MartaArmstrong
MartaArmstrong
  5 marca 2009 (pierwszy post)

Już za miesiąc odbędzie się inauguracja sezonu żużlowego 2009, więc pomyślałam, że można by już podyskutować o zbliżających się meczach, rokowaniach i wszystkim co jest związane z czarnym sportem :)


EKSTRALIGA

Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
Sparta Worcław
Polonia Bydgoszcz

1 LIGA
KM Ostrów
Start Gniezno
PSŻ Poznań
GKM Grudziądz
Row Rybnik
Stal Rzeszów
Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils

II LIGA
Kolejarz Rawicz
Speedway Miszkolc
Orzeł Łódź
Kolejarz Opole
KSM Krosno
Polonia Piła
Kaskad Równe
Motor Lublin

No a teraz pytania :
Q1: Kogo widzicie jako pretendenta do mistrzostwa w tym sezonie? Kto spadnie z Ekstraligi? Jak będzie wyglądała pierwsza, medalowa, trójka?
Q2: Którym klubom 1 i 2 ligowym uda się awansować to wyższej klasy rozgrywkowej? Kto zleci z hukiem a kto (ewentualnie) zrezygnuje z jazdy w lidzie?
Q3: Które kluby żużlowe mają najlepszych ultrasów, doping, a kto najlepiej prezentuje się na wyjazdach? A gdzie wieje nudą?
Q4: Do którego z klubów osobiście czujesz sentyment? Lub któremu kibicujesz?
Q5: Co myślicie o zagranicznych klubach w polskiej lidze?
Q6: Jakie transfery ( choć nie było zbyt dużo bardzo znaczących) uważasz za najistotniejsze, a które za stratę kasy dla klubu i błąd zawodnika?

Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie spotkałem nikogo kto by zaprzeczył

Moge byc tym pierwszym? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ugryzmniewszyje

Gratulacje za wygrana w derbach Wielkopolski:brawo:

Konto usunięte
Konto usunięte: Żebyś się nie zdziwił :P

Chyba mialas racje, bo poki co Gdansk prowadzi we Wrocku, Skóra chodzi jak przecinak:szok2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Względnie mitologiczne bóstwo :)

Mhm. :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to grzech być taki zajebisty ? Wiesz, że jest źle -.-

Bywa.. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: No wroclawski klub mi sie tylko z klejem kojarzy dlatego mowie i zawsze bede mowil na nich Atlas choc wiem ze jestes na to uczulona

Nienawidzę wszystkiego, co piknikowe. Nie mów, że się dziwisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokazywalem jak bylem maly

No pokaż, nikomu nie powiemy ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Gratulacje za wygrana w derbach Wielkopolski

Ehe ;D Ledwo tam na tor patrzyłam :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba mialas racje, bo poki co Gdansk prowadzi we Wrocku, Skóra chodzi jak przecinak:szok2:

Widzisz...:D Dzisiaj z chłopakami też się o to kłóciłam :P
Jak się mecz zakończył?
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009

Ekstraliga:
Włókniarz-Unia 45:45 !!!!
Alez mecz, remis udalo nam sie uratowac dopiero w ostatnim biegu:and:
Musze powiedziec ze jestem strasznie wkurzony ze nie mogl Bally jechac i ze Czesio Pawlickiego nie wystawil bo Batchelor,Pavlic i Musielak pojechali dzis totalne dno ale z drugiej strony Włokniarz zasluzyl na zwyciestwo, to co wyczynial Szczepaniak na torze to majstersztyk jak walczyl a nasi po dobrych startach na dystansie przegrywali mialy byc pewne 2pkt a jest ledwo 1pkt no coz tymbardziej sie ciesze ze ta liga jest tak wyrownana:)

Stal-Polonia 59:31
Niedowiarkom co skreslili Gorzowian bo blamazu w Lesznie żużlowcy z Lubuskiego udowodnili ze to byl wypadek przy pracy, kapitalny wystep Zagara i Golloba ktorzy przywiezli komplety punktow, w Poloni na poziomie pojechal tylko Saitfudinow i Jonnson. Stal powalczy o medale a Polonia chyba jednak o pozostanie w ekstralidze.

WTS-Lotos 49:41
W poczatkowej fazie niespodziewana przewage miala druzyna gosci jednak w drugiej czesci sprawe w swoje rece wzieli Crump ktory przywiolz 15pkt i koledzy i Wroclawianie pierwszy raz w tym sezonie odniesli zasluzone zwyciestwo, Gdańszczanie mimo walki udowodnili moja teze ze sa kandydatem nr.1 do spadku:lol:

Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nienawidzę wszystkiego, co piknikowe. Nie mów, że się dziwisz.

Ja tez. dlatego nie moglem patrzec na mecz w Czewie gdzie grala jakas wiejska orkiestra a kibice machali jakimis choragiewkami, totalny piknik zero emocji na trybunach, żenada:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: No pokaż, nikomu nie powiemy ^^

Na pewno? :ssh: :ziober2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lotos

:zly:

meczy nie komentuję z prostego powodu : gówno o nich wiem ^^ :D no chyba, że kibicowsko. Ale o tym z drugiej strony nie chcę mówić, bo była to dość smutna kolejka (kmwtw) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez. dlatego nie moglem patrzec na mecz w Czewie gdzie grala jakas wiejska orkiestra a kibice machali jakimis choragiewkami, totalny piknik zero emocji na trybunach, żenada
A to dziwne, bo Czewa ma dość solidną ekipę tam. A jak Unia? Jaką liczbą się pokazaliście? Ile fan na płocie, jakaś oprawa?
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A to dziwne, bo Czewa ma dość solidną ekipę tam. A jak Unia? Jaką liczbą się pokazaliście? Ile fan na płocie, jakaś oprawa?

Ok.200 osob byli i kilka flag na płocie i tyle, tez cieniutko:and:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Caleum,Atlas,Lotos:lol2:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno?

Na pewno. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ok.200 osob byli i kilka flag na płocie i tyle, tez cieniutko

W sumie blisko wyjazd, co tak malutko?
Unia jak na takie wyniki, powinna mieć dużo bardziej ogarniętą ekipę...
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Caleum,Atlas,Lotos

ugryź się! :jezyk2:
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie blisko wyjazd, co tak malutko? Unia jak na takie wyniki, powinna mieć dużo bardziej ogarniętą ekipę...

Swięta:mrgreen:
Poza tym nie az tak blisko, po co sie wyrozniac na tle pikniku? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ugryź się!

W nos? :ziober2:
koraspl
koraspl
  13 kwietnia 2009

Ja tam czekam na klasyk 3 maja w Toruniu oraz oficialne otwarcie stadionu:D
Jestem ciekaw jak bedzie sie prezentowala ta arena od srodka na zywo.

Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam czekam na klasyk 3 maja w Toruniu oraz oficialne otwarcie stadionu:D

Teraz beda dwa klasyki Unia-Falubaz i Apator-Unia juz sie nie moge doczekac:napalony:
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Swięta Poza tym nie az tak blisko, po co sie wyrozniac na tle pikniku?

blisko blisko ;D na drugą część pozwolisz, że odpowiem krótko : nie jadąc na wyjazd z własnej woli automatycznie stawiasz się poniżej tego piknika, który jednak ruszył tyłek i pojechał. Nawet, jeśli całe spotkanie przesiedział wpiedalając kiełbaskę.

Konto usunięte
Konto usunięte: W nos?


a gdzie tam sobie chcesz :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam czekam na klasyk 3 maja w Toruniu oraz oficialne otwarcie stadionu:D Jestem ciekaw jak bedzie sie prezentowala ta arena od srodka na zywo.

Fakt, bo u was odwołali mecz.
U nas na stadionie do dziś chodzi jeden koleś w szalu Apatora, śmiałam się z niego, że mecz w Toruniu odwołany to do Ostrowa przyjechał :P
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz beda dwa klasyki Unia-Falubaz i Apator-Unia juz sie nie moge doczekac

Ja się Ciebie pytam, co to za klasyk Apator-Unia? Takim klasykiem to można nazwać KAŻDY mecz na żużlu. Tu nie ma zespołów typu Odra Wodzisław czy Piast Gliwice.
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jadąc na wyjazd z własnej woli automatycznie stawiasz się poniżej tego piknika, który jednak ruszył tyłek i pojechał.

Ja nie mowilem o naszych kibicach tylko o kibicach Włókniarze ze tak malo nas pojechalo zeby sie nie wyrozniac na tle czestochowskiego pikniku Psze Pani:mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  13 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się Ciebie pytam, co to za klasyk Apator-Unia? Takim klasykiem to można nazwać KAŻDY mecz na żużlu. Tu nie ma zespołów typu Odra Wodzisław czy Piast Gliwice.

Klasyk taki ze 3 rok z rzedu sie spotkaja we finale:lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.