NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Już tak sprawdzali nie raz, teraz co walka Polaka to sprawdzimy PPV. Kurde dla mnie Adamek zasługuje na wykupienie chociaż walka może trwać góra 3 rundy.

Podobno Walker trzyma formę teraz.Niby jakieś tam warunki ma, ale na litość, koleś nawet od Banksa dostał łomot.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja też i już mu nie kibicuje. Niech dostanie wpiedol.

Ja mu nigdy nie kibicowałem, koleś nic nie osiągnął a już w lodówce nawet go znależć można.Jeśli Mccline dał radę go naruszyć to co zrobi Pulew(większa częstotliwość ciosów) czy nawet Helenius(siła też duża no i zasięg większy) bo o takich rywalach powinniśmy mówić(średniakach) skoro Szpilka chce jak najszybciej pas zdobyć.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno Walker trzyma formę teraz.Niby jakieś tam warunki ma, ale na litość, koleś nawet od Banksa dostał łomot.

Jop pionek jak nic, jeszcze z 6 lat temu to mógł walczyć teraz będzie łatwy do pokonania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mu nigdy nie kibicowałem, koleś nic nie osiągnął a już w lodówce nawet go znależć można.Jeśli Mccline dał radę go naruszyć to co zrobi Pulew(większa częstotliwość ciosów) czy nawet Helenius(siła też duża no i zasięg większy) bo o takich rywalach powinniśmy mówić(średniakach) skoro Szpilka chce jak najszybciej pas zdobyć.

Czekać długo nie trzeba będzie aż mu się noga powinie a wtedy szybko d83ddc40 na d83ddc62 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Czekać długo nie trzeba będzie aż mu się noga powinie a wtedy szybko na

i dobrze, przestanie kozaczyć i zdejmie ten śmieszny strój więzienny:P
kzyhu
kzyhu
  21 lipca 2012

i co , jeszcze PPV będą chcieli zrobić ? :rotfl: dajcie spokój

kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i co , jeszcze PPV będą chcieli zrobić ? dajcie spokój

No przypuszczam, że tak.Ja na pewno nie kupię, pewnie w undercardzie będzie Bryant Jennings i to tyle, szkoda kasy, lepiej kebab zjeść:P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobieństwa między Adrienem Bronerem (24-0, 20 KO) a Floydem Mayweatherem Jr (43-0, 26 KO) nie kończą się na stylu boksowania. Podobnie jak „Money”, młody Amerykanin lubi błyszczeć podczas wywiadów, czemu dał wyraz zaraz po pokonaniu Vicente Escobedo. W rozmowie z HBO „The Problem” zaprosił przed kamerę swoją dziewczynę, uklęknął, poprosił o ciszę i… zapytał, czy nie mogłaby uczesać mu włosów. Max Kellerman się nabrał, publiczność się nabrała, i telewidzowie się nabrali. A pierścionka jak nie było, tak nie ma.


http://www.youtube.com/watch?v=VkSsQ11Y4Ng&feature=player_embedded#!

Ale niezłą bekę z niej pocisnął, "I'm too young" :rotfl:
Pewnie i tak bladź będzie nim dla mamony d83ddcb0

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  23 lipca 2012
http://sport.onet.pl/wideo/szpilka-zobaczymy-czy-adamek-bedzie-taki-madry-jak,89666,w.html

w sumie to chętnie bym zobaczył tę walkę

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to chętnie bym zobaczył tę walkę

On sobie może mówić, że chętnie powalczy z Adamkiem jak wie że na 100% nie dopuściłby do tego jego promotor, który jako jedyny ma głowę na karku.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lipca 2012

3 Listopada w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do trzeciego starcia pomiędzy Andrzejem Gołotą i Riddickiem Bowe. Dobrze, że nie w Zaduszki :rotfl:
Tym razem Polak ma walczyć z Amerykaninem na zasadach wrestlingu :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  24 lipca 2012

to już pewne info ?? kurde jakby jeszcze to była walka bokserska ale wrestling ? ja piedole d83ddc4e

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to już pewne info ?? kurde jakby jeszcze to była walka bokserska ale wrestling ? ja piedole


No pewne info. Teraz chociaż będą mogli bić się po jajach, pewnie przed walką jak w tańcu z gwiazdami nauczą sie jakiejś choreografii tak pod publikę270c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  24 lipca 2012

tylko , że może wrestling czyli zapasy a nie ten udawany teatrzyk :woot:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko , że może wrestling czyli zapasy a nie ten udawany teatrzyk


Pewnie chodzi o teatrzyk :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  24 lipca 2012

Jaki ten Gołota to jest lamus, Riddick też niech wraca na rynek rękawice sprzedawać.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.