NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zapowiada, że jest głodny walk wróci znacznie lepszy i znacznie silniejszy :)

Ma za duze nalecialosci z boksu amatorskiego.Talent ma, ale kazdy teraz walczac z nim bedzie czekac na lucky punche.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma za duze nalecialosci z boksu amatorskiego.Talent ma, ale kazdy teraz walczac z nim bedzie czekac na lucky punche.

Teraz pewnie na przełamanie dostanie 2-3 słabszych zawodników, ale jesli przegra może rzucić boks.

Teraz ciekaw jestem jak na zaczepki Haye'a zareaguje Witalij. Chisora twierdzi, że Ukrainiec nie odważy się walczyć z Hayemakerem bo już nie ma tej siły co kiedyś, a Anglik jest mega mocny.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Teraz ciekaw jestem jak na zaczepki Haye'a zareaguje Witalij. Chisora twierdzi, że Ukrainiec nie odważy się walczyć z Hayemakerem bo już nie ma tej siły co kiedyś, a Anglik jest mega mocny.

Jak się przygotuje jak na Adamka a nie na Chisorę to rozniesie Haye'a w pył, to nie ulega wątpliwości.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się przygotuje jak na Adamka a nie na Chisorę to rozniesie Haye'a w pył, to nie ulega wątpliwości.

Moim zdaniem zdecyduje się na walkę i przygotuje jak na podwójnego Adamka, chyba nikt nie wkurza tak braci jak Haye.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2012

Podobno w planach jest walka Garcia-Matthyse jeśli ten drugi wygra swoją walkę.
Fajny pojedynek, ale Matthyse rozbije Garcię w ciągu góra 8 rund jako, że to jeden z najmocniej jeśli nie najmocniej bijący zawodnik w swojej wadze,niestety często wałowany.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Doskonale znana w środowisku bokserskim witryna boxrec.com uznaje pojedynek Davida Haye’a (26-2, 24 KO) z Dereckiem Chisorą (15-4, 9 KO) za nieodbyty [no contest]. Wobec tego rekordy obu pięściarzy wróciły do stanu sprzed 14 lipca. Powodem takiej decyzji włodarzy największego statystycznego portalu bokserskiego jest zapewne nieusankcjonowanie gali "Licensed to thrill" przez Komisję Bokserską Wielkiej Brytanii (BBBofC).


Ott, jeszcze brytyjska federacja niech dowali im sankcje, że walczyli na luksemburskich papierach.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ott, jeszcze brytyjska federacja niech dowali im sankcje, że walczyli na luksemburskich papierach.

Dobre, że chociaż wrzucili ją na portal bo w trakcie walki nawet nie było jej wpisanej.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2012

Khan zapowiedział, że chce rewanżu z Garcią w grudniu tego roku, musi tylko poćwiczyć w gymie :D
Później planuje starcie z Floydem, ehh żeby to wszystko było jeszcze takie proste.

Tymczasem po sobotnim zwycięstwie David Haye plasuje się na 4 miejscu w zestawieniu najlepszych pięściarzy królewskiej kategorii wg fachowców magazynu The Ring.
Brytyjczyka wyprzedzają Tomasz Adamek (3), Aleksander Powietkin (2) oraz rządzący dywizją bracia z Ukrainy – Witalij (1) i czempion "Biblii Boksu" Władimir Kliczko.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 lipca 2012

Teraz na weekend nic się nie dzieje ciekawego, sama piórkowa i lekka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 lipca 2012

Nagły zwrot wydarzeń u Grzegorza Proksy, miał sobie odpocząć ale dostał propozycję walki
o tytuł mistrza świata federacji WBA w wadze średniej. Rywalem niespełna 28-letniego Polaka podczas zaplanowanej na 1 września gali w Nowym Jorku ma być Kazach Giennadij Gołowkin.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Andrzej Maksym, który zarządza amerykańską firmą Promax Films Corporation, planuje wyprodukowanie filmu dokumentalnego opowiadającego o życiu dwukrotnego mistrza olimpijskiego Jerzego Kuleja. Reżyserem filmu ma zostać Robert Hudson, zdobywca Oskara za film dokumentalny pod tytulem "Children's march". Amerykanin zainteresował się tą historią, ponieważ uznał ją za tak pasjonującą, że widzi w nowym filmie potencjalnego kandydata na zdobycie kolejnego Oskara. Film ma być wyreżyserowany na podstawie książki pt. "Dwie strony medalu" autorstwa samego Kuleja, którą napisał współpracując z Piotrem Szaramą. Firma Promax Films Corporation poszukuje na obecnym etapie sponsorów, którzy pomogliby zrealizować ten film. Po stronie polskiej w cały projekt zaangażowani są Wiesław Rudkowski oraz trener Piotr Pożyczka, wspiera go również przyjaciel naszego mistrza Daniel Olbrychski.


Z chęcią bym to obejrzał.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2012

Jeżeli chodzi o walkę Proksy i Gołowkina to z jednej strony jestem nią zachwycony bo to może być najlepsza polska walka od lat (dla fanów boksu).Grzesiu na pewno pokaże się z dobrej strony na HBO co może mu tylko pomóc w dalszej karierze znając aktywność jego promotora.
Z drugiej strony trochę się obawiam bo dla mnie Gołowkin to sama czołówka tej wagi, postawiłbym go nawet wyżej niż Martineza.Nikt z nim nie chce walczyć, nie chcą ryzykować, a w końcu Kazach w Stanach aż tak znany nie jest.Proksa powinien mieć czas na przygotowania i to najlepsze w życiu, a tutaj ledwo co ręka odpoczęła, a już trzeba zapierniczać.Będzie musiał być Grzesiek piekielnie szybki bo Giennadij walczy z precyzją chirurga, a do tego ma taką siłę, że się w pale nie mieści.W amatorce zniszczył Bute, Dirella też rozjechał.Niby amatorski boks, a zawodowy to różnica, ale doświadczenie na pewno daje.

Następna sprawa to Adamek się zmierzy z Travisem Walkerem.Dla mnie tragedia, koleś sparował z Szpilką i Wawrzykiem, po co mu taka walka.Już mógł wziąć udział w turnieju i walczyć z Ustinowem, też wysoki i mógłby przygotować do walki z Władem chociaż jest wolnym klockiem, ale postawiłby wszystko na jedną kartę póki ma 0 porażek..A tutaj nawet Adamek sobie zwycięstwo przed czasem nabije.

http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=31177:szpilka-do-adamka-zbi-jak-dziecko-to-ty-moesz-konia&catid=1:latest-news A tutaj jeszcze mamy szczyptę kabaretu od najbardziej skretyniałego boksera w Polsce.Kurde, w pierdlu Potop przeczytał, a na umyśle dalej ma pustkę.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Następna sprawa to Adamek się zmierzy z Travisem Walkerem.Dla mnie tragedia, koleś sparował z Szpilką i Wawrzykiem, po co mu taka walka.Już mógł wziąć udział w turnieju i walczyć z Ustinowem, też wysoki i mógłby przygotować do walki z Władem chociaż jest wolnym klockiem, ale postawiłby wszystko na jedną kartę póki ma 0 porażek..A tutaj nawet Adamek sobie zwycięstwo przed czasem nabije.

A daj spokój, mam nadzieję tylko że PPV nie zrobią :P

Konto usunięte
Konto usunięte: http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=31177:szpilka-do-adamka-zbi-jak-dziecko-to-ty-moesz-konia&catid=1:latest-news A tutaj jeszcze mamy szczyptę kabaretu od najbardziej skretyniałego boksera w Polsce.Kurde, w pierdlu Potop przeczytał, a na umyśle dalej ma pustkę.

Szpilka [*]
brak szacunku do starszych, doświadczenia i osiągnięć.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A daj spokój, mam nadzieję tylko że PPV nie zrobią :P

Pewnie zrobią, żeby "zobaczyć jak się sprzeda w Polsce'';/ ja tego nie kupię pomimo szacunku do Tomka.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: brak szacunku do starszych, doświadczenia i osiągnięć.

No to jest idiota.A ja daje sobie rękę uciąć, że Szpileczka nigdy nie będzie mistrzem świata.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie zrobią, żeby "zobaczyć jak się sprzeda w Polsce'';/ ja tego nie kupię pomimo szacunku do Tomka.

Już tak sprawdzali nie raz, teraz co walka Polaka to sprawdzimy PPV. Kurde dla mnie Adamek zasługuje na wykupienie chociaż walka może trwać góra 3 rundy.

Konto usunięte
Konto usunięte: No to jest idiota.A ja daje sobie rękę uciąć, że Szpileczka nigdy nie będzie mistrzem świata.

Ja też i już mu nie kibicuje. Niech dostanie wpiedol.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.