Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przed nami kolejny sezon PLS męźczyzn 2012/2013 w którym tytuł bedzie bronić ASSECO Resovia Rzeszów. Do faworytów należą jak zawsze SKRA Bełchatów a także ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Jastrzębski Węgiel.

Zaczynamy od rundy zasadniczej która liczy 18 kolejek.Następnie bedzie faza pucharowa Play-off z ośmioma druzynami.


Drużyny PlusLigi:



Temat trochę spózniony gdyż kolejka ruszyła od wczoraj. Znamy juz kilka wyników a obecnie rozgrywa sie pojedynek SKRA Bełchatów- LOTOS Trefl Sopot.



Kogo uważacie tym razem do zdobycia majstra?
Czy SKRA podniesie się po ostatnim nieudanym sezonie i dalej będzie dominować?
Komu kibicujecie?
Kto się wzmocnił a kto się osłabił?

To tyle, smiało zapraszam do udzielania się. Szczególnie zachęcam do powrotu Gutka :)
W tym temacie również możemy dyskutować o naszej reprezentacji oraz o siatkówce naszej pięknej płci :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  18 października 2012

SKRA to najwięksi idioci na świecie. Nawrocki i Kłos powinni skończyć z siatkówką na zawsze.
A SKRA potwierdziła, że jest najsłabszym zespołem z czołowki europejskiej w zagrywce.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  18 października 2012

I niestety przegrywamy 3-2 :and:
Bądzmi szczerzy przegralismy zasłuzenie, 4 set wyratowalismy swietną serią bloków i mogliśmy pograć sobie w tie brejku. Co tu dużo mówić, środek, nosz kolejny raz Nawrocki daje dupy. Kłosa zmienia zbyt za pózno, wogóle powinnien siedzieć na ławce i dać szansę Kooistrze. Ale to wiemy nie od dziś :) Druga sprawa, to juz przegięcie skoro atakujący Serb ma serię zepsutych zagrywek i dalej ryzykuje to już smieszne jest. Lepiej poszanować i dac szansę w bloku czy popełnieniu błędu przeciwnikowi. Słaba gra Wlazłego mimo wszystko, w zagrywce to nie istniał, w tie brejku popełnił dwa błędy i skończyło się jak się skończyło.
Brazylijczycy wygrali środkiem, bodajże ponad 2krotna róznica. Mają ciekawych siatkarzy, widać, że grają fantazyjnie :tak: Ta krótka z dolnym sposobem tyłem majsterczyk :mrgreen:
Cóz teraz rewanż z Zenitem ale czarno to widzę, jeśli ponownie Kłos zagra i Wlazły nieogarnie się.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  18 października 2012

Jedynym plusem naszej gry jest postawa atakującego. Jest bezcenny ale dziś był irytujący jeśli chodzi o zagrywkę.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  18 października 2012

Wlazły w ataku grał dobrze, ciągnął grę obok Atanasijevica, ale w obronie bbył żenujący. W zagrywce w sumie też. Jesteśmy dnem jeśli chodzi o zagrywkę. A Nawrocki kretyn chyba ma dobrze z Kłosem po treningach u niego w domu, że trzyma kolesia, który gra na poziomie amatorskim i przez każdego jest ośmieszany.
Pliński, Kooistra, Grzyb, Kosok, Nowakowski, Bontje, Holmes, Kaźmierczak, Nowak, Gladyr, Czarnowski, Możdżonek itp itd. Każda drużyna ma lepszego środkowego niż Kłos. SKRA może nawet w 1 lidze poszukać środka na zastępstwo dla Kooistry, na pewno lepiej niż Kłos.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  18 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A Nawrocki kretyn chyba ma dobrze z Kłosem po treningach u niego w domu, że trzyma kolesia, który gra na poziomie amatorskim i przez każdego jest ośmieszany. Pliński, Kooistra, Grzyb, Kosok, Nowakowski, Bontje, Holmes, Kaźmierczak, Nowak, Gladyr, Czarnowski, Możdżonek itp itd. Każda drużyna ma lepszego środkowego niż Kłos. SKRA może nawet w 1 lidze poszukać środka na zastępstwo dla Kooistry, na pewno lepiej niż Kłos.


Nawrocki chyba chce być zbyt patriotyczny, że stawia na Kłosa :D No szkoda słów, wszystko było juz o nim napisane, nawet Drzyzga zauważył dziś, że ma braki techniczne. Koleś jest ospały strasznie.
Pewnie z Zenitem też wejdzie w 1 składzie ni ma h**ja :D
Nawrocki sam sobie szkodzi i tyle. :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  18 października 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Nawrocki chyba chce być zbyt patriotyczny, że stawia na Kłosa :D No szkoda słów, wszystko było juz o nim napisane, nawet Drzyzga zauważył dziś, że ma braki techniczne. Koleś jest ospały strasznie. Pewnie z Zenitem też wejdzie w 1 składzie ni ma h**ja :D Nawrocki sam sobie szkodzi i tyle.

I z nim prawdopodobnie przegramy mecz. Nawet nie wiem czy warto urywać się z uczelni przez kretyna Nawrockiego. Pomyśleć, że kiedyś go lubiłem, ale to dawne czasy.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 października 2012

Nie obejrzałem bo nie miałem jak, ale liczyłem na spokojną wygraną Skry. Nie wiem co tam się stało, obawiam się że teraz z Zenitem nie wygramy ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  19 października 2012

Dziś krótko bo nie oglądałem, SKRA wygrywa walke o 3 miejsce z Zenitem 3-2 a klubowym MŚ zostaje jak zwykle Trentino, pokonując pewnie 3-0 rywala.

Przed nami 3 kolejka Plusligi:



Teraz leci na PS szlagier kolejki ZAKSA-RESOVIA, obecnie 1-1.

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  19 października 2012

Oraz taki dodatek co do MŚ Klubowych.

MVP turnieju: Osmany Juantorena (Itas Diatec Trentino)
Najlepszy atakujący: Jan Stokr (Itas Diatec Trentino)
Najlepiej zagrywający: Wallace de Souza (Sada Cruzeiro)
Najlepszy rozgrywający: William Arjona (Sada Cruzeiro)
Najlepszy libero: Sergio Nogueira (sada Cruzeiro)
Najlepszy przyjmujący: Sergio Nogueira (Sada Cruzeiro)
Najlepiej blokujący: Emanuele Birarelli (Itas Diatec Trentino)
Najlepiej punktujący: Aleksandar Atanasijević (Skra Bełchatów) :rock:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 października 2012

Jednak nie taki Zenit straszny a najlepiej punktujący to beka dobra :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  19 października 2012

Atanasijevic jak poprawi technikę to za 3-4 lata może być najlepszym atakującym na świecie.

ZAKSA 3-1 Resovia.
Dobry mecz, chociaż challenge co chwilę trochę męczyły. Fonteles ciągle dynamiczny i wybrać wszystko potrafi, Gladyr na środku to jest kot niezły w PLSie. ZAKSA gra równo, a prawdopodobnie pod wodzą Castellaniego będzie grać jeszcze lepiej i wcale nie skreślam ich w walce o mistrzostwo.Ba, nawet daję im duże szanse, Jastrzębie to pewne 4 miejsce.
Dzisiaj dobrze też Schops w Resovii, ale za późno został wpuszczony i nie zdążył odmienić losów meczu.Zasłużone zwycięstwo ZAKSY.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 października 2012

Ale kuriozalnie zakończony mecz w Bydgoszczy , to już drugi po Rzeszowie gdzie o końcowym wyniku decyduje powtórka. Adomajtis wali przechodzącą piłkę meczową w aut, ale replay pokazuję że ktoś tam musnał taśmę. Cóż lepsza Delecta przegrywa z Politechniką 1:3.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  20 października 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Cóż lepsza Delecta przegrywa z Politechniką 1:3.


Nie do końca. Szczerze mówiąc mecz falował, dwa pierwsze sety akurat dla Politechniki, bo Delecta nie istniała, masa błędów, Konarski źle wystartował. 3 set to juz odrotna sytuacja, no i ten 4 set gdzie Bygdoszcz miał juz praktycznie tie brejk, ale spier** i szczerze mówiąc zasłuzenie wygrała Politechnika. Była lepsza mimo wszystko :tak:

Wyniki:

Jastrzębski Węgiel-Trefl Gdańsk 3-0
AZS Częstochowa-Effector Kielce 0-3

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  20 października 2012

Obie drużyny nie pograją z pierwszą trójką w tym sezonie i szybko zostaną wyleczone. Czekam aż szczęście opuści Politechnikę chociaż cieszy, że Fabian coraz odważniej gra. Jak Żygadło i Guma skończą to raczej pewniak do pierwszego składu w reprezentacji.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 października 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: 3 set to juz odrotna sytuacja, no i ten 4 set gdzie Bygdoszcz miał juz praktycznie tie brejk


No własnie 4 set powinni wygrać, Wika zaczął się rozkręcać. Liczyłem, że doprowadzą do 5 partii i wygrają. Fajnie na tablicy w 4 secie 26:26 kibice wstają i nakręcają zespół a tu replay i zmiana decyzji sędziego i do domu :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.