seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  9 czerwca 2009 (pierwszy post)

Chyba każdy kibic wie o sprawie Łódzkiego Klubu Sportowego, który dla PZPN-u nie zasługuje na grę w ekstraklasie. Nie jest dla nas ujmą gra w pierwszej lidze, i za ŁKS-em poszedłbym i do okręgówki, jednak w przypadku kiedy się nas bezczelnie okrada z miejsca w lidze nikt nie będzie na to bezczynnie patrzył - postanowiliśmy walczyć o swoje! Od dwóch dni trwa akcja e-mailowa w której zwracamy się o pomoc do mediów Polskich i zagranicznych a także każdemu kto według nas może się przyczynić do odwołania decyzji nie dającej nam licencji. W Łodzi i nie tylko wiszą transparenty "Ekstraklasa dla ŁKS-u", pojawiły się one również na kilku stadionach w Polsce np. Zawiszy, Broni Radom czy Resovii Rzeszów. Piszemy listy polecone do ministra sportu. W skrócie dlaczego uważamy że sprawa musi być powtórnie rozważona:

1. Nieprawomocne wybranie Lewickiego na stanowisko w okręgu olsztyńskim

2. Przeszłość Lewickiego (koneksje z Cracovią) skutkująca tym, że nie może on być stroną w sprawie, bo jest nieobiektywny

3. Sporządzenie audytu i jego nadzór przez Pana Tomczyka a potem zrecenzowanie go jako "druzgocącego". Kpina

4. Brak rozpatrzenia odwołania działaczy ŁKSu!! A jedynie ponowne przeczytanie uzasadnienia decyzji pierwszej instancji.

5. Okradzenie ŁKSu z pieniędzy należnych mu za zajęcie 7 miejsca w tabeli

6. Żenujące i ogólnikowe uzasadnienie o nieprzyznaniu licencji na podstawie "złej sytuacji finansowej". Nikogo nie trzeba przekonywac, że sytacja w klubie zmienia sie na lepsze.

Nie trzeba mówić że klubami które zyskują na naszej degradacji są Arka i Cracovia.

Jak ktoś chce wiedzieć więcej:
http://lksfans.pl/index.p...y/index/id/1439

Prosiłbym każdego chociaż o podpisanie się pod oświadczeniem:

http://ekstraklasalks.rox.pl

Z góry dziękuje za każdą pomoc! Against Modern Football!

Q29
Q29
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że nie lubicie na fotce ŁKS'u Łódź.

nigdzie go nie lubię. ; )
WueRZet
WueRZet
  13 czerwca 2009

Łodzianie :nie:

NeverMind1910
NeverMind1910
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdzie go nie lubię. ; )

A ja myślę, że na forum jest sporo Lechitów. Nie powinieneś wypowiadać się za nich. W końcu ostatnio pokochali ŁKS. Kto wie jaka przyszłość łączy kibiców tych klubów.

17 czerwca odbędzie się zjazd mający na celu ogłoszenie abolicji. Prawdopodobnie obejmie ona Widzew. Jak widać nowy prezes kocha Widzew a Boniek nie pozwoli nam zrobić krzywdy :and:

( Jakby ktoś nie wyczuł ironii to współczuję)
19MiSka08
19MiSka08
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że nie lubicie na fotce ŁKS'u Łódź.

po prostu stwierdzamy fakty....co tu ma nie lubienie danego klubu? :x
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdzie go nie lubię. ; )


no ale na forum można to trochę ukrywać :) ja do was nic np na forum nie mam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja myślę, że na forum jest sporo Lechitów. Nie powinieneś wypowiadać się za nich. W końcu ostatnio pokochali ŁKS. Kto wie jaka przyszłość łączy kibiców tych klubów.


ja tam nie bym był do końca tego taki pewien, najlepiej było bo zapytać PEIXIEG'o ale jego to już nie ma od dawnych czasów.
NeverMind1910
NeverMind1910
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam nie bym był do końca tego taki pewien, najlepiej było bo zapytać PEIXIEG'o ale jego to już nie ma od dawnych czasów.


Zagląda od czasu do czasu, nie tak dawno widziałem jego post w temacie o podsumowaniu sezonu w Ekstraklasie.

Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu stwierdzamy fakty....co tu ma nie lubienie danego klubu? :x

Szczerze ma?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja do was nic np na forum nie mam :)

Nie?
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zagląda od czasu do czasu, nie tak dawno widziałem jego post w temacie o podsumowaniu sezonu w Ekstraklasie.


O proszę, no to czekaj może się wypowie w temacie :) albo jak Ciebie to bardzo ciekawi napisz mu na PW może odpiszę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie?


Nie :)
seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  14 czerwca 2009

na Tvn24 rozmawiaja z Hochstimem o licencji dla ŁKS-u i degradacji widzewa

19MiSka08
19MiSka08
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze ma?

może u Ciebie ja z ŁKS-u nikogo nie znam....także nie komentuje pamiętam jeszcze Domela....;x był troszeczke "zabawny" :lol2: CieciuŁysy ma jego wypowiedź w swojej sygnaturce osobiscie pamiętam tą ich kłótnię wskazywalo jednoznacznie kto mądrzejszy;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie :)

dziwne :)ale skoro prawdziwe to miło
CieciuLysy
Posty: 401 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
CieciuLysy
  15 czerwca 2009
seweryn1908
seweryn1908: na Tvn24 rozmawiaja z Hochstimem o licencji dla ŁKS-u i degradacji widzewa


Dziwne, u mnie na TVN24 nie rozmawiają ;(

btw. Widzewa z duzej litery ignorancie.
Śp. Ludwik Sobolewski
Szacunek dla Wielkiego Prezesa...

http://www.youtube.com/watch?v=4PTvi6JfQYY
krzychu7818
krzychu7818
  16 czerwca 2009
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1990379,wiadomosc.html

ale jaja :crylol:

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/74331,1248675,1990379,wiadomosc.html ale jaja


smutno się robi jak się to czyta.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  16 czerwca 2009

no to ładnie się dzieje w Polskiej piłce :) ktoś tam wspomniał piłkarski poker ;p

krzychu7818
krzychu7818
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś tam wspomniał piłkarski poker ;p


dzis na jedynce leci , chyba o 20:20 :)

NeverMind1910
NeverMind1910
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sport.onet.pl/74331,1248675,1990379,wiadomosc.html ale jaja


Szuje. Tak można określić prezesów klubów piłkarskich. Najpierw przekręty z licencjami Lecha ( Gra na licencji Amiki ), następnie wykupienie Dyskobolii przez Polonię, a następnie wykupienie Polonii przez Górnik.

Jeżeli Górnik i Cracovii zagrają w Ekstraklasie, to zwyczajnie stracę sens w sportową rywalizacje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.