Freddie2007
Freddie2007
  10 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Już w środę w Bydgoszczy odbędzie się towarzyskie spotkanie Polski z Grecją:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Komorowski (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Shakhtar Donetsk), Jacek Krzynówek (Hannover ?96), Rafał Murawski (Rubin Kazan), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille)

Napastnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek (bez klubu), Jakub Wilk (Lech Poznań), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Pawel Brożek (Wisła Kraków)

Q1: Jaki wynik obstawiacie?
Q2: Czy "Ludwik" Obraniak odnajdzie się w kadrze, czy będzie jej gwiazdą?
Q3: Czy powoływanie będących bez formy takich piłkarzy jak Smolarek czy Łobodziński ma jakikolwiek sens?
Q4: Kto powinien być podstawowym bramkarzem i napastnikiem na mecz z Grecją Waszym zdaniem?
Freddie2007
Freddie2007
  12 sierpnia 2009

A słyszeliście to jak Roger po nieudanym wślizgu krzyknął "Kur.. mać" :crylol:

kuba92762
kuba92762
  12 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A słyszeliście to jak Roger po nieudanym wślizgu krzyknął "Kur.. mać"

Nie i licze, ze to tez wstawia na jutjuba:P
Privacy
Privacy
  12 sierpnia 2009
Kurna, jak to się stało?! POLSKA WYGRAŁA!! xDD
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  12 sierpnia 2009

Denewuje mnie spiewanie HSV lalala Polska. zaczelo sie o niepotrzebnie na meczu Polska-USA w Krakowie poltora roku temu. SPiewane tak nieudolnie, ze lepiej niech sobie wiele osob da z tym spokoj i trąbi trąbkami albo niewiem co.

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 sierpnia 2009

W internecie euforia :

Na pytanie kto byl najlepszy....

Jakub Błaszczykowski3086- 25%
Artur Boruc501- 4%
Paweł Brożek90- 1%
Dariusz Dudka21- 0%
Roger Guerreiro166- 2%
Tomasz Jodłowiec46- 0%
Jacek Krzynówek50- 0%
Mariusz Lewandowski74- 0%
Robert Lewandowski144- 1%
Wojciech Łobodziński23- 0%
Rafał Murawski208- 2%
Ludovic Obraniak7824- 63%
Marek Saganowski31- 0%
Euzebiusz Smolarek85- 0%
Marcin Wasilewski146- 2%
Michał Żewłakow48- 0%

:ziober2:

marion695
marion695
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A słyszeliście to jak Roger po nieudanym wślizgu krzyknął "Kur.. mać"

ja slyszalem mocno sie spompowalem po tym
jestem ciekaw jak przekreci Kaczynski Ludovic Obraniak
smencik
smencik
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako lekkoatletyczny po prostu świetny. Jako piłkarski słaby jak dla mnie :P

I dobrze, bo właśnie pod lekką był budowany :jezyk2:

LeonGrande
LeonGrande: Czy mi sie wydawalo czy jacys chuligani chcieli dac znac o osobie ?

A nie wiem, nie wpatrywałem się :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten doping amatorski

Bo tutaj się zjeżdżają zawsze te wiochy pobliskie bardziej dla lansu, niż dla wsparcia i tak to wygląda... Na meczach Zawiszy jest głośniej a ludzi przychodzi 20 razy mniej :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: A słyszeliście to jak Roger po nieudanym wślizgu krzyknął "Kur.. mać"

Mi wystarczyło to, że widziałem że chłopak śpiewa hymn :lol2: Ale po ruchu ust nie byłem w stanie odczytać jakiego kraju był to hymn :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem ciekaw jak przekreci Kaczynski Ludovic Obraniak

Znając życie 'Oborniak'.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znając życie 'Oborniak'.

Albo "Objerniak"...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale po ruchu ust nie byłem w stanie odczytać jakiego kraju był to hymn

Może śpiewał hymn Polski, ale po... portugalsku?xD
eciekeciek
eciekeciek
  13 sierpnia 2009

Eusebio Smolarek spokojnie po tym meczu znajdzie zatrudnienie w Poznaniu, co prawda w Warcie, ale w Poznaniu, cien samego siebie, za duzo pepsi sie chlopak chyba napil. ;]

Roger, hm, imo nie zagral zlego meczu, jego najwiekszym mankamentem jest szybkosc, tragicznie niekiedy wygladalo, jak gonil naprawde wolna pilke, takto wystep na +.

Blaszczykowski i Ludo (i Jelen) klasa europejska, nie ma co sie rozpisywac, Gdy oni nie beda grac, nasza repra straci 50% potencjalu.

eciekeciek
eciekeciek
  13 sierpnia 2009

No i Ludo ma taka slowianska buzke ;p.

Krzynowek na DL, to tak jakbysmy grali 3 obroncow, nawet nie w linii ;p

ookashz
ookashz
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krzynowek na DL, to tak jakbysmy grali 3 obroncow, nawet nie w linii ;p

on i smolarek grają tylko dzieki ukladom ...
czy w Polsce naprawde nie ma zadnego normalnego lewego obroncy ?? Ze az w akcie desperacji leon musial wystawic krzynowka ??
jak dla mnie mocno smierdzaca sprawa :ninja:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: on i smolarek grają tylko dzieki ukladom ...

Za 3 lata będziecie gadać, że Błaszczykowski gra w kadrze dzięki układom.
Smolarek jest zdecydowanie najlepszym polskim strzelcem w ostatnich latach, ale jakoś nikt o tym za bardzo nie pamięta.
A Krzynówek to klasa sama w sobie, tyle, że powinien grać w linii pomocy.
eciekeciek
eciekeciek
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Smolarek jest zdecydowanie najlepszym polskim strzelcem w ostatnich latach

o_O, Portugalia, super jeden mecz, ale w tej formie to on sie nadaje co najwyzej do repry azerbejdzanu a nie aspirujacej do gry na MS Polski, wybacz.
Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  13 sierpnia 2009
http://www.youtube.com/watch?v=E_R-HE8obCk roger i kulwa max ^^
RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  13 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=E_R-HE8obCk roger i kulwa max

hahaha nie moge z tego

Konto usunięte
Konto usunięte: o_O, Portugalia, super jeden mecz, ale w tej formie to on sie nadaje co najwyzej do repry azerbejdzanu a nie aspirujacej do gry na MS Polski, wybacz.

zgadzam sie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.