WueRZet
WueRZet
  22 czerwca 2009 (pierwszy post)

Temat stworzony dla fanów tenisa odnośnie komentarzy najważniejszego turnieju tenisowego :) Na specjalne życzenie Korasa :ssh:

Wasi faworyci ?
Co mogą pokazać reprezentanci Polski ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mloda Radwanska w pierwszej rundzie Wimbledonu pokonala Slowenke Peskiric 6:3,6:3 Nikt tematu o Wimbledonie nie zalozyl
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włoszki jakoś nie przekonują swą urodą mnie przynajmniej...

Przecież one są jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie. Akurat niektóre sportsmenki powalają na kolana.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tathiana Garbin czy Francesca Schavione są okropne A najbrzydsze to: Mauresmo, Jaknović, Kuzniecowa, V.Williams, Davenport

Zgadzam się :) Bóg jednym poskąpił urodę, a drugim talentu. Mauresmo w ogóle nie ma uroku. Hingis też mi nie podoba się. Venus jest za mocno umięśniona. Martina Navratilova? Staruszka.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo tak jest , najpiękniejsza tenisistka wszech czasów :)

Nic dodać, nic ująć :) A najpiękniejsza pływaczka wszech czasów Twoim zdaniem,?

Masakra z tą Agnieszką.

A propos gry w tenisa, to nie raz w to grałam :) Niezbyt mi dobrze wychodzi. Ale warunki są świetne.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 czerwca 2009

Mowilem ze DelPotro nieda rady i nawet inwalida Lleyton go pokona.Chociaz mecz jeszce trwa ale po grze widze ze skonczy sie w 3setach

Donald WHO YOU?

Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie Victoria Azarenka ?

No właśnie:zakochany:

Predator007TSW
Predator007TSW: Co do komentarza Tomaszewski troche przysypia ale to klasyk mimo wszystko zdecydowanie najlepszy Lech Sidor swietnie potrafi zagrzebac sie w newansach noi Witek DOmański. Dzisiaj poleciał Becker troche lipa:/

Najlepszym komentatorem bez dwóch zdań jest KAROL STOPA, on wie wszystko o tenisie a jak komentuje ze Sidorem to normalnie jak Jaroński i Wyrzykowski:ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież one są jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie. Akurat niektóre sportsmenki powalają na kolana.

No zgadzam się, ja miałem na myśli włoskie tenisistki:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Hingis też mi nie podoba się.

A mi Martina podobała się, miała swój urok podobnie jak Cliijsters:)
krzychu7818
krzychu7818
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A najpiękniejsza pływaczka wszech czasów Twoim zdaniem,?


Franziska van Almsick i Inge de Bruijn

ależ ta Radwańska tragicznie gra , nic sie nie rozwija :nie:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 czerwca 2009

Stopa nieraz przegina czytałem anwet keidys wywiad ze SIdorem mowil ze swiewtnie mu sie wspolpracuje z Domanskim ale Witek to tez specjalista od narciarstwa alpejskiego i szef Plskiego Eurosportu bodaj.

A Del Potro leeeciii piszcie dalej ze nawiaze walke w tm turnieju hehe.

A i tak najlepszym komentatorem tenisa był śp. Zdzisław Ambroziak i jego słynne KATASTROFA SERWISOwaaa

Donald WHO YOU?

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  25 czerwca 2009

Nooo brawo Aga :zonk: :brawo:

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie

Fakt, jest bardzo ładna, lecz nie umieściłabym ją w pierwszej dziesiątce.
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi Martina podobała się, miała swój urok podobnie jak Cliijsters:)

Mi tam nie za bardzo one się podobają.
Konto usunięte
Konto usunięte: Franziska van Almsick i Inge de Bruijn

Tu akurat się zgadzam, lecz umieściłabym Amandę Beard na drugim miejscu. Po Franzisce ;]

Wreszcie Aga przełamała się. Ale to jeszcze nie wszystko. Musiałaby pokonać Li i awansować do dalszej fazy, aby spotkać się z Jankovic.
Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi tam nie za bardzo one się podobają.

Nie są piekne ale swój urok mają tak jak Dokić:)

I Del Potro poległ, po odpadnięciu Blake'a i DP i kontuzji Nadala nie mam komu kibicować:ninja:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Del Potro poległ, po odpadnięciu Blake'a i DP i kontuzji Nadala nie mam komu kibicować


to chyba 3 tenisistów, których najmniej trawię...
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam komu kibicować

Federer i tak wygra ten Wielki Szlem. Bo król jest tylko jeden :nutki:
Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba 3 tenisistów, których najmniej trawię...

Bo się nie znasz:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Federer i tak wygra ten Wielki Szlem. Bo król jest tylko jeden

:smutny:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mamy ze sobą epokę Agassiego, Pete'a Samprasa i Safina. Akurat lubiłam tych tenisistów. Pamiętam również czasy Hewitta, Juana Carlosa Ferrera. A teraz brak formy. Nie te latka. Teraz pozostał tylko Federer. Ktoś musi podtrzymywać długoletnią tradycję tenisa ;P A gdzie Nadal ? Bo ja nigdzie nie mogłam jego znaleźć.
Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy ze sobą epokę Agassiego, Pete'a Samprasa i Safina. Akurat lubiłam tych tenisistów. Pamiętam również czasy Hewitta, Juana Carlosa Ferrera. A teraz brak formy. Nie te latka. Teraz pozostał tylko Federer. Ktoś musi podtrzymywać długoletnią tradycję tenisa ;P A gdzie Nadal ? Bo ja nigdzie nie mogłam jego znaleźć.

Epoka Safina? Bez przesady:ziober2:
A Andy Roddick? Od 8 lat utrzymuje się w czołówce:tak:
Jeszcze były ery Kafielnikowa, Kuertena we FO, Raftera a ja pamiętam jeszcze finał jak Miedwiediew grał z Agassim kto dziś pamięta Andrieja:lol:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Epoka Safina? Bez przesady A Andy Roddick? Od 8 lat utrzymuje się w czołówce

Naprawdę był bardzo dobrym tenisistą. Andy też niczego sobie. Ale ja i tak wolę Samprasa. Nie znam tych człowieczków, których wymieniłeś ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.