NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nudny nie-nudny królów jest 2 i nie zalicza sie do nich Haye.


w mojej prywatnej klasyfikacji to Haye jest królem a kiedys byli nimi Tyson i Gołota
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: no nie mogę ale go Haye zmucił

No cisne tez z dziewczyną:D
Nie wiem co Chisora teraz zrobi niestety:P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co Chisora teraz zrobi niestety:P

Żadnej szansy walki o pas nie dostanie, to jego koniec niestety.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
Chudy
Chudy: a kiedys byli nimi Tyson i Gołota

U mnie Ali na wieczność.
Z tych co walcza teraz to wiadomo.
W sumie ta walka może ruszyć wagę ciężką.Haye na emeryturę nie odejdzie teraz na pewno.
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Żadnej szansy walki o pas nie dostanie, to jego koniec niestety.

No mowię, raczej rola Journeymana.
Chociaz Chisora walczyl tragicznie dzis, prawie jak z Furym.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012

Nie sądziłem, że po roku przerwy Haye wróci w tak dobrym stylu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie sądziłem, że po roku przerwy Haye wróci w tak dobrym stylu.

Dobre ma sierpy rzeczywiście.Czekamy na bęcki od Vita, a na niego raczej Vit przygotuje się jak na Adamka.
kzyhu
kzyhu
  14 lipca 2012

szczerze to jestem zażenowany tym pojedynkiem no ale prawda dałem się złapać na ten ich chwyt marketingowy

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No mowię, raczej rola Journeymana. Chociaz Chisora walczyl tragicznie dzis, prawie jak z Furym.

Bo Dereck to nie mistrz, bardziej taki uliczny wojownik mocny w gębie. Dziś został obity na kwaśne jabłko i to w 5 rundzie - mistrz tak nie przegrywa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  14 lipca 2012

Straciłem coś ?

Serio nie oglądałem :ziober2:

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze to jestem zażenowany tym pojedynkiem no ale prawda dałem się złapać na ten ich chwyt marketingowy

No dla koneserów/fanów boksu na pewno pojedynek tragiczny, ogółem łącznie to z 2 minuty bęcki ładne były.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobre ma sierpy rzeczywiście.Czekamy na bęcki od Vita, a na niego raczej Vit przygotuje się jak na Adamka.

Będzie dobra walka.

Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze to jestem zażenowany tym pojedynkiem no ale prawda dałem się złapać na ten ich chwyt marketingowy

Dobrze, że nie trzeba było płacić :D

oka lecę szkoda słuchać tych ekspertów, brakuje Najmana jeszcze

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Bo Dereck to nie mistrz, bardziej taki uliczny wojownik mocny w gębie. Dziś został obity na kwaśne jabłko i to w 5 rundzie - mistrz tak nie przegrywa

No leniwy jest strasznie, do takiej walki się nie przygotować oznacza dla niego koniec.
KorasPL
KorasPL
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze to jestem zażenowany tym pojedynkiem no ale prawda dałem się złapać na ten ich chwyt marketingowy


W sumie ja tez.Czym My sie podniecamy?
Przeciez kiedys w wadze ciezkiej taka walka to zwykly ochlap...
Golota w swojej optymalnej formie i w miare ze tak powiem swiezej glowie konczy Hayea i Chisore jedna reka do 6 rundy.
kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Będzie dobra walka.

Mam nadzieję, chociaż raczej spodziewałbym się strasznych bęcek od Vita.
Za te obrazy on nie odpuszcza.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.