Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż cieszy, że Fabian coraz odważniej gra. Jak Żygadło i Guma skończą to raczej pewniak do pierwszego składu w reprezentacji.


Kiedyś to byłem przekonany, że po nich pałkę przejmie Grzesiek Łomacz. W Jastrzębiu tak sie wystrzelił, że potem juz spadł. A szkoda, bo go lubię i teraz sie męczy w Lotosie :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  20 października 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Kiedyś to byłem przekonany, że po nich pałkę przejmie Grzesiek Łomacz. W Jastrzębiu tak sie wystrzelił, że potem juz spadł. A szkoda, bo go lubię i teraz sie męczy w Lotosie

Męczy się, ale z nim to sytuacja jak z Woickim niestety, zero zasięgu i każdy by bił nad nim, a Drzyzga coś ma szansę zablokować chociaż jego zasięg w bloku też słabiutki jest.

Fajny temat, dobra dyskusja się toczy. Szkoda, że chociaż do tego tematu Gutek nie wróci bo zawsze to więcej opinii.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Męczy się, ale z nim to sytuacja jak z Woickim niestety, zero zasięgu i każdy by bił nad nim, a Drzyzga coś ma szansę zablokować chociaż jego zasięg w bloku też słabiutki jest.


Dobry rozgrywający to musi mieć wzrost jak Zagumny lub Żygadło, coś w deseń co najmniej 190cm a najlepiej ponad 2m.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  20 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobry rozgrywający to musi mieć wzrost jak Zagumny lub Żygadło, coś w deseń co najmniej 190cm a najlepiej ponad 2m.

Drzyzga ma ponad 195, chyba 96, ale nie chce mi się sprawdzać wiki, kiedyś w meczu jak listy zawodników puszczali to było, że Fabian w bloku ma ledwo ponad 3 metry chyba więc słabizna.
Trójkę to ja skoczę z moja wagą teraz czyli 10 kg nadwagi:P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Fabian w bloku ma ledwo ponad 3 metry chyba więc słabizna.


Nie wiem czy jest sens się nad nim skupiać. Bez względu na nazwisko to chłopaczek ligowy, za słaby na kadrę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Trójkę to ja skoczę z moja wagą teraz czyli 10 kg nadwagi:P

A niby miałeś się odchudzać i ćwiczyć.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  20 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A niby miałeś się odchudzać i ćwiczyć.

Zrzuciłem 6 kg juz, ważyłem 89, ale teraz rozchorowałem się, złapałem kryzys i nawpieprzałem się słodyczy, no i bieganie po bieżni ciągłe mnie znudziło, chyba przez miesiąc pochodzę na basen, żeby jakoś urozmaicić to:P
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie wiem czy jest sens się nad nim skupiać. Bez względu na nazwisko to chłopaczek ligowy, za słaby na kadrę.

No z 90 roku jest, w lidze sobie radzi, jak Guma i Żygadło odejdą to na razie widzę tylko jego w kadrze.
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  20 października 2012

Jeśli chodzi o wzrost to coś w deseń Tichaczka z Resovii. Kurde szkoda, że tak nasi bratankowie z Czech nie są naszymi :D Mieć takiego Stokra na ataku czy chociaż tego Tichaczka to byśmy byli potęgą :mrgreen:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrzuciłem 6 kg juz, ważyłem 89, ale teraz rozchorowałem się, złapałem kryzys i nawpieprzałem się słodyczy, no i bieganie po bieżni ciągłe mnie znudziło, chyba przez miesiąc pochodzę na basen, żeby jakoś urozmaicić to:P


No bieżnia nudzi sam mam i stoi zakurzona. Lepiej wybiec do lasu czy parku, basen też dobry.

Konto usunięte
Konto usunięte: No z 90 roku jest, w lidze sobie radzi, jak Guma i Żygadło odejdą to na razie widzę tylko jego w kadrze.

22 lata to już stary :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  20 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No bieżnia nudzi sam mam i stoi zakurzona. Lepiej wybiec do lasu czy parku, basen też dobry.

Za słabe kostki mam na las niestety, a ciągle w stabilizatorze nie powinno się zasuwać.
Muszę mieć prostą nawierzchnię:P
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 22 lata to już stary :D

To kogo widzisz w kadrze jak nie jego? :D Na razie nie ma, a i będziemy słuchać spuszczania się Wojtka Drzyzgi nad synem:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Za słabe kostki mam na las niestety, a ciągle w stabilizatorze nie powinno się zasuwać. Muszę mieć prostą nawierzchnię:P


A to przerypane.

Konto usunięte
Konto usunięte: To kogo widzisz w kadrze jak nie jego? :D Na razie nie ma, a i będziemy słuchać spuszczania się Wojtka Drzyzgi nad synem:D

To już wolę Woickiego, tylko niech potrenuje wyskok do bloku :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  20 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To już wolę Woickiego, tylko niech potrenuje wyskok do bloku :D

No warunków nie oszuka niestety:D
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A to przerypane.

No jak ja chodziłem po 4 dniach od skręcenia kostki grać:P
altacet, stabilizator i jazda. Jak w 2 miechy skręciłem sobie kostkę 3 razy i mi ją w gips wsadzili to zmądrzałem:P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No warunków nie oszuka niestety:D


A te "detale" często przeważają.

Konto usunięte
Konto usunięte: No jak ja chodziłem po 4 dniach od skręcenia kostki grać:P altacet, stabilizator i jazda. Jak w 2 miechy skręciłem sobie kostkę 3 razy i mi ją w gips wsadzili to zmądrzałem:P

Ja w tym roku już 2 razy, ale zawsze co na najmniej 2 tygodnie odpoczynku. Ty ewidentnie pchałeś się w gips tym szybkim graniem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  23 października 2012

To dzisiaj ruszamy z Ligą Mistrzów :rock:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  23 października 2012

ZAKSA pewnie pokonała 3-0 VB Tours. Mecz taki nijaki, jednostronny :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  23 października 2012

Mecz dramat niestety. ZAKSA się bawiła.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.