WueRZet
WueRZet
  22 czerwca 2009 (pierwszy post)

Temat stworzony dla fanów tenisa odnośnie komentarzy najważniejszego turnieju tenisowego :) Na specjalne życzenie Korasa :ssh:

Wasi faworyci ?
Co mogą pokazać reprezentanci Polski ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mloda Radwanska w pierwszej rundzie Wimbledonu pokonala Slowenke Peskiric 6:3,6:3 Nikt tematu o Wimbledonie nie zalozyl
koraspl
koraspl
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiś taki smętny ten jej tenis.

To malo powiedziane.Kaszanka konkretna.Te Radwanskie to tez dziwne sa szczegolnie mloda.Irytuje sie na tym korcie zamiast grac.W ogole nie potrafi sie nakrecic do dobrej gry.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To malo powiedziane.Kaszanka konkretna.Te Radwanskie to tez dziwne sa szczegolnie mloda.Irytuje sie na tym korcie zamiast grac.W ogole nie potrafi sie nakrecic do dobrej gry.


no właśnie wiem, ja bym był na ich miejscu to bym biegał, skakał, cieszył się, a te grają jakby z musu.
krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009

jak ja bym tyle zarabiał to biegałbym z trzy razy szybciej po tym korcie :)

Freddie2007
Freddie2007
  24 czerwca 2009
Qbkens
Qbkens: Haas spotka się Fedem w półfinale, a po drodze trafi na Djokovica, więc jeśli wytrzyma psychicznie z Djokovicem, to z Fedem też powinien dać radę psychicznie. Kwestia czy da radę fizycznie.

Tommy zawsze w ważnych meczach zawodzi więc wątpie żeby coś wskórał w tym roku...
Mam nadzieję że J.M Del Potro coś pokaże:tak:
Tak blisko był pokonania myszora we FO:smutny:
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tommy zawsze w ważnych meczach zawodzi więc wątpie żeby coś wskórał w tym roku... Mam nadzieję że J.M Del Potro coś pokaże

Mecz z Djokovicem wszystko wyjaśni :tak:
Mam nadzieje, że Del Potro wygra Wimbledon :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 czerwca 2009

Freddie2007

Xwariowales Jolanta Del Potro i trawa?TO jak łysy i grzebień na jakim swiecie zyjesz ROland Garros i WOmbledon dziela lata swietlne a to co zrobil Nadal ot byl tylko wyjatek potwierdzajacy regułe zreszta on odziaływal dziwnie na psychike Feda ze nawet ten grajac w soim krolestwie majac armaty po swojej stronie dal sie ograc atlecie Nadalowi ktory zreszta we wczesniejszych fazach WImbledonu szczegolnie 2007 mial ogormne klopoty przechodzac dalej dzieki kreczom czy po meczarniach chociaz w 2008 bylo juz latwiej. Co do Del Potro to ma strasznie latwa drabinke ale byc moze juz nawet inwalida Hewitt go pokona jezeli nie on to trzeba czekac dalej ale gdyby trafil uz teraz na kogos dobrze grajacego na trawie nawet nie jakiegos gracza z czolowki ale kogos typu chociazby Karlović,Roddick czy Benjamin Becker to juz by dostał lanie na pewno.

Donald WHO YOU?

Freddie2007
Freddie2007
  24 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Xwariowales Jolanta Del Potro i trawa?TO jak łysy i grzebień na jakim swiecie zyjesz ROland Garros i WOmbledon dziela lata swietlne a to co zrobil Nadal ot byl tylko wyjatek potwierdzajacy regułe zreszta on odziaływal dziwnie na psychike Feda ze nawet ten grajac w soim krolestwie majac armaty po swojej stronie dal sie ograc atlecie Nadalowi ktory zreszta we wczesniejszych fazach WImbledonu szczegolnie 2007 mial ogormne klopoty przechodzac dalej dzieki kreczom czy po meczarniach chociaz w 2008 bylo juz latwiej. Co do Del Potro to ma strasznie latwa drabinke ale byc moze juz nawet inwalida Hewitt go pokona jezeli nie on to trzeba czekac dalej ale gdyby trafil uz teraz na kogos dobrze grajacego na trawie nawet nie jakiegos gracza z czolowki ale kogos typu chociazby Karlović,Roddick czy Benjamin Becker to juz by dostał lanie na pewno.

Karlovic?:lol2: Chłopina tylko z serwisem nie ma szans...
Ale Juan martin sie rozwija i wierze w niego:)
krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Karlovic? Chłopina tylko z serwisem nie ma szans...


dokładnie , przeciez on poza serwisem to nie istnieje , ostatnio ogladałem jakis jego mecz , tragedia po prostu

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 czerwca 2009

Spokojnie spokojnie Karlovic zmierza do 3rundy na trawie serwis odgrywa wielka role na maczce Ivo niema szans ale w Wimbledonie ma szanse na mniej wiecej cwiercfinał. I tak gra dobrze jak na warunki ma specyficzna technike wolejowa bo ciezko mu wyciagac pilki zpod siatki ale przynajmniej atakuje a nie jak ci zalosni argentynczycy czy Hiszpanie tłuczacy piłki z glebi kortu jakby masło robili o ni e nie nie na WImbledonie to im narazie nieprzejdzie tu jest swiatynia gry ofensywnej mimo tego ze juz niewielu pozostalo zawodnikow reprezentujacych ducha Raftera,Henmana,Samprasa czy Beckera.A Del Potro niech sie rozwija tyle ze tutaj duzo niezdziala moze zajsc wysoko ale dzieki drabince to niebedzie miarodajne.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 czerwca 2009

Ivo mnie narazie niezawodzi obstawilem na niego i jest ok. DZisiaj wystarczylo zagrac na Cilicia,Karlovicia, SSeppiego i kasa bedzie mam nadzieje ze Seppi da rade. Niespodzianka dnia to Schuetler zawiodl mnie liczylem na jego dobry wystep.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 czerwca 2009

i krzychu powiedz mi keidy ogladales ostatnio Karlovicia? Ogladalem jego mecze na Quenss i niebylo wcale zle z Roddickiem przegral po dwoch Tie breakach gdzie atakowal w meczu a jezeli oni dwaj sie spotkali to o pieknej grze ciezko mowic wtedy padlo w meczu w ktorym bylo 24 gemy plus 2 tiebreaki ponad 50asów.Musiales go dawno ogladaca lbo zle wyciagasz wnioski z jego meczow chłopina gra w dzisiejszym meczu niezle widzialem kawalek meczu.

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: i krzychu powiedz mi keidy ogladales ostatnio Karlovicia?


w Queens , ale nie w meczu z Roddickiem , nie lubie takiego stylu gry opierajacego sie tylko na atomowym serwisie

krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009

śliczna jest ta Dulko co wygrała dziś z Szarapową :)

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  24 czerwca 2009

Ja tez nielubie najbardziej chociaz niewiem czemu wole niz tłuczenie zglebi kortu pamietam do dzisiaj jak odstawalem bialej goraczki ogladajac mistrzow w tej dziedzinie jak Coria czy Ferrero. Mowi e tylko, ze na trawie to taki styl moze sie oplacac i nawet taki Karlovic moze spokojnie porzejechac DelPotro. W Quens Ivo wygral wtedy min z Bennetau i Mahutem. Niewiem czemu ale stylu DelPotro i podbnych nbielubie chyba mam traume z dziecinstwa gdy trzeba bylo ogladac min. Thomasa Mustera ktory mogl sie tłuc z glebi przez pol dnia.

Donald WHO YOU?

19MiSka08
19MiSka08
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ula zaraz też odpadnie, jakiś taki smętny ten jej tenis.

Nigdy nie lubiłam gry najmłodszej Radwańskiej. Nie widać, aby ją to interesowało. Ani cieszyło, że się dostała. ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: To malo powiedziane.Kaszanka konkretna.Te Radwanskie to tez dziwne sa szczegolnie mloda.Irytuje sie na tym korcie zamiast grac.W ogole nie potrafi sie nakrecic do dobrej gry.

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie wiem, ja bym był na ich miejscu to bym biegał, skakał, cieszył się, a te grają jakby z musu.

To samo ja :D . Ale jedno co mi się w nich podoba ? Że podczas gry nie jęczą jak inne !! :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: śliczna jest ta Dulko co wygrała dziś z Szarapową :)

O wiele razy ładniejsza jest Hantuchova ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.