MartaArmstrong
MartaArmstrong
  5 marca 2009 (pierwszy post)

Już za miesiąc odbędzie się inauguracja sezonu żużlowego 2009, więc pomyślałam, że można by już podyskutować o zbliżających się meczach, rokowaniach i wszystkim co jest związane z czarnym sportem :)


EKSTRALIGA

Apator Toruń
Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk
Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów
Sparta Worcław
Polonia Bydgoszcz

1 LIGA
KM Ostrów
Start Gniezno
PSŻ Poznań
GKM Grudziądz
Row Rybnik
Stal Rzeszów
Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils

II LIGA
Kolejarz Rawicz
Speedway Miszkolc
Orzeł Łódź
Kolejarz Opole
KSM Krosno
Polonia Piła
Kaskad Równe
Motor Lublin

No a teraz pytania :
Q1: Kogo widzicie jako pretendenta do mistrzostwa w tym sezonie? Kto spadnie z Ekstraligi? Jak będzie wyglądała pierwsza, medalowa, trójka?
Q2: Którym klubom 1 i 2 ligowym uda się awansować to wyższej klasy rozgrywkowej? Kto zleci z hukiem a kto (ewentualnie) zrezygnuje z jazdy w lidzie?
Q3: Które kluby żużlowe mają najlepszych ultrasów, doping, a kto najlepiej prezentuje się na wyjazdach? A gdzie wieje nudą?
Q4: Do którego z klubów osobiście czujesz sentyment? Lub któremu kibicujesz?
Q5: Co myślicie o zagranicznych klubach w polskiej lidze?
Q6: Jakie transfery ( choć nie było zbyt dużo bardzo znaczących) uważasz za najistotniejsze, a które za stratę kasy dla klubu i błąd zawodnika?

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Apator przygotowywal sie jeszcze na starym stadionie do tego sezonu ;p

A to już jest szczyt głupoty z ich strony, nie wnikam xD
Rozumiem, że w Toruniu jest taki Dream Team, że nie ma co się przejmować atutem własnego toru, bo i tak wszystko wygrają? Np. Grudziądzu tylko dzięki temu swojemu betonowi jakoś funkcjonują xD
koraspl
koraspl
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że w Toruniu jest taki Dream Team, że nie ma co się przejmować atutem własnego toru, bo i tak wszystko wygrają?

Oni chyba naprawde tak mysla heh

Konto usunięte
Konto usunięte: Grudziądzu

Co do GKM-u to wygrali sparing z Polonia Bydgoszcz
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  22 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oni chyba naprawde tak mysla heh

Ich sprawa, mnie aktualnie najbardziej interesują zespoły 1-ligowe, a szsczególnie Unia Tarnów, nasz największy rywal do awansu. Najważniejsze, żeby wygrać na inaugurację :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do GKM-u to wygrali sparing z Polonia Bydgoszcz

nie powiem, żeby mnie to zdziwiło.
Freddie2007
Freddie2007
  25 marca 2009

Przemek Pawlicki znow zlamal obojczyk i znow prawa reka, wiedzialem ze tak bedzie i boje sie ze teraz juz po jego karierze a na pewno przez to mamy przegrany pierwszy mecz ze Stala:smutny: Na pewno Przemek po tej kontuzjach nie bedzie juz tak odwazny na torze:and:

A w sobote inauguracja w Lesznie memoriałem Smoczyka z luksusowa obstawa:rock:

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemek Pawlicki znow zlamal obojczyk i znow prawa reka, wiedzialem ze tak bedzie i boje sie ze teraz juz po jego karierze a na pewno przez to mamy przegrany pierwszy mecz ze Stala Na pewno Przemek po tej kontuzjach nie bedzie juz tak odwazny na torze

Kurcze, wielka szkoda. Chociaż myślę, że akurat ta kontuzja nie zmieni jego stylu jazdy.

Konto usunięte
Konto usunięte: A w sobote inauguracja w Lesznie memoriałem Smoczyka z luksusowa obstawa

Ale Pedersen będzie w tym czasie w Ostrowie :P
miloszgkm
miloszgkm
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Np. Grudziądzu tylko dzięki temu swojemu betonowi jakoś funkcjonują xD

beton nie beton ale Ostrów zawsze przegrywa ;] az miło patrzec ;]
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: beton nie beton ale Ostrów zawsze przegrywa ;] az miło patrzec ;]

Własnie przez ten beton! W tym sezonie na pewno wygramy, jak nie na torze to na trybunach :P
Milenka11990
Milenka11990
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemek Pawlicki znow zlamal obojczyk i znow prawa reka, wiedzialem ze tak bedzie i boje sie ze teraz juz po jego karierze a na pewno przez to mamy przegrany pierwszy mecz ze Stala Na pewno Przemek po tej kontuzjach nie bedzie juz tak odwazny na torze

Szkoda chłopaka... ma talent ale i ogromnego pecha;/
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  31 marca 2009

Tak mało czasu do inauguracji zostało, a wszyscy cicho :D
Czyżby naprawdę polska scena kibicowska jeśli chodzi o żużel ograniczała się do dziadków rozlewających wódeczkę do plastikowych kubeczków pod ławkami (każdy wie, że lepiej przelać do innej butelki)?
Może się zapytam, jak obstawiacie te spotkania :

Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - Stal Gorzów
Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń
Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz
Stal Rzeszów - KM Ostrów
PSŻ Poznań - Unia Tarnów
Start Gniezno - RKM Rybnik

II ligę pominę :D

thomas893
thomas893
  31 marca 2009

@ugryzmniewszyje:
Szefowa... na prezentacji lub Pucharze Prezydenta byłaś? xD

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szefowa... na prezentacji lub Pucharze Prezydenta byłaś? xD

Oczywiście...
Że nie! :D
Ja nie chodzę na takie rzeczy :P

Inauguracja sezonu dla mnie jest w niedziele ^^
thomas893
thomas893
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście... Że nie! :D Ja nie chodzę na takie rzeczy :P

łeee... no wiesz... a ja byłem :ziober2: znaczy się na końcówce prezentacji, po której trochę pomogłem posprzątać przez co zarobiłem bilet na Puchar Prezydenta, który oczywiście sprzedałem :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Inauguracja sezonu dla mnie jest w niedziele ^^

i przegrana na starcie? :P
xxElSiete
xxElSiete
  1 kwietnia 2009

Szaranowicz: " Mariusz Saganowski " :zonk:

xxElSiete
xxElSiete
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szaranowicz: " Mariusz Saganowski "

przepraszam, nie ten temat
Freddie2007
Freddie2007
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mało czasu do inauguracji zostało, a wszyscy cicho :D

Bo mnie nie ma na forum:jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Unia Leszno - Stal Gorzów

47-43:rock:
Choc po wczorajszym meczu z Apatorem w ktorym zawiedli Bally i Kasper obawiam sie tego spotkania mimo wszystko 25tys.publicznosc powinna pomoc zawodnikom w pierwszym kroku do majstra:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.