WueRZet
WueRZet
  22 czerwca 2009 (pierwszy post)

Temat stworzony dla fanów tenisa odnośnie komentarzy najważniejszego turnieju tenisowego :) Na specjalne życzenie Korasa :ssh:

Wasi faworyci ?
Co mogą pokazać reprezentanci Polski ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mloda Radwanska w pierwszej rundzie Wimbledonu pokonala Slowenke Peskiric 6:3,6:3 Nikt tematu o Wimbledonie nie zalozyl
krzychu7818
krzychu7818
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dobrze że jest w 1/4 zyska przynajmniej troszkę punktów w rankingu WTA:)


rok temu też był ćwierćfinał więc jak odpadnie to jedynie zachowa punkty

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty się powinieneś cieszyć bo Elena idzie jak burza


no też juz w 1/4 :]

Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rok temu też był ćwierćfinał więc jak odpadnie to jedynie zachowa punkty

No fakt w ćwierćfinale była pomyliło mi się że w 1/8 odpadła, no ale tak dobrze bo jakby przegrała z tą nastolatką to by straciła dużo punktów:)
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  29 czerwca 2009

Idzie Aga jak burza, kit, że nie gra pięknie skoro do finału dojdzie :rock:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 czerwca 2009

No i mozna juz powiedziec ze Radwanska konczy turniej na 1/4:ninja:

rywal - Venus W.

wynik ? 1:6 3:6

i po zawodach :ninja:

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  29 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: No i mozna juz powiedziec ze Radwanska konczy turniej na 1/4 rywal - Venus W. wynik ? 1:6 3:6 i po zawodach


A tam, Williams jest do ogrania :rock:
19MiSka08
19MiSka08
  29 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: No i mozna juz powiedziec ze Radwanska konczy turniej na 1/4 rywal - Venus W.

A kto wiedział, że rywal Venus ? :pavarotti: Ja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A tam, Williams jest do ogrania

Oj nie wiem....Venus ma większe doświadczenie :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tam, Williams jest do ogrania

Mysle ze i tak polka bedzie miala malo do powiedzenia :woot:

chyba ze trafi na naprawde slaby dzien amerykanki, ale ona chyba dobrze sobie radzi na trawie ; >

Konto usunięte
Konto usunięte: A kto wiedział, że rywal Venus ? Ja :D

Nie sledzilem tematu:ninja:
krzychu7818
krzychu7818
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tam, Williams jest do ogrania


no pewnie że jest , ale to mało realne

OlsenDarek
OlsenDarek
  29 czerwca 2009

Venus nie będzie robiła takich błędów jak ta młoda Amerykanka. Często posyłała proste piłki w aut i Radwańska na tym skorzystała, bo według mnie Agnieszka nie grała dziś rewelacyjnie i z lepszą rywalką by przegrała z taką grą.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 czerwca 2009

I kto mi jeszce wyjedzie ze Karlovic jest słaby prosze Was bardzo cwiercfinał jego.troche tutaj za duzo "znafców".

Donald WHO YOU?

Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: No i mozna juz powiedziec ze Radwanska konczy turniej na 1/4 rywal - Venus W. wynik ? 1:6 3:6 i po zawodach

Skoro Nadal przegrał na FO swój pierwszy mecz w historii to znaczy że wszystko jest możliwe zwłaszcza że tenis kobiecy jest strasznie nieprzewidywalny, ale szczerze mówiąc sportowo Agnieszka nie ma szans z Venus, ta jest za silna fizycznie, za dobrze serwuje, a Aga gra słabo lecz zobaczymy:)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 czerwca 2009

i dzisiaj niezla kasa wpadla wystarczylo zagrac na Haasa,Roddicka,Rogera,Hewitta,Serene,Venus, braci Bryanów oraz Nestora i Zimonjicia.

Donald WHO YOU?

Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: I kto mi jeszce wyjedzie ze Karlovic jest słaby prosze Was bardzo cwiercfinał jego.troche tutaj za duzo "znafców".

A ogladales mecz? Tylko serwis i wolej, każda gra z głębi kortu kończyła się kompromitująco dla Karlovica, gdy serwis mu nie wchodził, Fernando miażdżył go returnami, a Federer go zniszczy:)
OlsenDarek
OlsenDarek
  29 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: I kto mi jeszce wyjedzie ze Karlovic jest słaby prosze Was bardzo cwiercfinał jego.troche tutaj za duzo "znafców".

No rzeczywiście jest wspaniały. Ten ćwierćfinał to jego największe osiągnięcie w karierze, bo zawsze kończy na 3 rundzie najwyżej. Po za serwisem praktycznie nic nie potrafi.
OlsenDarek
OlsenDarek
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo zawsze kończy na 3 rundzie najwyżej.

Chodziło mi tu oczywiście o turnieje wielkoszlemowe, bo 4 inne turnieje wygrał.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.