MartaArmstrong
MartaArmstrong
  5 marca 2009 (pierwszy post)

Już za miesiąc odbędzie się inauguracja sezonu żużlowego 2009, więc pomyślałam, że można by już podyskutować o zbliżających się meczach, rokowaniach i wszystkim co jest związane z czarnym sportem :)


EKSTRALIGA

Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
Sparta Worcław
Polonia Bydgoszcz

1 LIGA
KM Ostrów
Start Gniezno
PSŻ Poznań
GKM Grudziądz
Row Rybnik
Stal Rzeszów
Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils

II LIGA
Kolejarz Rawicz
Speedway Miszkolc
Orzeł Łódź
Kolejarz Opole
KSM Krosno
Polonia Piła
Kaskad Równe
Motor Lublin

No a teraz pytania :
Q1: Kogo widzicie jako pretendenta do mistrzostwa w tym sezonie? Kto spadnie z Ekstraligi? Jak będzie wyglądała pierwsza, medalowa, trójka?
Q2: Którym klubom 1 i 2 ligowym uda się awansować to wyższej klasy rozgrywkowej? Kto zleci z hukiem a kto (ewentualnie) zrezygnuje z jazdy w lidzie?
Q3: Które kluby żużlowe mają najlepszych ultrasów, doping, a kto najlepiej prezentuje się na wyjazdach? A gdzie wieje nudą?
Q4: Do którego z klubów osobiście czujesz sentyment? Lub któremu kibicujesz?
Q5: Co myślicie o zagranicznych klubach w polskiej lidze?
Q6: Jakie transfery ( choć nie było zbyt dużo bardzo znaczących) uważasz za najistotniejsze, a które za stratę kasy dla klubu i błąd zawodnika?

koraspl
koraspl
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec zapraszam do Leszna w maju i w lipcu

W Bydgoszczy bede na pewno na GP a w Lesznie moze wszystko zalezy od tego czy zwerbuje kogos chetnego ;D
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo go znam to moge tak mowic o nim

Przecież w żadnym miejscu nie napisałam u kogo zasięgałam opinii :mrgreen:
ja już dziś nie kumam:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko Tak jak Darżynkiewicz w TV mowil zawsze Lesznian zamiast Leszczynian

mam mówić Laszczynian? Jak to beznadziejnie brzmi. Leszczyniaki i tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte:

heh, jakby to było forum WL trafiłyby do tematu o cytatach ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak napisalem wczesniej jestem obserwatorem i w miare mozliwosci pojawiam sie na stadionach w Bydgoszczy i Toruniu.Lubie zuzel i tyle a kibicuje reprezentacji w DPS i reprezentanta Polski w GP.W lidze jestem za dobrym widowiskiem .Mam paru ulubionych zawodnikow z paru wzgledow ale podkreslam ponownie jednego klubu za ktorym bym byl nie ma ;D

Czyli tak generalnie, to jesteś dokładnym przeciwieństwem mnie xD
Nie lubie żużla(jako samego sportu:D), nie oglądam GP. Nie jestem za dorbym widowiskiem. Nie lubię pojedyńczych zawodników, tylko całe drużyny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec zapraszam do Leszna w maju i w lipcu

sialalalalala :D
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież w żadnym miejscu nie napisałam u kogo zasięgałam opinii ja już dziś nie kumam:P

Ah to przepraszam, bo znam takiego jednego Leszczyniaka co tu na forum Ci mowil ze tylu bylo w Toruniu i myslalem ze chodzi o niego:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: mam mówić Laszczynian? Jak to beznadziejnie brzmi. Leszczyniaki i tyle.

Najlepiej o mieszkancach tegoż miasta nie mow wcale:mrgreen:
Nadal pomieszkujesz wsrod Leszczynioków? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: a w Lesznie moze wszystko zalezy od tego czy zwerbuje kogos chetnego ;D

Przyjedz przyjedz, napijemy sie piwka:piwo:
WueRZet
WueRZet
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh, jakby to było forum WL trafiłyby do tematu o cytatach ^^

Jakby to było forum WL, to bany poszły by już godzinę temu, wraz z prośbą o strzelenie sobie baranka ;)

Grzecznie mi tutaj, bez napinek :mrgreen:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ah to przepraszam, bo znam takiego jednego Leszczyniaka co tu na forum Ci mowil ze tylu bylo w Toruniu i myslalem ze chodzi o niego

Oszalałeś? :D
Myślisz, że słucham zdania taki osób jak ten niekumaty? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej o mieszkancach tegoż miasta nie mow wcale Nadal pomieszkujesz wsrod Leszczynioków?

Oczywiscie, że nie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjedz przyjedz, napijemy sie piwka

o to mi się podoba!
GP to jest odpowiednia impreza na chlanie. A nie kuwa zayebiscie daleki i wazny wyjazd klubowy :))
koraspl
koraspl
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh, jakby to było forum WL trafiłyby do tematu o cytatach ^^

;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli tak generalnie, to jesteś dokładnym przeciwieństwem mnie xD Nie lubie żużla(jako samego sportu:D), nie oglądam GP. Nie jestem za dorbym widowiskiem. Nie lubię pojedyńczych zawodników, tylko całe drużyny.

Jestes szalikowcem :lol2: ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjedz przyjedz, napijemy sie piwka

CHodzilo Ci zapewno o skrzynke browara ;D
Milanistkaa
Milanistkaa
  13 kwietnia 2009

jesli na tym forum dozwolone jest tylko pisanie o sporcie i o tym czy kubica pojdzie na miekkich czy na twardych oponach albo czy hamilton go nie lubi czy tez maria szarapowa ma fajny tyłek to ja dziekuje ;P milej zabawy.

Freddie2007
Freddie2007
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CHodzilo Ci zapewno o skrzynke browara ;D

Jak zechcesz to i skrzynke Wyborowej mozemy obalic:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli na tym forum dozwolone jest tylko pisanie o sporcie i o tym czy kubica pojdzie na miekkich czy na twardych oponach albo czy hamilton go nie lubi czy tez maria szarapowa ma fajny tyłek to ja dziekuje ;P milej zabawy.

Foch? :ziober2:
Milenka11990
Milenka11990
  14 kwietnia 2009

@Freddie2007:
Leszczyniaku a jak wam się podobał traktor??;p ojjj zabolało was to;p i bardzo dobrze:mrgreen: ale trzeba przyznać, że meczyk piękny:) Te dwa wygrane biegi Sławka - POEZJA:) Szczepaniak również bardzo ładnie się pokazał no i Greg jak podjechał pod sektor z leszczyniakami i pokazywał im Lwa no to coś pięknego:mrgreen:

Freddie2007
Freddie2007
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Leszczyniaku a jak wam się podobał traktor??;p ojjj zabolało was to;p i bardzo dobrze ale trzeba przyznać, że meczyk piękny:) Te dwa wygrane biegi Sławka - POEZJA:) Szczepaniak również bardzo ładnie się pokazał no i Greg jak podjechał pod sektor z leszczyniakami i pokazywał im Lwa no to coś pięknego

:zly: dziewcze pisz po polsku...

Poezja to byla ta wiejska orkiestra buhahaha:crylol:
Milenka11990
Milenka11990
  14 kwietnia 2009
thomas893
thomas893
  14 kwietnia 2009

a ja wtrącę swoje 3 grosze :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mowilem ze cicho jak mysz pod miotla, tylko ze w porownaniu do tego co bylo podczas zeszłorocznych wyjazdow to bylo tak srednio natomiast to nie znaczy ze siedzieli i kielbaski jedli jak ostrowscy kibice

*ostrowscy kibice żużla - tam bym dopisał :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby w Ostrowie były takie wyniki jak w Lesznie, to u nas by nawet młyna nie było. Cały stadion by ryczał.

:crylol: jesteś pewna? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 1000 ważniejszych spraw niż słuchanie co tam gada komentator

jak tam Stefański na derbach się zachowywał? xD

Konto usunięte
Konto usunięte:

to słowo "zajebiście" trzeba cenzurować :woot: :P
Freddie2007
Freddie2007
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Milenka11990

A zdjecie orkiestry ludowej tez wkleisz? :crylol:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś pewna? :P

tak. wystarczy, że już wygrają bieg to już jest szał.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak tam Stefański na derbach się zachowywał? xD

a bo ja wiem :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: A zdjecie orkiestry ludowej tez wkleisz?

przecież kozacka jest ta oprawa:D
Freddie2007
Freddie2007
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli na tym forum dozwolone jest tylko pisanie o sporcie i o tym czy kubica pojdzie na miekkich czy na twardych oponach albo czy hamilton go nie lubi czy tez maria szarapowa ma fajny tyłek to ja dziekuje ;P milej zabawy.

Juz myslalem ze sie tu nie pojawisz i foch na stale ale widze ze juz Ci minelo:lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.