Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Alekno kadrę zostawił to i niech Zenit zostawi:P

lubię Alekno, dla mnie to jeden z najlepszych trenerów na świecie.
kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mi tam go nie szkoda, nie lubie typa jakoś :P

Ja lubię jak obcokrajowcy(dobrzy) zjeżdżają do Polski, a nie tylko za kasą do kacapów:P
kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: lubię Alekno, dla mnie to jeden z najlepszych trenerów na świecie.

No i ma 'jaja':D Albo Sordyla dać na SKRĘ, na pewno lepiej niż Nawrocki:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No i ma 'jaja':D Albo Sordyla dać na SKRĘ, na pewno lepiej niż Nawrocki

e tam, Sordyl to poziom Nawrockiego jak dla mnie :D
kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sordyl to poziom Nawrockiego jak dla mnie :D

Pewnie i tak, ale na pewno nie trzymałby Kłosa całymi meczami. W Polsce to nad nimi na pewno jest Panas, ale on jest już przyzwyczajony chyba do trenowania tych słabszych.
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  13 stycznia 2013

Skra rozsypała się po tych transferach, co odeszli Vincić i ten Kubańczyk nie wiem kto w tym maczał, ale to był przełomowy moment potem kontuzje Serba, Winiara, wstawianie tego nieszczęsnika Kłosa, Nawrocki też maczał ale prezesik również.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  13 stycznia 2013

Dobra Panowie, idę Atlas Chmur czytać bo książka długa, a dziewczyna chce już ją czytać:mrgreen:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  15 stycznia 2013

No i w końcu wtorek, czas na emocje LM.

Bardzo ciekawe dzisiejsze spotkania.Najpierw obejrzymy Skrę no która gra dno ostatnie czasy z nieobliczalnym Arkasem. Jak Bełchatów jakimś cudem wygra dziś to jestem spokojny o ich awans i sporo będzie zalezyć od ich gry. Mecz o 18.00 na PS rzecz jasna. Wiadomo, że nie zagra Winiar lecz na rewanżowy mecz będzie do usług.

I hicior o 20.00 w Rzeszowie. Pojedynek mistrzów Polski z mistrzami Wloch. Resovia sama przyznaje, że Macerata jest mocniejsza niż Cuneo(2 porażki w grupie) więc czeka arcytrudne spotkanie. Wiadomo, Resovia nie błyszczy w tym sezonie lecz dziś może sprawić miłą niespodziankę. Nie zagra Bartman lecz w Maceracie też nie kolorowo-nie grają od dłuższego czasu Kovar czy Savani. Kibice Reski na pewno darzą wparcie i mam nadzieję na wyrównane spotkanie dla korzyść Rzeszowa.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  15 stycznia 2013
Wiertlo92
Wiertlo92: Wiertlo92

nie chce mi się cytować całych postów :mrgreen:

Mam nadzieję, że dziś obok Wlazłego zagra Cupkovic, a nie że Nawrocki wyleci z Bąkiewiczem.
Oby Alex w końcu odzyskał swoją formę. Nie martwię się o środek bloku i właśnie Wlazłego, reszta to duży znak zapytania.

Wiertlo92
Wiertlo92: I hicior o 20.00 w Rzeszowie.

ale tu zacytować muszę :mrgreen:
Jaki hicior Dawid ? :D :D
Zobacz sobie na skład personalny Maceraty, porównaj to z Resovią, która w dodatku nie jest jeszcze w najwyższej formie :D Macerata jest na drugim miejscu w Serie A z takim samym dorobkiem punktowym jak Trentino, a z dużą przewagą nad 3 Piacenzą, która w ten weekend pokonali na wyjeździe 3-1 :D
Resovie stać dziś może na urwanie jednego seta, jeśli powalczą o zwycięstwo to będę mile zaskoczony, ale obstawiam 1-3, 0-3 na korzyść Lube. Niestety tego meczu nie obejrzę :and:
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  15 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że dziś obok Wlazłego zagra Cupkovic, a nie że Nawrocki wyleci z Bąkiewiczem.


Ani Cupković ani Bakiewicz nie powinni wąchać parkietu od jakiegoś czasu :) Nawet stwierdzam, że Bakiewicz jest stabilniejszy od Serba i wg ich sytuacji obecnej powinnien zagrać Bąku.
Wszystko będzie zależeć od rozegrania, Woicki bardzo nierówny tak samo Bonifante, tutaj Nawrocki ma duży ból głowy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki hicior Dawid ? :D :D


Gutek nie ulega to wątpliwości, że ten mecz jest najbardziej oczekiwanym meczem, mecz który każdy fan siatkówki zaciera ręce niż tam mecz Skry czy Zaksy. W końcu mecz mistrzów krajów więcej dodawać nie trzeba. Bilety poszły w szybkim tempie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zobacz sobie na skład personalny Maceraty, porównaj to z Resovią, która w dodatku nie jest jeszcze w najwyższej formie :D Macerata jest na drugim miejscu w Serie A z takim samym dorobkiem punktowym jak Trentino, a z dużą przewagą nad 3 Piacenzą, która w ten weekend pokonali na wyjeździe 3-1 :D


Doskonale wiem, że Macerata obecnie jest w gazie i poziom wyżej od Reski lecz ja oceniam szanse na 50-50. Zawodnikom Reski nie trzeba mobilizować nawet, a każdy zespół na minusy :) Kto wie może brak Bartmana wpłynie dla zespołu o wiele lepiej.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  15 stycznia 2013

Od wczoraj Kubańczycy mają prawo do podróżowania za granicę, dzięki reformie ustawy o imigracji, ogłoszonej przez prezydenta Raula Castro, która właśnie weszła w życie.

ojojoj :D już widzę te transfery :D

Wiertlo92
Wiertlo92: Ani Cupković ani Bakiewicz nie powinni wąchać parkietu od jakiegoś czasu :) Nawet stwierdzam, że Bakiewicz jest stabilniejszy od Serba i wg ich sytuacji obecnej powinnien zagrać Bąku.

kurcze Wiertło, bez przesady :D Bąkiewicz kompletnie już nic nie daje temu zespołowi, a Cupkovic może zaoferować o wiele więcej w ataku niż Michał, a przyjęcia katastrofalnego nie ma. Na taki mecz z Arkasem powinien wyjść Konstantin, wiadomo na późniejsze rundy czy tam rewanż będzie już gotowy Winiar.
Wiertlo92
Wiertlo92: Gutek nie ulega to wątpliwości, że ten mecz jest najbardziej oczekiwanym meczem, mecz który każdy fan siatkówki zaciera ręce niż tam mecz Skry czy Zaksy. W końcu mecz mistrzów krajów więcej dodawać nie trzeba. Bilety poszły w szybkim tempie.

może i tak, ale faworyt tego spotkania jest tylko jeden i jest nim Macerata :mrgreen:
Kurcze obejrzałbym ten mecz, ale o 20:15 grają nasi w ręczną, a o 21 gra Real z Valencją ech, więc Resovii nie będę miał jak obejrzeć, jedynie będę śledził relację na necie.
Wiertlo92
Wiertlo92: Doskonale wiem, że Macerata obecnie jest w gazie i poziom wyżej od Reski lecz ja oceniam szanse na 50-50. Zawodnikom Reski nie trzeba mobilizować nawet, a każdy zespół na minusy :) Kto wie może brak Bartmana wpłynie dla zespołu o wiele lepiej.

ja oceniam szanse 20-80 na korzyść Lube :D zobaczymy wieczorem :D
Gutek909
Gutek909
  15 stycznia 2013

gramy Wiertło w snooka ? dawno nie sparowlaiśmy :D

Gutek909
Gutek909
  15 stycznia 2013

Dinamo Moskwa - Trentino 3-2 :szok:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  15 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dinamo Moskwa - Trentino 3-2


a zapowiadało sie na 3-0 :mrgreen:

w Turcji 1-1, Kooistra dziś bardzo słabiutko i tak jak mówiłem Gutek Baku w 1 składzie :ziober2:
Agamez się rozkręca i może być ciężko go zatrzymać.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Gutek909
Gutek909
  15 stycznia 2013

No i Agamez się rozszalał i 1-1. Pamiętam go jeszcze z Aten. Gdyby był regularny byłby jednym z najlepszych atakujących na świecie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.