seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  9 czerwca 2009 (pierwszy post)

Chyba każdy kibic wie o sprawie Łódzkiego Klubu Sportowego, który dla PZPN-u nie zasługuje na grę w ekstraklasie. Nie jest dla nas ujmą gra w pierwszej lidze, i za ŁKS-em poszedłbym i do okręgówki, jednak w przypadku kiedy się nas bezczelnie okrada z miejsca w lidze nikt nie będzie na to bezczynnie patrzył - postanowiliśmy walczyć o swoje! Od dwóch dni trwa akcja e-mailowa w której zwracamy się o pomoc do mediów Polskich i zagranicznych a także każdemu kto według nas może się przyczynić do odwołania decyzji nie dającej nam licencji. W Łodzi i nie tylko wiszą transparenty "Ekstraklasa dla ŁKS-u", pojawiły się one również na kilku stadionach w Polsce np. Zawiszy, Broni Radom czy Resovii Rzeszów. Piszemy listy polecone do ministra sportu. W skrócie dlaczego uważamy że sprawa musi być powtórnie rozważona:

1. Nieprawomocne wybranie Lewickiego na stanowisko w okręgu olsztyńskim

2. Przeszłość Lewickiego (koneksje z Cracovią) skutkująca tym, że nie może on być stroną w sprawie, bo jest nieobiektywny

3. Sporządzenie audytu i jego nadzór przez Pana Tomczyka a potem zrecenzowanie go jako "druzgocącego". Kpina

4. Brak rozpatrzenia odwołania działaczy ŁKSu!! A jedynie ponowne przeczytanie uzasadnienia decyzji pierwszej instancji.

5. Okradzenie ŁKSu z pieniędzy należnych mu za zajęcie 7 miejsca w tabeli

6. Żenujące i ogólnikowe uzasadnienie o nieprzyznaniu licencji na podstawie "złej sytuacji finansowej". Nikogo nie trzeba przekonywac, że sytacja w klubie zmienia sie na lepsze.

Nie trzeba mówić że klubami które zyskują na naszej degradacji są Arka i Cracovia.

Jak ktoś chce wiedzieć więcej:
http://lksfans.pl/index.p...y/index/id/1439

Prosiłbym każdego chociaż o podpisanie się pod oświadczeniem:

http://ekstraklasalks.rox.pl

Z góry dziękuje za każdą pomoc! Against Modern Football!

19MiSka08
19MiSka08
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To problem nie tylko ŁKS-u...

Piasta także :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Piasta także

Jest jeszcze najbardziej zadłużona Polonia Bytom.

Jednak ŁKS nie dostał licencji na własne żądanie. Zlekceważyli komisję licencyjną. Potraktowali to jak sprawę błahą a teraz zapłacą za swój błąd. Nie wiem, czy zespół nie zbankrutuję grając w I lidze.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wole juz ŁKS niz jakies pipidowki...


Konto usunięte
Konto usunięte: wymogi ktore narzuca PZPN byly egzekwowane to w najwyzszej klasie rozgrywkowej graloby z 6 druzyn a nie 16.


co tu dużo pisać taka prawda
19MiSka08
19MiSka08
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak ŁKS nie dostał licencji na własne żądanie. Zlekceważyli komisję licencyjną. Potraktowali to jak sprawę błahą a teraz zapłacą za swój błąd. Nie wiem, czy zespół nie zbankrutuję grając w I lidze.

bo mysleli ze zaplaca odpowiednią kwotę za to by zostać :ninja: tzw. łapówka ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jeszcze najbardziej zadłużona Polonia Bytom.

z tym się też zgodzę ;)) Czyżbym pisała z Fiftym? :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym się też zgodzę ;)) Czyżbym pisała z Fiftym? :D

Owszem.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo mysleli ze zaplaca odpowiednią kwotę za to by zostać tzw. łapówka ;]

Nie sądzę. Oni nie mają pieniędzy na łapówki. Nie potrafią otrzymać trzonu zespołu przez rok. Już na tą chwile odeszli najlepsi Gevorian i Smoliński. Nie pojechali w zimie na żadne zgrupowanie. Kilka razy odcinana była woda i prąd w klubie.

Niestety to najgorzej zorganizowany klub w Ekstraklasie.
19MiSka08
19MiSka08
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem.

Zapewne kojarzysz też i mnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę. Oni nie mają pieniędzy na łapówki. Nie potrafią otrzymać trzonu zespołu przez rok. Już na tą chwile odeszli najlepsi Gevorian i Smoliński. Nie pojechali w zimie na żadne zgrupowanie. Kilka razy odcinana była woda i prąd w klubie.

woda odcinana? :szok2:....to faktycznie...;|

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety to najgorzej zorganizowany klub w Ekstraklasie.

nie tylko oni...Piast także i bytomiacy...
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewne kojarzysz też i mnie :)

Oczywiście. Dopiero dzisiaj zerknąłem na podpis. Pozdrawiam serdecznie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: woda odcinana? :szok2:....to faktycznie...;|

Niestety. W tym sezonie mieli grac w Bełchatowie. Jednak nie mieli funduszy na wynajem stadionu. Znaczy się potwierdzenia możliwości zapłaty.
To jeden z głównych czynników nie przyznania licencji. A z drugiej strony ŁKS nie bez przyczyny nazywany jest "grzybiarzami". Komisja oglądająca obiekt Rycerzy Wiosny oznajmiła, że w szatni gospodarzy na suficie znajduje się .. grzyb.

Obiekt do renowacji. Zarówno ŁKS jak i Polonii Bytom.

Konto usunięte
Konto usunięte: Piast także

Piast wychodzi na prostą. Zmienia status klubu. Ich budżet wyniesie 10 mln złotych. Dodatkowo prawdopodobnie zarobią na sprzedaży Glika i możliwe, że Smektały.

Przyznam szczerze, że gra Polonii Bytom podobała mi się. Żaden inny zespół nie grał z takim zaangażowaniem.
19MiSka08
19MiSka08
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście. Dopiero dzisiaj zerknąłem na podpis. Pozdrawiam serdecznie :)

:)) miło i wzajemnie :))

Konto usunięte
Konto usunięte: Obiekt do renowacji. Zarówno ŁKS jak i Polonii Bytom.

Zgadzam się zwłaszcza jak o tym grzybie mi piszesz...;x

Konto usunięte
Konto usunięte: Piast wychodzi na prostą. Zmienia status klubu. Ich budżet wyniesie 10 mln złotych. Dodatkowo prawdopodobnie zarobią na sprzedaży Glika i możliwe, że Smektały.

i tak Historią nie dorównają nigdy Górnikowi!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyznam szczerze, że gra Polonii Bytom podobała mi się. Żaden inny zespół nie grał z takim zaangażowaniem.

mi sie ich gra nie podobała...;x
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak Historią nie dorównają nigdy Górnikowi!!

Racja. Jednak, gdyby piłkarze Górnika znali historię Górnika mieliby większą motywacje do gry. A tak? Budżet olbrzymi, skład obiecujący, trener z nazwiskiem, jedni z lepszych kibiców w Polsce i.. spadek. Piłkarze mieli niezłe pensję, popełnili grzech pychy i kupowano graczy na potęgę. Teraz będą uciekać. Nowym trenem prawdopodobnie zostanie Brosz. On będzie wiedział jak potrząsnąć piłkarzami. Bo tym reprezentantom to się w głowie poprzewracało.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się zwłaszcza jak o tym grzybie mi piszesz...;x

Życie jest brutalne. A jak wiemy grzyby są szkodliwe dla organizmu. Do tego dochodzą strajki przed meczowe z powodu braku wypłat. Ostatnim takim incydentem był strajk i odpuszczenie treningu przed meczem z Legią.

Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie ich gra nie podobała...;x

Nie grają finezyjnie, ale z zaangażowaniem. Nie jesteś w tym momencie neutralna. Musisz przyznać, że kilku piłkarzy wypromowali - Glik, Wilczek, Smektała.
19MiSka08
19MiSka08
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Racja. Jednak, gdyby piłkarze Górnika znali historię Górnika mieliby większą motywacje do gry. A tak? Budżet olbrzymi, skład obiecujący, trener z nazwiskiem, jedni z lepszych kibiców w Polsce i.. spadek. Piłkarze mieli niezłe pensję, popełnili grzech pychy i kupowano graczy na potęgę. Teraz będą uciekać. Nowym trenem prawdopodobnie zostanie Brosz. On będzie wiedział jak potrząsnąć piłkarzami. Bo tym reprezentantom to się w głowie poprzewracało.

dokładnie .... niektorzy piłkarze grali z pasją...ale ci niektorzy nie nadrobią niestety

Konto usunięte
Konto usunięte: Życie jest brutalne. A jak wiemy grzyby są szkodliwe dla organizmu. Do tego dochodzą strajki przed meczowe z powodu braku wypłat. Ostatnim takim incydentem był strajk i odpuszczenie treningu przed meczem z Legią.

oczywiscie ze grzyby nie zdrowe...;x

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie grają finezyjnie, ale z zaangażowaniem. Nie jesteś w tym momencie neutralna. Musisz przyznać, że kilku piłkarzy wypromowali - Glik, Wilczek, Smektała.

nie nie...mowilismy o grze...a angazowanie to racja bo piłkarzom Górnika coponiektorym tego brakowalo...;x
koraspl
koraspl
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiscie ze grzyby nie zdrowe...;

Hola hola a moje pieczarki ^^;P
19MiSka08
19MiSka08
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hola hola a moje pieczarki ^^;P

chodzi Damianie o inne grzybki nie o pieczarki ...Twoje pieczarki to cud miod i orzeszki :PP
koraspl
koraspl
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi Damianie o inne grzybki nie o pieczarki ...Twoje pieczarki to cud miod i orzeszki :PP

No ja mysle :P
Headhunter
Headhunter
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak Historią nie dorównają nigdy Górnikowi!!


To prawda, ilu kibiców zabiliście? Czterech? To chyba rekord w Ekstraklasie :)
19MiSka08
19MiSka08
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja mysle :P

tyle nie myśl tylko uwierz :pavarotti: ;)))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.