Wiertlo92: za daleko patrzycie co do posady Nawrockiego, on wyleci zaraz po pojedynku z Arkasem

Nie ma szans, Piechocki nie będzie mieć jaj, żeby go od razu wywalić:P
Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013
Wiertlo92
Wiertlo92: za daleko patrzycie co do posady Nawrockiego, on wyleci zaraz po pojedynku z Arkasem

Skra z Arkasem se poradzi, o to akurat się nie martwię :P
kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mówię wam, że Skra medal i tak zdobędzie, wspomnicie moje słowa

Też tak czuję, chociaż nie zasługuje.
Ej, nie szkoda wam Bontje? Z Sisleya szedł jako mega kot, a tutaj się zniszczył na maksa. Nie wiem czy o tym kiedyś już nie wspominałem:P
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  13 stycznia 2013

Spinki między nami nie mają sensu, wszystko jest możliwe ale jedno jest pewne Skra ma najgorszy sezon od stuleci :tak:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013

Kurde, ale temat żyje :ziober2:

Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma szans, Piechocki nie będzie mieć jaj, żeby go od razu wywalić:P

dokładnie, a wolnego dobrego trenera chyba za bardzo nie ma. Chyba, że Daniele Bagnoli :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, a wolnego dobrego trenera chyba za bardzo nie ma. Chyba, że Daniele Bagnoli

Alekno kadrę zostawił to i niech Zenit zostawi:P
Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, nie szkoda wam Bontje? Z Sisleya szedł jako mega kot, a tutaj się zniszczył na maksa. Nie wiem czy o tym kiedyś już nie wspominałem:P

mi tam go nie szkoda, nie lubie typa jakoś :P
Wiertlo92
Wiertlo92: Skra ma najgorszy sezon od stuleci

no odkąd zaczęli zdobywać medale to tak :P 7 tytułów pod rząd było ech
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.