NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ta gala Adamka mnie właśnie nie interesuje nawet:P Wiadomo, ze Jennings nie ma ciosy, ale wypunktuje kolesia, chyba, ze dadzą mu jakąś łamagę na maksa to przed czasem. Cunningham wygra bardzo możliwe, że przed czasem bo Gavern padnie ze zmęczenia, a nie po ciosie. i Adamek wypunktuje prawdopodobnie Walkera;p Zlewam na taką galę:D


Jak sa chetni na flaszkę to zawsze można wypić.

--

Widziałem męki Proksy, fatalnie umierał na ringu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 września 2012

Wykryłem zaletę PPV podczas gali KSW 2755

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwaga! Dla wszystkich, którzy zamówią transmisję, przygotowaliśmy prezent! Po transmisji dostępny będzie kanał Blue Hustler. Kanał jest przeznaczony dla osób powyżej 18. roku życia. Jeżeli nie chcą Państwo oglądać treści erotycznych, prosimy o zmianę kanału lub kontakt pod numerami: 801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22 (opłata zgodna z taryfą operatora) lub włączenie zabezpieczenia kontroli rodzicielskiej poprzez PIN, aby zablokować usługę.

a to cwaniaki, wiedzą jak namówić :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 września 2012

Sobotnia walka Adamka z Prudential Center nie będzie pokazywana w ogóle przez Polsat i Canał +, które nie zdecydowały się na PPV.
Transmisję z gali mogą zakupić klienci telewizji satelitarnej Platforma N. Na galę można się również wybrać do kina, gdyż będzie ona pokazywana przez sieć Multikino, która na terenie Polski jest obecna w 24 lokalizacjach. Walkę zakupić mogą również klienci wielu czołowych sieci kablowych, wśród nich są UPC, Multimedia, Vectra, INEA, Netia IPTV, SGT S.A. (Śląska Grupa Telewizyjna), TOYA, Asta-Net, AntSerwis-Wałcz oraz AntSerwis-Piła.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  6 września 2012

juz te PPV zaczyna mnie wkur***ć !!!
niedługo to Anioł Pański papieża bedzie w PPV :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

kuba92762
kuba92762
  7 września 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: juz te PPV zaczyna mnie wkur***ć !!! niedługo to Anioł Pański papieża bedzie w PPV

Im mniej osób będzie to kupować tym rzadziej, aż w końcu w ogóle przestanie to w Polsce obowiązywać, niestety 99% barów takie coś wykupi co da i tak jakiś tam zysk.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Sobotnia walka Adamka z Prudential Center nie będzie pokazywana w ogóle przez Polsat i Canał +, które nie zdecydowały się na PPV. Transmisję z gali mogą zakupić klienci telewizji satelitarnej Platforma N. Na galę można się również wybrać do kina, gdyż będzie ona pokazywana przez sieć Multikino, która na terenie Polski jest obecna w 24 lokalizacjach. Walkę zakupić mogą również klienci wielu czołowych sieci kablowych, wśród nich są UPC, Multimedia, Vectra, INEA, Netia IPTV, SGT S.A. (Śląska Grupa Telewizyjna), TOYA, Asta-Net, AntSerwis-Wałcz oraz AntSerwis-Piła

Streamy:rock: masa pięknych walk, nie wiadomo co oglądać.
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  7 września 2012
http://sport.interia.pl/tomasz-adamek/news-adamek-walker-bije-mocno-zaatakuje-kiedy-sie-odsloni,nId,633481

Adamek pewny przed walka z Walkerem.

?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Streamy masa pięknych walk, nie wiadomo co oglądać.

Ja tam dużo czasu nie będę na to miał, interesuje mnie tylko walka Adamka i Charra z Witalijem. Jak będziesz miał streamy i godziny z rozpoczęciem walk to zapodaj ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 września 2012

Zmarł Leszek Drogosz, legendarny polski pięściarz, trzykrotny mistrz Europy i brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rzymie. Miał 79 lat.
[*]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja tam dużo czasu nie będę na to miał, interesuje mnie tylko walka Adamka i Charra z Witalijem. Jak będziesz miał streamy i godziny z rozpoczęciem walk to zapodaj ;]

Jak coś to powrzucam.
Charr to będzie nawet na orange sport.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak coś to powrzucam. Charr to będzie nawet na orange sport.

Spoko, tylko godziny podaj 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  8 września 2012

Odświeżę bo to już dziś:D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spoko, tylko godziny podaj

Orange sport warto już od 23 włączyć:)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Orange sport warto już od 23 włączyć:)

A to spojrzę na Witalija, Adamka i może Czada :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  8 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A to spojrzę na Witalija, Adamka i może Czada :D

Za Chadem dziś jesteś?:D
Ja spałem do 11, żeby całą noc wytrzymać:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Za Chadem dziś jesteś?:D Ja spałem do 11, żeby całą noc wytrzymać:D

Jestem ciekaw co pokaże. Kurde właśnie nie wiem czy wytrzymam bo rano jeszcze wstaje wcześniej i wyjeżdżam ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  8 września 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jestem ciekaw co pokaże. Kurde właśnie nie wiem czy wytrzymam bo rano jeszcze wstaje wcześniej i wyjeżdżam ;/

No ja też dziewczynę wiozę do radia więc ciężko będzie:D
Ward coś kozaczy na ważeniu więc nie wiem za kim jestem, z kolei Dawson się podpala wygraną z Adamkiem, który miał wtedy trenera, który zabraniał mu atakować.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.