Freddie2007
Freddie2007
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Już w środę w Bydgoszczy odbędzie się towarzyskie spotkanie Polski z Grecją:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Komorowski (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Shakhtar Donetsk), Jacek Krzynówek (Hannover ?96), Rafał Murawski (Rubin Kazan), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille)

Napastnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (bez klubu), Jakub Wilk (Lech Poznań), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Pawel Brożek (Wisła Kraków)

Q1: Jaki wynik obstawiacie?
Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?
Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?
Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?
kuba92762
kuba92762
  12 sierpnia 2009

Patyra powiedzial-"najlepszy mecz Polakow w tym roku''.Zgodze sie z tym stwierdzeniem, gra ladnie, plynnie szla.Obraniak jak bardziej sie zgra z druzyna i zaklimatyzuje to konkretnym egzekutorem moze byc.

Freddie2007
Freddie2007
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Obraniak jak bardziej sie zgra z druzyna i zaklimatyzuje

Niech się nauczy chociaż angielskiego to będzie dobrze:ziober2:
OlsenDarek
OlsenDarek
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy mecz Polakow w tym roku''

Z San Marino był lepszy:D
WueRZet
WueRZet
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kuba92762:Obraniak jak bardziej sie zgra z druzyna i zaklimatyzuje Niech się nauczy chociaż angielskiego to będzie dobrze

Zna angielski, z tego co mówił Leo w niedziele w "Sportowej niedzieli"

Pluje sobie w brodę, że nie widziałem 2 połowy :ninja: Ale mam nadzieję, że szybko bramki na YT wrzucą ^^
kuba92762
kuba92762
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech się nauczy chociaż angielskiego to będzie dobrze

jeszcze sie polskiego nauczy:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Z San Marino był lepszy:D

Z listonoszami i kobietami w ciazy to i Andora by wygrala:P
kuba92762
kuba92762
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że szybko bramki na YT wrzucą ^^

Pierwsza to taka jakie Włodarczyk kiedys w Legii strzela, ale druga to juz piekna akcja:tak:
Freddie2007
Freddie2007
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pluje sobie w brodę, że nie widziałem 2 połowy Ale mam nadzieję, że szybko bramki na YT wrzucą ^^

Na itvp.pl pewnie będą szybciej:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zna angielski, z tego co mówił Leo w niedziele w "Sportowej niedzieli"

A ja właśnie słyszałem że włada tylko i wyłącznie francuskim:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze sie polskiego nauczy:P

Jak się tak zaangażuje jak w zdobywanie paszportu to jest na to szansa;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 sierpnia 2009

Nie dziwie sie ze Smolarek jest bez klubu

a szacuneczek dla Obraniaka, widac jak cieszy go gra i gole :ziober2: juz mi sie ten ziomek podoba, przynajmniej jest zwiazany w jakims stopniu z Polska a nie jak Olisadebowski czy Perejrowski :ziober2:

WueRZet
WueRZet
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na itvp.pl pewnie będą szybciej

Na YT już jest ta druga. Ładna. No i widać, że się cieszył z jej zdobycia. Kto wie może się myliłem i nie dość, że to będzie naprawdę wzmocnienie to jeszcze Obraniakowi naprawdę zależy na grze w koszulce z orzełkiem na piersi :tak:
Freddie2007
Freddie2007
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto wie może się myliłem i nie dość, że to będzie naprawdę wzmocnienie to jeszcze Obraniakowi naprawdę zależy na grze w koszulce z orzełkiem na piersi

Jakby mu nie zależało to by się nie starał tyle czasu o potwierdzenie obywatelstwa i grał by już zapewne u Domenecha:jezyk2:
smencik
smencik
  12 sierpnia 2009

Mecz nudny, cieszę się, że zachowałem 40 złotych w kieszeni. Obraniak świetny debiut :tak: Generalnie Grecja nic nie pokazała za bardzo, więc nie ma się co cieszyć.

A jak się Wam podoba stadion w Bydgoszczy? :mrgreen:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak się Wam podoba stadion w Bydgoszczy?

Czy mi sie wydawalo czy jacys chuligani chcieli dac znac o osobie ? :woot:
WueRZet
WueRZet
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby mu nie zależało to by się nie starał tyle czasu o potwierdzenie obywatelstwa

A. Johnson chyba dłużej się starał, a jak wyszło każdy wie xD

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak się Wam podoba stadion w Bydgoszczy?

Jako lekkoatletyczny po prostu świetny. Jako piłkarski słaby jak dla mnie :P
kuba92762
kuba92762
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się tak zaangażuje jak w zdobywanie paszportu to jest na to szansa;)

Jest zwiazany z Polska to bedzie chcial sie nauczyc tego jezyka:)
Freddie2007
Freddie2007
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak się Wam podoba stadion w Bydgoszczy?

Stadion spoko zwłaszcza ta tartanowa ładna niebieska bieżnia ale ten doping amatorski:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: A. Johnson chyba dłużej się starał, a jak wyszło każdy wie xD

Bo ja wiem czy on się aż tak starał:woot:

Miałem jeszcze dodać że tak jak się spodziewałem Krzynówek i Smolarek najsłabsi w zespole, mogli siedzieć na ławie:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.