seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  9 czerwca 2009 (pierwszy post)

Chyba każdy kibic wie o sprawie Łódzkiego Klubu Sportowego, który dla PZPN-u nie zasługuje na grę w ekstraklasie. Nie jest dla nas ujmą gra w pierwszej lidze, i za ŁKS-em poszedłbym i do okręgówki, jednak w przypadku kiedy się nas bezczelnie okrada z miejsca w lidze nikt nie będzie na to bezczynnie patrzył - postanowiliśmy walczyć o swoje! Od dwóch dni trwa akcja e-mailowa w której zwracamy się o pomoc do mediów Polskich i zagranicznych a także każdemu kto według nas może się przyczynić do odwołania decyzji nie dającej nam licencji. W Łodzi i nie tylko wiszą transparenty "Ekstraklasa dla ŁKS-u", pojawiły się one również na kilku stadionach w Polsce np. Zawiszy, Broni Radom czy Resovii Rzeszów. Piszemy listy polecone do ministra sportu. W skrócie dlaczego uważamy że sprawa musi być powtórnie rozważona:

1. Nieprawomocne wybranie Lewickiego na stanowisko w okręgu olsztyńskim

2. Przeszłość Lewickiego (koneksje z Cracovią) skutkująca tym, że nie może on być stroną w sprawie, bo jest nieobiektywny

3. Sporządzenie audytu i jego nadzór przez Pana Tomczyka a potem zrecenzowanie go jako "druzgocącego". Kpina

4. Brak rozpatrzenia odwołania działaczy ŁKSu!! A jedynie ponowne przeczytanie uzasadnienia decyzji pierwszej instancji.

5. Okradzenie ŁKSu z pieniędzy należnych mu za zajęcie 7 miejsca w tabeli

6. Żenujące i ogólnikowe uzasadnienie o nieprzyznaniu licencji na podstawie "złej sytuacji finansowej". Nikogo nie trzeba przekonywac, że sytacja w klubie zmienia sie na lepsze.

Nie trzeba mówić że klubami które zyskują na naszej degradacji są Arka i Cracovia.

Jak ktoś chce wiedzieć więcej:
http://lksfans.pl/index.p...y/index/id/1439

Prosiłbym każdego chociaż o podpisanie się pod oświadczeniem:

http://ekstraklasalks.rox.pl

Z góry dziękuje za każdą pomoc! Against Modern Football!

NeverMind1910
NeverMind1910
  12 czerwca 2009
seweryn1908
seweryn1908: Komisja do Spraw Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej odwołała mecze barażowe o awans do Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Cracovią. Głównym powodem odwołania meczów barażowych jest postanowienie Sądu Najwyższego, który w środę uchylił decyzję w sprawie cofnięcia degradacji Widzewa Łódź i przekazał ją do ponownego rozpatrzenia przez Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Także niejasna jest sytuacja Łódzkiego Klubu Sportowego, któremu nie przyznano licencji na kolejny sezon i automatycznie przesunięto na ostatnie miejsce w tabeli. Jednak władze ŁKS-u zaskarżyły tą decyzję do Sądu Administracyjnego, który nakazał PZPN-owi dostarczyć kompletną dokumentację w tej sprawie.


Rozumiem, że wkleiłeś komentarz z serwisu. A gdzie jakieś twoje własne zdanie, masz może coś do powiedzenia? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: A Odra znalazła sponsora. Jakim cudem to nie wiem

Bo to sponsor z Czech. Nie znają marki WIELKIEJ ODRY MKS !

A co do odwołania barażu. To było nieuniknione. Dzisiaj Komisja powinna podać status Widzewa. Co najśmieszniejsze, jeszcze jakiś czas temu PZPN chciał zdegradować Widzew, teraz.. chce tego uniknąć.
Ciekaw jestem jak dużo dostaniemy punktów ujemnych. Nie zasłużyliśmy na więcej niż ma Jagiellonia.
19MiSka08
19MiSka08
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Odra znalazła sponsora. Jakim cudem to nie wiem

Dobra Młodziku piszemy to o ŁKS-ie bo zaraz siła wyższa tu wkroczy:PP

p.s :crylol: też nie wiem!
WueRZet
WueRZet
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra Młodziku piszemy to o ŁKS-ie bo zaraz siła wyższa tu wkroczy:PP

Nie ma siły wyższej niż ja :kv3:

Widzew na dzień dzisiejszy jest w końcu w ekstraklasie, czy I lidze ? :woot:
19MiSka08
19MiSka08
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma siły wyższej niż ja

dobra cwaniaczku :evil:

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzew na dzień dzisiejszy jest w końcu w ekstraklasie, czy I lidze ?

któż to może wiedzieć :wtf: ..... JE *** PZPN ! :nfw:
Q29
Q29
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzew na dzień dzisiejszy jest w końcu w ekstraklasie, czy I lidze ?

Na tą chwile gościmy w pierwszej lidzę, ponieważ wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy, jest równorzędny z tym, że na chwile obecną degradacja obowiązuje.
NeverMind1910
NeverMind1910
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tą chwile gościmy w pierwszej lidzę, ponieważ wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy, jest równorzędny z tym, że na chwile obecną degradacja obowiązuje.


Jednak Widzew do oficjalnego odniesienia się do tej sprawy Komisji do Spraw Nagłych jest w Ekstraklasie. Poza tym Widzew złożył wniosek o zawieszenie kary do czasu odwołania. Jak napisałem skończy się na kilku ujemnych punktach. Może to i lepiej nie pozostaniemy bez karni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma siły wyższej niż ja

A Fociaki Psiapsielscy przyjaciele nie mają większej władzy? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: JE *** PZPN !

Zbyt oklepane i banalne hasło.. :and:
19MiSka08
19MiSka08
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbyt oklepane i banalne hasło..

Oczywiście.....;x
na meczu do młynowego też byś tak powiedział ? Wątpie.:and:
Headhunter
Headhunter
  12 czerwca 2009

Zagłębie za korupcję dostało, czas na Łódzki Widzew. :)

seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
Q29
Q29
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak Widzew do oficjalnego odniesienia się do tej sprawy Komisji do Spraw Nagłych jest w Ekstraklasie. Poza tym Widzew złożył wniosek o zawieszenie kary do czasu odwołania. Jak napisałem skończy się na kilku ujemnych punktach. Może to i lepiej nie pozostaniemy bez karni.

Według mnie kary degradacji nie poniesiemy, ale własnie dostaniemy te ujemne punkty ! ;]
Kara adekwatna do tego co zrobilismy, tylko szkoda że dostalismy je teraz, a nie już wtedy{rok temu} bo teraz zamieszania by nie bylo ;)
Wierze jednak, że tak jak i Jagiellonia, damy radę utrzymać się, gdybysmy dostali ujemne punkciki ; )
z mojego punkty widzenia w gorszej sytuacji jest ŁKS, starając sie być jak najbardziej obiektywnym.
CieciuLysy
Posty: 401 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
CieciuLysy
  12 czerwca 2009
seweryn1908
seweryn1908: http://w691.wrzuta.pl/film/0QS8HeScsDS/tvp_lodz_-_goracy_temat_-_lks


Ty i te Twoje "wielce uproszczone posty" - moze zamiast bezmyslnego wklejania linkow czy artykułów z najwiekszych brukowcow napiszeszcz cos konstruktywnego, bo poki co udowadniasz ze probujesz ten temat podtrzymac na siłe przy zyciu.

quote=WueRZet]A Odra znalazła sponsora. Jakim cudem to nie wiem :crylol:

Ohoo, to zaciąg z Czech i idą na majstra w przyszlym sezonie.
Śp. Ludwik Sobolewski
Szacunek dla Wielkiego Prezesa...

http://www.youtube.com/watch?v=4PTvi6JfQYY
Carlsb
Carlsb
  12 czerwca 2009
CieciuLysy
CieciuLysy: Ohoo, to zaciąg z Czech i idą na majstra w przyszlym sezonie.


grali kiedyś w UEFA .. i niech pozostanie to ich największym osiągnięciem..

sprawa Widzewa i ŁKS rzeczywiście ciężka ...zapewne się skończy tak że Widzew zostanie w Ekstraklasie .. ŁKS zostanie zdegradowany..tylko co wtedy ? podobno nie podoba im się gra w I lidze i mają zacząć od okręgówki.. sponsor ma się wycofać..

Baraże odwołane .. ehh paranoja..co roku jakiś syf z barażami, z licencjami itd itd

ciekawe kiedy mają zamiar rozgrywać te baraże. i kto i z kim.. milion odwołań a wszystko ma swój ustawowy bieg.. ciekawe czy się wyrobią..w sumie zaczynają już w czerwcu moze do sierpnia się wyrobią na 1 kolejkę ;]
Q29
Q29
  12 czerwca 2009
CieciuLysy
CieciuLysy: Ty i te Twoje "wielce uproszczone posty" - moze zamiast bezmyslnego wklejania linkow czy artykułów z najwiekszych brukowcow napiszeszcz cos konstruktywnego, bo poki co udowadniasz ze probujesz ten temat podtrzymac na siłe przy zyciu.

Niestety, ale on ma sporo problemy, by napisać sensowny post.

Konto usunięte
Konto usunięte: sprawa Widzewa i ŁKS rzeczywiście ciężka ...zapewne się skończy tak że Widzew zostanie w Ekstraklasie .. ŁKS zostanie zdegradowany..tylko co wtedy ? podobno nie podoba im się gra w I lidze i mają zacząć od okręgówki.. sponsor ma się wycofać..

To co napisałeś jest prawdopodbne, tylko że.
Widzew z punktami ujemnymi, a ŁKS nie koniecznie od okręgówki, lecz możliwe że tak się stanie, bo licencji z tym stadionem też raczej nie dostaną.

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe kiedy mają zamiar rozgrywać te baraże. i kto i z kim.. milion odwołań a wszystko ma swój ustawowy bieg.. ciekawe czy się wyrobią..w sumie zaczynają już w czerwcu moze do sierpnia się wyrobią na 1 kolejkę ;]

Troche opcji jest.
Arka-Korona
Arka-Podbeskidzie
Cracovia-Korona
Cracovia-Podbeskidzie ; )
To wszystko dość skomplikowane, ale moje pytanie.

Jak te kluby mają robić transfery, nie wiedząc na czym stoją?!
19MiSka08
19MiSka08
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, ale on ma sporo problemy, by napisać sensowny post.

odkąd tu byłam na forum to pamiętam, ze nie umial nic od siebie napisać.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo licencji z tym stadionem też raczej nie dostaną.

to tylko przypuszczenie, ale nie powinni go dostać.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  13 czerwca 2009

Widzę że nie lubicie na fotce ŁKS'u Łódź.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.