WueRZet
WueRZet
  22 czerwca 2009 (pierwszy post)

Temat stworzony dla fanów tenisa odnośnie komentarzy najważniejszego turnieju tenisowego :) Na specjalne życzenie Korasa :ssh:

Wasi faworyci ?
Co mogą pokazać reprezentanci Polski ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mloda Radwanska w pierwszej rundzie Wimbledonu pokonala Slowenke Peskiric 6:3,6:3 Nikt tematu o Wimbledonie nie zalozyl
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 czerwca 2009
na pewno nic niepotrafi niegadaj ze konczy na 3rundzie bo sie osmieszasz ze swoja tenisowa "wiedza" jak na swoje warunki potrafi sporo myslisz ze latwo jest wyciagac piłki majac 208cm

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 czerwca 2009

To rzeczywiscie popisałes sie wielka wiedza tenisowa jak gadasz ze konczy na 3rundzie zawsze. na pewno widzialem go wiecej razy niz ty poodbnie jak meczy tenisowych troche starszy od ciebie jestem bo minimum 2lata. Myslisz ze jemu sie latwo gra majac 208cm. Nietrzeba byc wielkim inteligentem zeby wiedziec jak to gre utrudnia a zwlascza złozenie sie do woleja czy bieganie pod siatke i chocby wyciaganie drop shota. Gdyby był nizszy o te 10,20cm moglby o wiele wiecej zwojowac ale i tak jest dobrze.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 czerwca 2009

Sam wiesz ze w tenisie czy piłce zawodnik co ma 200cm i powyzej nigdy nic nieosiagnie wielkiego takze trzeba mu przyklasnac.

Donald WHO YOU?

Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Predator007TSW

Ale naucz się cytować bo nie wiadomo do kogo piszesz:woot:
OlsenDarek
OlsenDarek
  29 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: na pewno nic niepotrafi niegadaj ze konczy na 3rundzie bo sie osmieszasz ze swoja tenisowa "wiedza" jak na swoje warunki potrafi sporo myslisz ze latwo jest wyciagac piłki majac 208cm

Jeśli chodzi o techniczne zagrania to jest łamagą. Polega tylko na swoje sile. To sobie zobacz jego statystyki chociaż zrobiłem mały błąd, bo był już kiedyś w 4 rundzie na Wimbledonie, a tak to zawsze kończył w 3 rundzie turnieje wielkoszlemowe, więc to jego życiowy sukces, a jak nie wiesz to Ty się nie ośmieszaj:) Poza tym 1/4 na pewno dostanie baty. To z takim warunkami mógł zostać koszykarzem, a nie tenisistą:ninja:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 czerwca 2009
na pewno Karlovic przegra z Fedem ale powalczy a juz raz w tym roku go w koncu pokonał. I czlowieku mecz ogladalem chociaz przelaczalem sobie na inne noi co mi tu piszesz ze z glebi kortu dostawał liczy sie wynik a to jest powtarzam Ci Wimbledon a nie Roland garros gdzie przez minute trwa wymiana tutaj jest krolestwo serv and volleyVerdasco lepszy z glebi bo niedziwne to tak jakby Peter Crouch sie dziwil ze przegrał pojedynek jeden na jeden na ziemi z Messim.Wazne ze pod siatka wygrał wygrał tez serwisem i juz.

Donald WHO YOU?

Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: na pewno Karlovic przegra z Fedem ale powalczy a juz raz w tym roku go w koncu pokonał. I czlowieku mecz ogladalem chociaz przelaczalem sobie na inne noi co mi tu piszesz ze z glebi kortu dostawał liczy sie wynik a to jest powtarzam Ci Wimbledon a nie Roland garros gdzie przez minute trwa wymiana tutaj jest krolestwo serv and volleyVerdasco lepszy z glebi bo niedziwne to tak jakby Peter Crouch sie dziwil ze przegrał pojedynek jeden na jeden na ziemi z Messim.Wazne ze pod siatka wygrał wygrał tez serwisem i juz.

Zgadza się masz racje, ale ja nie lubię takiej gry, dlatego nie lubiłem nigdy Henmana,Rusedzkiego czy Samprasa bo wolę grę w stylu Nadala czy Blake'a:tak:
I z taką grą też można wygrywać Wimbledon, co ucznyił Nadal...
OlsenDarek
OlsenDarek
  29 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: a to jest powtarzam Ci Wimbledon a nie Roland garros gdzie przez minute trwa wymiana tutaj jest krolestwo serv and volley

No z tym się zgadzam i dlatego na trawie osiąga najlepsze wyniki, ale po za tym jest przeciętniakiem jakich mało, a Ty go chyba uważasz za nie wiadomo jakiego gracza.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 czerwca 2009

Dla mnie z kolei tenisowa poezja to byla ghra Samprasa,Beckera,Raftera czy nawet Gorana. Podziwiam tenisistow atakujacych robiacych to z pasją :) Mozna sie nauczyc tłuc i\piłke z glebi kortu i nisczyc rywala siła,wybieganiem czy mocnymi zagraniami ale zeby grac pieknie pod siatka trzeba miec ten dar od Boga i ten magiczny nadgarstek to takich graczy sie najbardziej zapamiętuje i to taka gra jest najbardziej efektowna. Czy niepiekne byly zagrania Samprasa jak chocby z Wimbledonu pod koniec lat 90tych w finale gdy rzucał sie na szczupaka i wygrywał takimi wolejami punkty:).

Ten Wimbledon jest znakomity faworyci raczej niezawodza szkoa ze niema Nadala bo byloby super zobaczyc go w grze z kims takim jak Roddick,Haas,Nole czy Murray ale jest i tak ok:) Coraz bardziej mi pachnie finałem Roddick-Federer i troche szkoda bo wiadomo ze Andy to gracz ktory chyba najbardziej sie spala grajac z Rogerem niestety drabina niejest tak ustawiona ze Roger moglby z Murrayem tam zagrac:)

Donald WHO YOU?

Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Ten Wimbledon jest znakomity faworyci raczej niezawodza szkoa ze niema Nadala bo byloby super zobaczyc go w grze z kims takim jak Roddick,Haas,Nole czy Murray ale jest i tak ok:) Coraz bardziej mi pachnie finałem Roddick-Federer i troche szkoda bo wiadomo ze Andy to gracz ktory chyba najbardziej sie spala grajac z Rogerem niestety drabina niejest tak ustawiona ze Roger moglby z Murrayem tam zagrac:)

Najpierw to Murray musi Wawrinke pokonać bo sie strasznie męczy:)
Ja tam czekam na hit Hewitt-Roddick, za obydwoma nie przepadam ale z ich charakterkami może być ciekawie nie tylko na korcie:)
krzychu7818
krzychu7818
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw to Murray musi Wawrinke pokonać bo sie strasznie męczy:)


chyba pierwszy mecz w historii Wimbledonu grany przy sztucznym oświetleniu
Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba pierwszy mecz w historii Wimbledonu grany przy sztucznym oświetleniu

Fajnie to wygląda:ziober2:
krzychu7818
krzychu7818
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie to wygląda


no brakuje własnie w Wimbledonie takich sesji nocnych jak w AO albi US Open , tam niekiedy mecze trwają do 2 w nocy lokalnego czasu
Freddie2007
Freddie2007
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no brakuje własnie w Wimbledonie takich sesji nocnych jak w AO albi US Open , tam niekiedy mecze trwają do 2 w nocy lokalnego czasu

W tym roku jak grał Baghdatis z Djokovicem w AO to chyba do 3 w nocy tam grali:)
A Brytyjczycy są za bardzo konserwatywni...

Ale te okrzyki są dziwne jakieś tak sie roznoszą normalnie jakby w hali grali:ninja:
krzychu7818
krzychu7818
  29 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale te okrzyki są dziwne jakieś tak sie roznoszą normalnie jakby w hali grali


bo dach jest zamknięty

kibicuje Wawrince ale chyba nie da rady :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.