MartaArmstrong
MartaArmstrong
  5 marca 2009 (pierwszy post)

Już za miesiąc odbędzie się inauguracja sezonu żużlowego 2009, więc pomyślałam, że można by już podyskutować o zbliżających się meczach, rokowaniach i wszystkim co jest związane z czarnym sportem :)


EKSTRALIGA

Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
Sparta Worcław
Polonia Bydgoszcz

1 LIGA
KM Ostrów
Start Gniezno
PSŻ Poznań
GKM Grudziądz
Row Rybnik
Stal Rzeszów
Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils

II LIGA
Kolejarz Rawicz
Speedway Miszkolc
Orzeł Łódź
Kolejarz Opole
KSM Krosno
Polonia Piła
Kaskad Równe
Motor Lublin

No a teraz pytania :
Q1: Kogo widzicie jako pretendenta do mistrzostwa w tym sezonie? Kto spadnie z Ekstraligi? Jak będzie wyglądała pierwsza, medalowa, trójka?
Q2: Którym klubom 1 i 2 ligowym uda się awansować to wyższej klasy rozgrywkowej? Kto zleci z hukiem a kto (ewentualnie) zrezygnuje z jazdy w lidzie?
Q3: Które kluby żużlowe mają najlepszych ultrasów, doping, a kto najlepiej prezentuje się na wyjazdach? A gdzie wieje nudą?
Q4: Do którego z klubów osobiście czujesz sentyment? Lub któremu kibicujesz?
Q5: Co myślicie o zagranicznych klubach w polskiej lidze?
Q6: Jakie transfery ( choć nie było zbyt dużo bardzo znaczących) uważasz za najistotniejsze, a które za stratę kasy dla klubu i błąd zawodnika?

Freddie2007
Freddie2007
  14 kwietnia 2009

O czym Wy tu dyskutujecie drogie dzieci o koszu:jezyk2:

thomas893
thomas893
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No więc nie mów, że na pikników gra nie działa :D

nigdzie tak nie powiedziałem :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet fanatycy inaczej dopingują jak drużyna walczy.

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: To prawda.. Ale potem jest już tylko gorzej i pod koniec sezonu znowu :D

no niestety... ale przyznaj, że teraz jest co najmniej ciekawie :mrgreen:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O czym Wy tu dyskutujecie drogie dzieci o koszu

Od czasu do czasu można :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nigdzie tak nie powiedziałem

ale wyśmiewałeś KMO :D

Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety... ale przyznaj, że teraz jest co najmniej ciekawie

nawet bardzo ;D Powodzenia wam życzę ^^
thomas893
thomas893
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O czym Wy tu dyskutujecie drogie dzieci o koszu

o sprawach kibicowskich :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wyśmiewałeś KMO :D

w którym miejscu :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet bardzo ;D Powodzenia wam życzę ^^

nie dziękować :)
Prokom będzie miał wsparcie sędziów, więc cięężko będzie ;]
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o sprawach kibicowskich

poniekąd :D

Konto usunięte
Konto usunięte: w którym miejscu

Chodziło mi o ten fragment, w którym podkreśliłeś, że wypowiedz Karola może się tyczyć tylko ostrowskich kibiców żużla:D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziękować :) Prokom będzie miał wsparcie sędziów, więc cięężko będzie ;]

zaśpiewajcie im coś w stylu "my to sprawdzimy, sędziowie my to sprawdzimy" moze się przestraszą :lol2: albo "mamy adresy, sędziowie mamy adresy" :D:D:D
thomas893
thomas893
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poniekąd :D

:ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodziło mi o ten fragment, w którym podkreśliłeś, że wypowiedz Karola może się tyczyć tylko ostrowskich kibiców żużla:D

aaa... no bo u nas na koszu kiełbasek nie jedzą :P na wyjazdach też nie ma pikniku nigdy xD

Konto usunięte
Konto usunięte: zaśpiewajcie im coś w stylu "my to sprawdzimy, sędziowie my to sprawdzimy" moze się przestraszą albo "mamy adresy, sędziowie mamy adresy" :D:D:D

ta druga wersja ciekawsza :P no ale nie ode mnie zależy co będą śpiewać :P
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aaa... no bo u nas na koszu kiełbasek nie jedzą :P na wyjazdach też nie ma pikniku nigdy xD

Bo na koszu nie ma kiełbasek, ani piwa :zazdrosci:
Konto usunięte
Konto usunięte: ta druga wersja ciekawsza :P no ale nie ode mnie zależy co będą śpiewać :P

zaintonuj ;d Albo zaproponuj to :D
koraspl
koraspl
  15 kwietnia 2009

Jak podaje Gazeta Kujawska nie jest wykluczone ze Nicki Pedersen bedzie wystepowal w Polonii Bydgoszcz.Jak wiadomo w Polonii jezdzi juz dwoch zawodnikow z GP (Jonsson,Sajfutdinow) wiec gdyby Dunczyk podpisal kontrakt w Bydgoszczy to klub musialby zrezygnowac z jednego z uczesnitkow GP.Mowi sie ze miejsce Sajfutdinowa jest pewne wiec Jonsson moglby miec odziwo duze klopoty ;O

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak podaje Gazeta Kujawska nie jest wykluczone ze Nicki Pedersen bedzie wystepowal w Polonii Bydgoszcz.Jak wiadomo w Polonii jezdzi juz dwoch zawodnikow z GP (Jonsson,Sajfutdinow) wiec gdyby Dunczyk podpisal kontrakt w Bydgoszczy to klub musialby zrezygnowac z jednego z uczesnitkow GP.Mowi sie ze miejsce Sajfutdinowa jest pewne wiec Jonsson moglby miec odziwo duze klopoty ;O

Moim zdaniem Polonii nie stać. Chyba, że Nicki spuści z tonu a tamto miało tylko za zadanie odegranie się na CKM.
Freddie2007
Freddie2007
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak podaje Gazeta Kujawska nie jest wykluczone ze Nicki Pedersen bedzie wystepowal w Polonii Bydgoszcz.Jak wiadomo w Polonii jezdzi juz dwoch zawodnikow z GP (Jonsson,Sajfutdinow) wiec gdyby Dunczyk podpisal kontrakt w Bydgoszczy to klub musialby zrezygnowac z jednego z uczesnitkow GP.Mowi sie ze miejsce Sajfutdinowa jest pewne wiec Jonsson moglby miec odziwo duze klopoty ;O

Kolejna bajka, juz pisano ze zostaje w Czewie,podpisuje z Toruniem, Rzeszowem i Zielona Góra zaraz sie okaze ze do Leszna przyjdzie:lol2:
Tak naprawde zaden klub go nie zatrudni dopoki nie zejdzie ze swoimi żądaniami finansowymi...
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejna bajka, juz pisano ze zostaje w Czewie,podpisuje z Toruniem, Rzeszowem i Zielona Góra zaraz sie okaze ze do Leszna przyjdzie Tak naprawde zaden klub go nie zatrudni dopoki nie zejdzie ze swoimi żądaniami finansowymi...

Słyszałam też coś o Ostrowie. Cóż, Nicki jak jest taki cwany, to niech sobie w lidze rosyjskiej jeździ, tam mu zapłacą. Tylko jak długo? Jedynie w Polsce może rywalizować ciągle ze wszystkimi najlepszymi.
Freddie2007
Freddie2007
  17 kwietnia 2009

A wiec jednak Nicki podpisal w Czestochowie, mamy fuksa ze przed meczem z nami nie doszlo do tego porozumienia bo bysmy baty z nimi dostali:lol2:

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiec jednak Nicki podpisal w Czestochowie, mamy fuksa ze przed meczem z nami nie doszlo do tego porozumienia bo bysmy baty z nimi dostali

A tak Maślanka cwaniak gadał, żeby w Elidzie nikt go nie zatrudniał.. ;P

Ja tam się cieszę na tak wyczekiwany mecz w Gnieźnie - to już jutro ^^
thomas893
thomas893
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na koszu nie ma kiełbasek, ani piwa :zazdrosci:

:rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: A wiec jednak Nicki podpisal w Czestochowie

a kibice z Częstochowy jak zamierzają go przywitać? brawami?
:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam się cieszę na tak wyczekiwany mecz w Gnieźnie - to już jutro ^^

porażka? :jezyk:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

jedyna pozytywna strona tego nudnego sportu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a kibice z Częstochowy jak zamierzają go przywitać? brawami?

z tego co słyszałam ma być ignor dla niego. Ale zobaczymy co zrobią.

Konto usunięte
Konto usunięte: porażka?

wygrana ! xD
Chociaż nawet lepiej jakby Start wygrał.. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.