MartaArmstrong
MartaArmstrong
  5 marca 2009 (pierwszy post)

Już za miesiąc odbędzie się inauguracja sezonu żużlowego 2009, więc pomyślałam, że można by już podyskutować o zbliżających się meczach, rokowaniach i wszystkim co jest związane z czarnym sportem :)


EKSTRALIGA

Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
Sparta Worcław
Polonia Bydgoszcz

1 LIGA
KM Ostrów
Start Gniezno
PSŻ Poznań
GKM Grudziądz
Row Rybnik
Stal Rzeszów
Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils

II LIGA
Kolejarz Rawicz
Speedway Miszkolc
Orzeł Łódź
Kolejarz Opole
KSM Krosno
Polonia Piła
Kaskad Równe
Motor Lublin

No a teraz pytania :
Q1: Kogo widzicie jako pretendenta do mistrzostwa w tym sezonie? Kto spadnie z Ekstraligi? Jak będzie wyglądała pierwsza, medalowa, trójka?
Q2: Którym klubom 1 i 2 ligowym uda się awansować to wyższej klasy rozgrywkowej? Kto zleci z hukiem a kto (ewentualnie) zrezygnuje z jazdy w lidzie?
Q3: Które kluby żużlowe mają najlepszych ultrasów, doping, a kto najlepiej prezentuje się na wyjazdach? A gdzie wieje nudą?
Q4: Do którego z klubów osobiście czujesz sentyment? Lub któremu kibicujesz?
Q5: Co myślicie o zagranicznych klubach w polskiej lidze?
Q6: Jakie transfery ( choć nie było zbyt dużo bardzo znaczących) uważasz za najistotniejsze, a które za stratę kasy dla klubu i błąd zawodnika?

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mowilem o naszych kibicach tylko o kibicach Włókniarze ze tak malo nas pojechalo zeby sie nie wyrozniac na tle czestochowskiego pikniku Psze Pani

Po ponownym przeczytaniu, fakt źle zrozumiałam :D
Myślałam, że mówisz o sobie na tle leszczyńskiego pikniku który się tam wybrał. Mój błąd.
Ale po tym, z czym mam do czynienia na codzień chyba nic dziwnego, że już nie potrafię czytać ze zrozumieniem :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Klasyk taki ze 3 rok z rzedu sie spotkaja we finale

omg ;D Ciągle zapominam, że niektórzy jeszcze patrzą na takie rzeczy jak wynik sportowy :P
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po ponownym przeczytaniu, fakt źle zrozumiałam :D Myślałam, że mówisz o sobie na tle leszczyńskiego pikniku który się tam wybrał. Mój błąd. Ale po tym, z czym mam do czynienia na codzień chyba nic dziwnego, że już nie potrafię czytać ze zrozumieniem :D

Cos Ty, nigdy nie skrytykuje leszczynskich kibicow co na wyjazdy jezdza, nie smialbym:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: omg ;D Ciągle zapominam, że niektórzy jeszcze patrzą na takie rzeczy jak wynik sportowy :P

No tak bo dla Ciebie żużel to tylko ustawki na pieknym ogromnym Olimpijskim Stadionie w Ostrowie haha:lol2:
koraspl
koraspl
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, bo u was odwołali mecz.

W sumie mozna uzyc takiego stwierdzenia "u was" do mojej osoby jesli chodzio o teren czyli wojewodztwo Kuj-Pom.Zaznaczam ze nie jestem sympatykiem Krzyzakow ani zadnej innej druzyny.Jestem obiektywnym obserwatorem ligowych poczynan ;D
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem obiektywnym obserwatorem ligowych poczynan ;D

Tak jak ja:jezyk2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cos Ty, nigdy nie skrytykuje leszczynskich kibicow co na wyjazdy jezdza, nie smialbym

A ja tak. To co ostrowskie pikniki wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie.
Mecz to nie jest okazja, żeby schlać się w trupa!

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak bo dla Ciebie żużel to tylko ustawki na pieknym ogromnym Olimpijskim Stadionie w Ostrowie haha


Miejskim, misiu, Miejskim :P
Poza tym ustawki na stadionie? Co to lata 90' ?

Żużel to dla mnie nic. Za to KMO to bardzo dużo.
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie mozna uzyc takiego stwierdzenia "u was" do mojej osoby jesli chodzio o teren czyli wojewodztwo Kuj-Pom.Zaznaczam ze nie jestem sympatykiem Krzyzakow ani zadnej innej druzyny.Jestem obiektywnym obserwatorem ligowych poczynan ;D

Ale ewidentnie z nimi się identyfikujesz. :P Tzn. jak piszemy o żużlu, zawsze ruszony jest temat Apatora.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak ja

hahahahahaha :P
[napinka mode on] jak wszyscy z Leszna :D [napinka mode off]
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja tak. To co ostrowskie pikniki wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie. Mecz to nie jest okazja, żeby schlać się w trupa!

W Lesznie tez jest duzo pikniku ale sa ta stare dziadki i żule co napiją sie jak bela i nawet nie wiedza kto jedzie:lol2:
Natomiast na wyjezdzie zawsze jest kulturka i prawdziwy doping:brawo:

Konto usunięte
Konto usunięte: Miejskim, misiu, Miejskim :P

A ja myslalem ze Olimpiada u Was byla w 1947:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahahaha :P [napinka mode on] jak wszyscy z Leszna :D [napinka mode off]

:crylol:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Lesznie tez jest duzo pikniku ale sa ta stare dziadki i żule co napiją sie jak bela i nawet nie wiedza kto jedzie

Ja też w większości nie wiem. Czy to czyni mnie kiepskim kibicem?

Konto usunięte
Konto usunięte: Natomiast na wyjezdzie zawsze jest kulturka i prawdziwy doping

Przed chwilą twierdziłeś, że w Czewie byliście cicho jak mysz pod miotłą :P Czy raczej byk pod płachtą? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja myslalem ze Olimpiada u Was byla w 1947

Tia. Prowadziłeś na niej doping jako delegat z Unii.
W ogole, jak to u was wygląda z grupami? Jest SSKUL i UUL ?
koraspl
koraspl
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ewidentnie z nimi się identyfikujesz. :P Tzn. jak piszemy o żużlu, zawsze ruszony jest temat Apatora.

To moze tak nieswiadomie.Ojeciec,Dziadek sympatyzuja z Apatorem wiec moze cos na mnie przeszlo :woot:
W sumie moj dziadek pamieta czasy Rose,Raniszewskiego.Troche sie nasluchalem opowiadan.Na pogrzebie Rose to pol miasta bylo ;O stad pewnie ten Apator mi sie kreci w glowie od czasu do czasu;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak ja

Oczywiscie ;D
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też w większości nie wiem. Czy to czyni mnie kiepskim kibicem?

:zonk: nie bede tego komentowal ok?:jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przed chwilą twierdziłeś, że w Czewie byliście cicho jak mysz pod miotłą :P Czy raczej byk pod płachtą?

Nie mowilem ze cicho jak mysz pod miotla, tylko ze w porownaniu do tego co bylo podczas zeszłorocznych wyjazdow to bylo tak srednio natomiast to nie znaczy ze siedzieli i kielbaski jedli jak ostrowscy kibice:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tia. Prowadziłeś na niej doping jako delegat z Unii.

Czyli to byl 1946, pamietam to doskonale:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest SSKUL i UUL ?

SSKUL jest:tak: UUL oficjalnie nie...
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To moze tak nieswiadomie.Ojeciec,Dziadek sympatyzuja z Apatorem wiec moze cos na mnie przeszlo W sumie moj dziadek pamieta czasy Rose,Raniszewskiego.Troche sie nasluchalem opowiadan.Na pogrzebie Rose to pol miasta bylo ;O stad pewnie ten Apator mi sie kreci w glowie od czasu do czasu;D

Ewidentnie masz ciągoty xD No chyba, że innemu klubowi kibicujesz?
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bede tego komentowal ok?

Mam 1000 ważniejszych spraw niż słuchanie co tam gada komentator albo czytanie programu na meczu, więc skąd mam to niby wiedzieć?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mowilem ze cicho jak mysz pod miotla, tylko ze w porownaniu do tego co bylo podczas zeszłorocznych wyjazdow to bylo tak srednio natomiast to nie znaczy ze siedzieli i kielbaski jedli jak ostrowscy kibice

Jakby w Ostrowie były takie wyniki jak w Lesznie, to u nas by nawet młyna nie było. Cały stadion by ryczał.
Mhm, zasięgnę języka w sprawie tego meczu i jestem ciekawa, czy "było tak średnio". Tak samo jak ktoś mi tu coś mówił o jakiś 3000 Leszczyniaków w Toruniu..

Konto usunięte
Konto usunięte: SSKUL jest UUL oficjalnie nie...

Czyli w realu pewnie SSKUL gówno robi jak u nas SCD i UUL jest prawdziwą grupą :P
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby w Ostrowie były takie wyniki jak w Lesznie, to u nas by nawet młyna nie było. Cały stadion by ryczał. Mhm, zasięgnę języka w sprawie tego meczu i jestem ciekawa, czy "było tak średnio".

Ja mowie z tego co widzialem w TV, bo nie dzwonilem jeszcze do nikogo jak tam bylo w Czewie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo jak ktoś mi tu coś mówił o jakiś 3000 Leszczyniaków w Toruniu..

Po pierwsze Słoneczko nie musisz prowokowac:ninja:
Po drugie kto to byl taki ze tak sciemnial? Jakis ćwok:jezyk2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mowie z tego co widzialem w TV, bo nie dzwonilem jeszcze do nikogo jak tam bylo w Czewie...

Nie? Potem to ja już sobie sama przeczytam, w innym miejscu :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze Słoneczko nie musisz prowokowac

Co jest złego w słowie LESZCZYNIAKÓW ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Po drugie kto to byl taki ze tak sciemnial? Jakis ćwok

Ćwok? Jeśli takie osoby nazywasz ćwokami, to ja nie mam więcej pytań :)
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ćwok? Jeśli takie osoby nazywasz ćwokami, to ja nie mam więcej pytań :)

Bo go znam to moge tak mowic o nim:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest złego w słowie LESZCZYNIAKÓW ?

Wszystko:and:
Tak jak Darżynkiewicz w TV mowil zawsze Lesznian zamiast Leszczynian:ninja:
koraspl
koraspl
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewidentnie masz ciągoty xD

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba, że innemu klubowi kibicujesz?

Jak napisalem wczesniej jestem obserwatorem i w miare mozliwosci pojawiam sie na stadionach w Bydgoszczy i Toruniu.Lubie zuzel i tyle a kibicuje reprezentacji w DPS i reprezentanta Polski w GP.W lidze jestem za dobrym widowiskiem .Mam paru ulubionych zawodnikow z paru wzgledow ale podkreslam ponownie jednego klubu za ktorym bym byl nie ma ;D
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie zuzel i tyle a kibicuje reprezentacji w DPS i reprezentanta Polski w GP.

Wiec zapraszam do Leszna w maju i w lipcu:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.