NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  26 sierpnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Podobno Mikkel Kessler mierzy w Abrahama.


Łatwy pas dla niego. Mówimy o bokserze, który wygrał z Frochem.

Kontuzję miał i oka, ale nie wiem czy też z plecami nie miał problemów, nie chce mi się sprawdzac, ale mimo wszystko z pięsciarzem, ktory ma w swoim arsenale ciosy 'lewy prosty prawy sierp' i czasem podbrodkowy to Kessler bedzie miec trening, a przy okazji pas zdobędzie.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kontuzję miał i oka, ale nie wiem czy też z plecami nie miał problemów, nie chce mi się sprawdzac, ale mimo wszystko z pięsciarzem, ktory ma w swoim arsenale ciosy 'lewy prosty prawy sierp' i czasem podbrodkowy to Kessler bedzie miec trening, a przy okazji pas zdobędzie.

Ale lekceważysz króla sierpa :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  26 sierpnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale lekceważysz króla sierpa

Jaki to król sierpa, fakt ma dość mocny, ale każdy z czołówki jest od niego szybszy i po prostu śmieją się z tego sierpa, a Froch to już w ogóle nadstawiał twarz, żeby dostawać cepy:P
Jest drewnem i wiadomo, nie zaryzykuje wyjazdu za granicę znowu bo wiadomo z czym to się wiąże, a tak to będzie jak z jednym z najgorszych mistrzów w historii Hukicem, który walczy tylko u szwabów i nawet jak z 12 rund przegrywa 11 to i tak ten remis dostanie:)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 sierpnia 2012

To była wiadomka, ale oficjalnie napiszę PPV w Polsce na zawsze.
10 listopada walka Wach - Kliczko będzie transmitowana na terenie Polski w systemie Pay-Per-View.

krótka konferencja z udziałem Wacha:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RrBdRhRBbFQ

a po niej oglądanie hali z Władkiem :
http://www.youtube.com/watch?v=PtqvxbU0wAc&feature=player_embedded#!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 sierpnia 2012

Kliczko na konferencji w Warszawie:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YnyjmyJI8OI#!

==
Już w przyszłą sobotę Steve Cunningham (24-4, 12 KO) zadebiutuje w wadze ciężkiej. Były mistrz świata w kategorii cruiser zmierzy się z Jasonem Gavernem (21-10-4, 10 KO) na gali Adamek vs Walker w Prudential Center.

==
A jutro PROKSA!!!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2012

Oby dziś w nocy Proksa pokazał klasę, aż żal tylko że PPV i te badziewa ;/
Dobre kursy na Polaka ponad 8.00 - ciekawe.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  2 września 2012

Niestety porażka przed czasem z Gołowkinem.
Wierzyłem, że może jest idealnie przygotowany i jakoś da radę, ale Gołowkina każdy się boi i Grzesiek zamiast przyjmować od razu po walce z Hope'm taką walkę, powinien odpocząć i zawalczyć z Barkerem.

kuba92762
kuba92762
  2 września 2012

Albo mógłby walczyć właśnie z takim Sturmem czy Geale'm, lepiej z tym drugim bo nawet pasy ma, a pozamiatałby nim ring straszliwie, to wybrał najgorzej.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012

No szkoda walki nie oglądałem oby gdzieś w necie była transmisja dostępna ale z tego co czytam to nieźle Kazach sprał Polaka.
Kurde a tak niepozornie wyglądał. Jednak od ME do MŚ daleka, daleka droga.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No szkoda walki nie oglądałem oby gdzieś w necie była transmisja dostępna ale z tego co czytam to nieźle Kazach sprał Polaka. Kurde a tak niepozornie wyglądał. Jednak od ME do MŚ daleka, daleka droga.

Ostatnia runda jest już chyba w necie nawet. Może cała walka też.
W sumie to nie taka daleka, bo gdyby kalkulował jak 95% osób w tym biznesie to by miał mistrza świata. Nie sądzę, aby takiego Sturma czy Geale'a nie zbił strasznie, ale on wybrał najtrudniejszą drogę ze wszystkich, na dodatek ze słabym obozem.
Jeśli chce zaistnieć musi zmienić sztab, logicznym jest, że Łapin zlewa na Proksę i dla niego liczą się tylko walczący z bośniakami 'zawodnicy' Wasilewskiego. Jego promotor tak naprawdę też niewiele znaczy w tym biznesie i na walce z Gołowkinem sam najwięcej zarobił nie przejmując się losem Grzeska.
A Gołowkin? zbiłby każdego do 6 rundy w tej wadze, może poza Martinezem, ale nie widziałbym w tej walce jako wielkiego faworyta Martineza
kuba92762
kuba92762
  2 września 2012

Walka jest na necie już jak coś.
http://www.youtube.com/watch?v=Vo6-6jePvZM Prawdziwy mistrz Golovkin, żadnego trash-talkingu i innych pierdół. Tak zachowują się mistrzowie.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Walka jest na necie już jak coś. http://www.youtube.com/watch?v=Vo6-6jePvZM Prawdziwy mistrz Golovkin, żadnego trash-talkingu i innych pierdół. Tak zachowują się mistrzowie.

Wszystko fajnie Grzesiek mówi, duży szacunek ma do rywala, ale król nokautu mu pokazał że jest mocny. I weź tu PPV jak walka mogła się skończyć w 5 minut :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wszystko fajnie Grzesiek mówi, duży szacunek ma do rywala, ale król nokautu mu pokazał że jest mocny. I weź tu PPV jak walka mogła się skończyć w 5 minut :P

A to nie było w PPV chyba?:D PRzynajmniej u nas.
Za to za walkę Adamka na pewno nie zapłacę. Kiedyś był mistrzem, teraz niestety chce kosić kasę z rodaków walcząc z lamusem.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A to nie było w PPV chyba?:D PRzynajmniej u nas. Za to za walkę Adamka na pewno nie zapłacę. Kiedyś był mistrzem, teraz niestety chce kosić kasę z rodaków walcząc z lamusem.


Ja już się pogubiłem z tymi transmisjami, heh sprawdzałem wszystkie Polsaty :P
no trudno lepiej i tak nie oglądać takiego lania.

Adamka też nie oglądam ...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  2 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: damka też nie oglądam ...

No nie ma co, ale ten dzień i tak będzie piękny dla boksu, masa walk będzie, chociaz Bailey'a odwołali, ale nie pamiętam czzy tego dnia akurat miał walczyć.
Bedzie Ward-Dawson, na papierze świetna, ale w rzeczywistosci [rawdopodobnie tragiczna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.