Freddie2007
Freddie2007
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Już w środę w Bydgoszczy odbędzie się towarzyskie spotkanie Polski z Grecją:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Komorowski (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Shakhtar Donetsk), Jacek Krzynówek (Hannover ?96), Rafał Murawski (Rubin Kazan), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille)

Napastnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (bez klubu), Jakub Wilk (Lech Poznań), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Pawel Brożek (Wisła Kraków)

Q1: Jaki wynik obstawiacie?
Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?
Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?
Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?
Freddie2007
Freddie2007
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie rozumiem dlaczego Łobodzinski pomimo braku miejsca w pierwszym składzie Wisły został powołany kosztem Małeckiego, czy Peszki.

Dokładnie Małecki gra drugi świetny sezon, Peszko tak samo nie rozumiem czemu nie dostają oni powołań:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Smolarek - skąd wiesz, że jest bez formy skoro w klubie nie gra? a w reprezentacji zawsze strzela :) więc forma jest :)

A znasz jakiegoś piłkarza który nie grając w żadnym klubie i nie trenując jest w dobrej formie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Boruc Wasilewski, Dudka, Jodłowiec, Żewłakow Błaszczykowski, Lewandowski, Obraniak, Krzynówek Brożek, Lewandowski

Najlepszy skład w tej chwili Polski, tylko Krzynówka zastąpić Małeckim a Brożka Jeleniem i jedziemy na podbój RPA:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde, a sam chciałem założyć taki temat i nawet pytanie podobne:D Tylko, że dopiero jutro, ale mnie wyprzedziłeś:)

:pavarotti:
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszy skład w tej chwili Polski, tylko Krzynówka zastąpić Małeckim a Brożka Jeleniem i jedziemy na podbój RPA


Ja bym raz jeszcze spróbował Głowackiego na środku obrony, kosztem Polczaków i Jodłowców.
I mam nadzieję, że Gancarczyk w Lechu pokaże, że na nastepny mecz powołany być musi. Podobnie w Rumunii bardzo dobrze radzą sobie Golański i Grzelak.

Ostatnio znowu głośno o kolejnych żabojadach, którzy mogą zagrać dla Polski to Nicolas Perquies z Sochoux i Timothee Kolodziejczak z OL.

Widać, że Chorążyk działa w scoutingu. Niestety niedługo nasza kadra będzie przypominać tą z Niemiec :and:
Freddie2007
Freddie2007
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym raz jeszcze spróbował Głowackiego na środku obrony, kosztem Polczaków i Jodłowców. I mam nadzieję, że Gancarczyk w Lechu pokaże, że na nastepny mecz powołany być musi. Podobnie w Rumunii bardzo dobrze radzą sobie Golański i Grzelak.

Nom więc wtedy Żewłakowa na środek i Gancarczyk na lewą obronę i taki skład:
BORUC
WASILEWSKI ŻEWŁAKOW DUDKA GANCARCZYK
BŁASZCZYKOWSKI LEWANDOWSKI OBRANIAK MAŁECKI
JELEŃ LEWANDOWSKI
Marzę o takim składzie:rock:
psychodeliczny
psychodeliczny
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A znasz jakiegoś piłkarza który nie grając w żadnym klubie i nie trenując jest w dobrej formie?


a znasz innego piłkarza, który jest do dyspozycji Beenhakkera i w ostatnich kilku latach strzelił 20 bramek dla reprezentacji, w tym wiele kluczowych i który nigdy w zasadzie nie zawiódł w meczach eliminacyjnych?

Konto usunięte
Konto usunięte: BORUC WASILEWSKI ŻEWŁAKOW DUDKA GANCARCZYK BŁASZCZYKOWSKI LEWANDOWSKI OBRANIAK MAŁECKI JELEŃ LEWANDOWSKI


lepiej:

SZAMOTULSKI
PISZCZEK GŁOWACKI DUDKA GANCARCZYK
ŁOBODZIŃSKI LEWANDOWSKI MURAWSKI OBRANIAK
BŁASZCZYKOWSKI SMOLAREK
Freddie2007
Freddie2007
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a znasz innego piłkarza, który jest do dyspozycji Beenhakkera i w ostatnich kilku latach strzelił 20 bramek dla reprezentacji, w tym wiele kluczowych i który nigdy w zasadzie nie zawiódł w meczach eliminacyjnych?

Z czego 50% z przypadku, a powoływany za zasługi był między innymi Żurawski co pożytku kadrze nie przyniosło...

Konto usunięte
Konto usunięte: SZAMOTULSKI PISZCZEK GŁOWACKI DUDKA GANCARCZYK ŁOBODZIŃSKI LEWANDOWSKI MURAWSKI OBRANIAK BŁASZCZYKOWSKI SMOLAREK

:and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 sierpnia 2009

Naprawdę droga Piszczka jest usłana różami z napastnika, na bocznego pomocnika a teraz bocznego obrońcę. A miałem nadzieję, że ten zawodnik będzie pożytecznym bocznym pomocnikiem, szkoda.

Ja na środku obrony sprawdziłbym jeszcze Łukasza Szukałę i Kamila Glika

Konto usunięte
Konto usunięte: SZAMOTULSKI

Swoją drogą może zostać następcą Onyszki w Odense w którym to Szamo jest testowany.
Footy
Footy
  12 sierpnia 2009

DUDEK
GANCARCZYK JĘDRZEJCZYK M.LEWANDOWSKI WOJTKOWIAK
OBRANIAK JODŁOWIEC GARGUŁA BŁASZCZYKOWSKI
R.LEWANDOWSKI GROSICKI

smencik
smencik
  12 sierpnia 2009

Mecz będzie znając życie nudny jak flaki z olejem, dlatego też nie kwapiłem się do zakupu biletu nawet :ziew: Jeszcze żeby jakiś przeciwnik grający dobry football przyjechał do Bydgoszczy, a nie Grecja... A mecz przegramy 1:2.

kuba92762
kuba92762
  12 sierpnia 2009

Skład reprezentacji Polski na mecz z Grecją:

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger, Euzebiusz Smolarek - Robert Lewandowski.
Krzynowek cofniety do obrony,Smolarek Lewa pomoc...
Cos mi sie nie widzi to ustawienie na dzis.

Freddie2007
Freddie2007
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krzynowek cofniety do obrony,Smolarek Lewa pomoc...

I nie rozumiem takiej decyzji obydwoje powinni grzać ławę:ninja:
thomas893
thomas893
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jaki wynik obstawiacie?

będzie remis, bo różowe niebo mam za oknem :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?

fajnie by było jakby był jej wiodącą postacią

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?

To tylko mecz towarzysti, więc mi to rybka ;P
Gutek909
Gutek909
  12 sierpnia 2009

No to zwycięstwo 2-0 :P
komu w końcu tą pierwszą bramkę zaliczyli ? :P
Obraniak ładnie w debiucie

OlsenDarek
OlsenDarek
  12 sierpnia 2009

Muszę przyznać, że bardzo mi się podobała gra naszej kadry która przeważała właściwie przez cały mecz. Świetny debiut Obraniaka i piękna akcja przy 2 bramce w trójkącie Błaszczykoski-Brożek-Obraniak. Najlepszy był moment w około 63 minucie jak Roger walczył o piłke przy lini końcowej i sędzia przyznał piłkę Grecji. Wyraźnie wtedy było słychać jak Roger krzyczy "kuwa mać" z takim zarąbistym akcentem. Rozwaliło mnie to:D

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 sierpnia 2009

Dawno nie widziałem polskiej reprezentacji w takiej formie, trzeba oczywiście poprawić grę w obronie, ale i tak było całkiem całkiem.

Smolarek jeszcze trochę dojdzie do formy, Obraniak na stałe zastąpi Rogera i będzie dobrze :)

a no i chyba dobry wynik wytypowałem :D

Freddie2007
Freddie2007
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: egzekutor90gool

:szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Smolarek jeszcze trochę dojdzie do formy

:crylol:

Naprawdę wielki szacun dla Ludwika za to że robił wszystko by zagrać w naszej kadrze, że daje z siebie wszystko kiedy już w niej jest, uśmiechnięty nie gwiazdorzy mimo że gra świetnie, naprawde będzie z niego pożytek bo płynie w nim polska krew nie to co w innych Perreirach:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.