MartaArmstrong
MartaArmstrong
  5 marca 2009 (pierwszy post)

Już za miesiąc odbędzie się inauguracja sezonu żużlowego 2009, więc pomyślałam, że można by już podyskutować o zbliżających się meczach, rokowaniach i wszystkim co jest związane z czarnym sportem :)


EKSTRALIGA

Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
Sparta Worcław
Polonia Bydgoszcz

1 LIGA
KM Ostrów
Start Gniezno
PSŻ Poznań
GKM Grudziądz
Row Rybnik
Stal Rzeszów
Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils

II LIGA
Kolejarz Rawicz
Speedway Miszkolc
Orzeł Łódź
Kolejarz Opole
KSM Krosno
Polonia Piła
Kaskad Równe
Motor Lublin

No a teraz pytania :
Q1: Kogo widzicie jako pretendenta do mistrzostwa w tym sezonie? Kto spadnie z Ekstraligi? Jak będzie wyglądała pierwsza, medalowa, trójka?
Q2: Którym klubom 1 i 2 ligowym uda się awansować to wyższej klasy rozgrywkowej? Kto zleci z hukiem a kto (ewentualnie) zrezygnuje z jazdy w lidzie?
Q3: Które kluby żużlowe mają najlepszych ultrasów, doping, a kto najlepiej prezentuje się na wyjazdach? A gdzie wieje nudą?
Q4: Do którego z klubów osobiście czujesz sentyment? Lub któremu kibicujesz?
Q5: Co myślicie o zagranicznych klubach w polskiej lidze?
Q6: Jakie transfery ( choć nie było zbyt dużo bardzo znaczących) uważasz za najistotniejsze, a które za stratę kasy dla klubu i błąd zawodnika?

Freddie2007
Freddie2007
  8 kwietnia 2009

Unia zrobila pierwszy krok na majstra:rock:
Czesiu zrobil przyczepny tor i "gwiazdy" Stali sie pogubily a miszczunio Tomek Galop sie skompromitowal:lol2: Teraz wyjazd do Czewy i kolejny 2pkt bo Włókniarz bez swoich gwiazd, swoja droga Nicki sie pogrzebal w Polsce tym zerwaniem kontraktu teraz nikt go nie kupi i za kilka dni sam Nicki przyjdzie do Maślanki go przeprosic i pewnie wroci do Czestochowy:lol:

Nie wiem czy wiecie ale w 4 meczach ekstraligii na trybuny przyszlo 52tys.kibicow czyli tyle ile na 8 stadionow pilkarskiej ekstraklasy to pokazuje jak popularny a zarazem niedoceniany w Polsce jest zuzel:tak:

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Unia zrobila pierwszy krok na majstra

Fakt. W szoku byłam, nie spodziewałam się takiego pogromu. Jak już to w drugą stronę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy wiecie ale w 4 meczach ekstraligii na trybuny przyszlo 52tys.kibicow czyli tyle ile na 8 stadionow pilkarskiej ekstraklasy to pokazuje jak popularny a zarazem niedoceniany w Polsce jest zuzel

A w 1 lidze?:D
koraspl
koraspl
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomek Galop

Mysle ze troche wiecej szacunku nalezy sie dla Tomasza.Takie takie teksy wyjete prosto z onet.pl czy od napinaczy z serwisu sportowefakty.pl sa troche nie na miejscu...

Konto usunięte
Konto usunięte: A w 1 lidze?:D

Jak podaje serwis sportowefakty na trybunach przedsionka najwyzszej klasy rozgrywkowej zasiadlo 27.000 widzów .Daje to srednia 6.750 widzów na mecz.
Rzeszów - 7.000
Poznań - 7.000
Gniezno - 7.000
Daugavpils - 6.000
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze troche wiecej szacunku nalezy sie dla Tomasza.Takie takie teksy wyjete prosto z onet.pl czy od napinaczy z serwisu sportowefakty.pl sa troche nie na miejscu...

Też chciałam to napisać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Rzeszów - 7.000

hahahahaha jasne.
Ten stadion ma MAX 6000 ładowności, a jeszcze nie było pełno. Dane nieprawdziwe :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Gniezno - 7.000 Daugavpils - 6.000

Gniezno wg mnie zaniżone, Dauga zawyżone.
koraspl
koraspl
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahaha jasne. Ten stadion ma MAX 6000 ładowności, a jeszcze nie było pełno. Dane nieprawdziwe :D


Konto usunięte
Konto usunięte: Gniezno wg mnie zaniżone, Dauga zawyżone.

Wiadomo wszystko jest ze sportowychfaktow .Podali ze w Pile po reaktywacji na trybunach bylo 3,5.Odezwali sie kibice z Pily ktorzy twierdzili ze widzow bylo co najmniej 7 tys:D
Co do Rzeszowa to tam tylko na jednej prostej sa trybuny i troche na lukach jak dobrze sobie przypominam a wiec 12 tys to tam raczej nie wejdzie.Mysle podobnie jak Ty cos kolo 6-8 tys to maksymalnie.Tradycyjne laweczki sa to jakos tam sie upchaja w tym Rzeszowie :D
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo wszystko jest ze sportowychfaktow .Podali ze w Pile po reaktywacji na trybunach bylo 3,5.Odezwali sie kibice z Pily ktorzy twierdzili ze widzow bylo co najmniej 7 tys:D Co do Rzeszowa to tam tylko na jednej prostej sa trybuny i troche na lukach jak dobrze sobie przypominam a wiec 12 tys to tam raczej nie wejdzie.Mysle podobnie jak Ty cos kolo 6-8 tys to maksymalnie.Tradycyjne laweczki sa to jakos tam sie upchaja w tym Rzeszowie :D
wlasnie nie ma laweczek, tylko krzeselka na calej prostej :D na luku jednym pare laweczek, na drugi ( klatka) tylko beton.
koraspl
koraspl
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie nie ma laweczek, tylko krzeselka na calej prostej :D na luku jednym pare laweczek, na drugi ( klatka) tylko beton.

;O Krzeselek sie dorobili hehehe :D
W takim razie 6 tysiakow to max :D
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O Krzeselek sie dorobili hehehe :D W takim razie 6 tysiakow to max :D

no, dokładnie. A biorąc pod uwagę, że pełno nie było, to 7 tysięcy nie wchodzi w grę.
A w Tarnowie jaką pojemność ma stadion? :)
koraspl
koraspl
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A w Tarnowie jaką pojemność ma stadion? :)

15 tys na luzaku:D

Konto usunięte
Konto usunięte: no, dokładnie. A biorąc pod uwagę, że pełno nie było, to 7 tysięcy nie wchodzi w grę.

Wszedzie podaja ze pojemnosc to 12 tys :lol2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 15 tys na luzaku:D

:D
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszedzie podaja ze pojemnosc to 12 tys

no, wiem :D Pizgaliśmy z tego :D
moze jak druga prosta byla to wchodzilo 12 000.
W Ostrowie podają 14 000, a więcej wejdzie..
Milenka11990
Milenka11990
  10 kwietnia 2009

GREG GREG GREG HANCOK!!!

Freddie2007
Freddie2007
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze troche wiecej szacunku nalezy sie dla Tomasza.Takie takie teksy wyjete prosto z onet.pl czy od napinaczy z serwisu sportowefakty.pl sa troche nie na miejscu...

Drogi korasie mam wielki szacunek do Tomka a Ty jak zawsze musisz sie doczepic do moich slow:lol:
Niestety nazwisko to nie jest z zadnego onetu czy sportowychfaktow a z gry zuzlowej pod tytulem FIM Speedway GP:mrgreen:
Wiec Twoja teoria upada:jezyk2:
koraspl
koraspl
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Drogi korasie mam wielki szacunek do Tomka a Ty jak zawsze musisz sie doczepic do moich slow

Jakos tego szacunku nie widac;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nazwisko to nie jest z zadnego onetu czy sportowychfaktow a z gry zuzlowej pod tytulem FIM Speedway GP

Akurat mam ta gre i jakos nie widze aby nazwisko bylo przekrecone.Moze w tej pierwszej czesci ktorej mam demo ale w drugiej jest wszystko ok a trzeciej nie posiadam:D
Jest wiadoma sprawa ze jezeli ktos pisze "Galop" to ma zamiar dopiec Gollobowi...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec Twoja teoria upada

To nie jest moja teoria.Wystarczy sobie przeczytac posty kretynow ktorzy jada po Gollobie...
Freddie2007
Freddie2007
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakos tego szacunku nie widac;p

Tak jak uwazasz ze do Małysza nie mam szacunku:ninja:
Ale uwierz mi mam do obu wielki a do Golloba naprawde duzy, juz kilkanascie lat czekam az zdobedzie mistrza swiata:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat mam ta gre i jakos nie widze aby nazwisko bylo przekrecone.Moze w tej pierwszej czesci ktorej mam demo ale w drugiej jest wszystko ok a trzeciej nie posiadam:D Jest wiadoma sprawa ze jezeli ktos pisze "Galop" to ma zamiar dopiec Gollobowi...

Nie pamietam w ktorej ale stamtąd wlasnie wzialem to pseudo:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy sobie przeczytac posty kretynow ktorzy jada po Gollobie...

Mnie tez za takiego uwazasz?:woot: :lol2:
koraspl
koraspl
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pamietam w ktorej ale stamtąd wlasnie wzialem to pseudo

Nigdy nie spotkalem sie aby nazwisko Golloba zostalo przekrecone w tej grze.Moze cos Ci sie pomylilo...

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie tez za takiego uwazasz?

Czy ja cos takiego napisalem.Chodzi mi o paru ujkow ze sportowychfaktow.pl

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak uwazasz ze do Małysza nie mam szacunku

Nawolywales aby zkonczyl kariere a sezon zakonczyl bardzo ladnie.Nastepny bedzie nalezal do Malysza..;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.