Freddie2007
Freddie2007
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Już w środę w Bydgoszczy odbędzie się towarzyskie spotkanie Polski z Grecją:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Komorowski (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Shakhtar Donetsk), Jacek Krzynówek (Hannover ?96), Rafał Murawski (Rubin Kazan), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille)

Napastnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (bez klubu), Jakub Wilk (Lech Poznań), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Pawel Brożek (Wisła Kraków)

Q1: Jaki wynik obstawiacie?
Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?
Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?
Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?
kuba92762
kuba92762
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

0:7

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem

Jak z tych dwoch to Boruc, chociaz wolalbym Matyska.
OlsenDarek
OlsenDarek
  10 sierpnia 2009

Kurde, a sam chciałem założyć taki temat i nawet pytanie podobne:D Tylko, że dopiero jutro, ale mnie wyprzedziłeś:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki wynik obstawiacie?

Nie wiem, ale bardziej niż wynik obchodzi mnie gra Polski. Na razie uważam, że remis byłby dobry w tym meczu po tym co ostatnio pokazywała nasza kadra.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

Właśnie jeśli się odnajdzie to na pewno będzie gwiazdą, bo z polskich piłkarzy tylko Brożek, Lewandowski i Błaszczykowski na tą chwilę prezentują poziom podobny do niego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

Łobodziński ostatnio gra nie najgorzej. Każdy selekcjoner miał swoich faworytów i powoływał ich bez względu na formę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

Z dwójki Boruc i Załuska to wiadomo, że Boruc.
StamfordBridge
StamfordBridge
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

Optymistycznie obstawię 1:2

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

Odnajdzie się, bedzie miał przebłyski i po roku spędzonym w kadrze wyrówna (w dół) do poziomu reprezentacji

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

Nie, w innych reprezentacjach jest zasada: grasz piach, nie grasz w kadrze. Od zasad widać są wyjątki

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

Boruc bramkarzem a Brożek napastnikiem, zmieni go Lewy i coś strzeli jak to wcześniej bywało po wlotach z ławki
tibauld
tibauld
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

2 - 0 dla naszych :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

zależy jak się w niej zaaklimatyzuje, a czy będzie jej gwiazdą czas pokaże ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

z jednej strony powinno się brać zawodników, którzy mogą coś wnieść do gry nawet jeśli to nie jest spotkanie rangi mistrzowskiej, takich którzy są w stanie zapewnić grę na wysokim poziomie i zapewnić zwycięstwo.
z drugiej jednak dzięki takim spotkaniom i dzięki zaufaniu trenera może szybciej pież zapomnieć co w stanie jest dać tej reprezentacji Ebi. Od paru już lat się u nas przyjęło, że daje się takim szansę, ja osobiście jakoś tego nie popieram

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

Bramkarze powinni dostać do rozegrania po jednej połowie spotkania ;)
Z kolei z napastnikami powinni być Brożek i Lewandowski
Wassup
Wassup
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie? Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą? Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens? Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

/ Polska 2:1 Grecja
/ Jak się dobrze zmotywuje i zaprezentuje to na pewno, gwiazdą trudno zostać 'o tak'
/ Niezbyt.
/ Boruc ;) i Błaszczykowski.
psychodeliczny
psychodeliczny
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki wynik obstawiacie?


2-0 dla Polski :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?


skoro nawet tak przeciętni piłkarsko zawodnicy jak Grzegorz Bronowicki, byli swego czasu gwiazdami reprezentacji, to nie rozumiem dlaczego on miałby nią nie być.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?


Łobodziński - jedyny skrzydłowy reprezentacji, który w miarę dobrze dośrodkowuje.
Smolarek - skąd wiesz, że jest bez formy skoro w klubie nie gra?
a w reprezentacji zawsze strzela :) więc forma jest :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?


w bramce bez wątpienia stanie Artur Boruc, z przodu stawiam na Roberta Lewandowskiego :)
Privacy
Privacy
  11 sierpnia 2009

Polska znów dostanie po dupie, tak mniej więcej 2:0.

KrzysiekReal
Posty: 420 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
KrzysiekReal
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

Polska wygra 1-0 z Grecją :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

Zobaczymy, dużo zależy od Leo czy da mu szansę od pierwszych minut :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

Nie ma, powinni grać najlepsi i piłkarze w najwyższej formie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

Boruc w bramce, a bramki będzie strzelał Robert Lewandowski :)
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?


1-1 będzie :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?


Jak pokaże swoje umiejętności jakie prezentuje we Francji to będzie gwiazdą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?


Łobo ostatnio gra coraz lepiej więc nie mam o to pretensji ze jest w kadrze . Jeśli chodzi o Ebiego to nic nie wiemy. Myślę ze będzie chciał się pokazać z dobrej strony klubom gdyż rozwiązał kontrakt z Racingiem Santander.
Tylko mi brak w kadrze Małeckiego i Grosickiego, którzy są w rewelacyjnej formie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?


W bramce Boruc a w ataku Lewandowski/Brożek.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

Wariant optymistyczny - 1:1
Wariant realistyczny - 1:3
Wariant pesymistyczny - 0:4

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

Oby, oby! Życzę mu jak najlepiej!

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

Ławkę ktoś grzać przecież musi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

Podstawowym bramkarzem mimo wszystko powinien być Artur a co do napastnika to nie mam już żadnych wątpliwości - Lewandowski. :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: y: Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Shakhtar Donetsk), Jacek Krzynówek (Hannover ?96), Rafał Murawski (Rubin Kazan), Roger Guerreiro (Legia Warszawa),

Sami rezerwowi w swoich klubach :Crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

3:0 dla Grecji
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 sierpnia 2009

Witam.
Ja obstawiam wynik 1:0 po golu Lewandowskiego.

Mam nadzieję, że obejrzę dobry mecz towarzyski niewiele mający wspólnego z grą Reprezentacji na tournee w RPA.

Ja osobiście wystawiłbym Obraniaka w pierwszym składzie kosztem Rogera, jednak to wariant mało prawdopodobny.
Obstawiam wariant 4-5-1 albo 4-4-2

Chciałbym, żeby reprezentacja zagrał tak:
Boruc
Wasilewski, Dudka, Jodłowiec, Żewłakow
Błaszczykowski, Lewandowski, Obraniak, Krzynówek
Brożek, Lewandowski

Konto usunięte
Konto usunięte: Bartosz Bosacki (Lech Poznań)

Z powodu kontuzji został zastąpiony przez Krychowiaka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

Ja nie rozumiem dlaczego Łobodzinski pomimo braku miejsca w pierwszym składzie Wisły został powołany kosztem Małeckiego, czy Peszki.
Smolarek prawdopodobnie nie powącha murawy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

Typuję po połówce dla Boruca i Załuski.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

2:1

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

nie mamy gwiazd i Obraniak nia też nie będzie

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

nie
ale u nas zawsze grają nazwiska

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem


Konto usunięte
Konto usunięte: Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)


Konto usunięte
Konto usunięte: napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?


Konto usunięte
Konto usunięte: Napastnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (bez klubu), Jakub Wilk (Lech Poznań), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Pawel Brożek (Wisła Kraków)

są w formie

Konto usunięte
Konto usunięte: Już w środę w Bydgoszczy odbędzie się towarzyskie spotkanie Polski z Grecją:

miałem jechać z kumplami ale wybrałem wyjazd nad morze
( i myślę że dobrze zrobiłem )
...Ignorance is bliss...
psychodeliczny
psychodeliczny
  11 sierpnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: Sami rezerwowi w swoich klubach


Dudka i Krzynówek póki co grają w pierwszym składzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.