seweryn1908
Posty: 467 (po ~214 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 12
seweryn1908
  9 czerwca 2009 (pierwszy post)

Chyba każdy kibic wie o sprawie Łódzkiego Klubu Sportowego, który dla PZPN-u nie zasługuje na grę w ekstraklasie. Nie jest dla nas ujmą gra w pierwszej lidze, i za ŁKS-em poszedłbym i do okręgówki, jednak w przypadku kiedy się nas bezczelnie okrada z miejsca w lidze nikt nie będzie na to bezczynnie patrzył - postanowiliśmy walczyć o swoje! Od dwóch dni trwa akcja e-mailowa w której zwracamy się o pomoc do mediów Polskich i zagranicznych a także każdemu kto według nas może się przyczynić do odwołania decyzji nie dającej nam licencji. W Łodzi i nie tylko wiszą transparenty "Ekstraklasa dla ŁKS-u", pojawiły się one również na kilku stadionach w Polsce np. Zawiszy, Broni Radom czy Resovii Rzeszów. Piszemy listy polecone do ministra sportu. W skrócie dlaczego uważamy że sprawa musi być powtórnie rozważona:

1. Nieprawomocne wybranie Lewickiego na stanowisko w okręgu olsztyńskim

2. Przeszłość Lewickiego (koneksje z Cracovią) skutkująca tym, że nie może on być stroną w sprawie, bo jest nieobiektywny

3. Sporządzenie audytu i jego nadzór przez Pana Tomczyka a potem zrecenzowanie go jako "druzgocącego". Kpina

4. Brak rozpatrzenia odwołania działaczy ŁKSu!! A jedynie ponowne przeczytanie uzasadnienia decyzji pierwszej instancji.

5. Okradzenie ŁKSu z pieniędzy należnych mu za zajęcie 7 miejsca w tabeli

6. Żenujące i ogólnikowe uzasadnienie o nieprzyznaniu licencji na podstawie "złej sytuacji finansowej". Nikogo nie trzeba przekonywac, że sytacja w klubie zmienia sie na lepsze.

Nie trzeba mówić że klubami które zyskują na naszej degradacji są Arka i Cracovia.

Jak ktoś chce wiedzieć więcej:
http://lksfans.pl/index.p...y/index/id/1439

Prosiłbym każdego chociaż o podpisanie się pod oświadczeniem:

http://ekstraklasalks.rox.pl

Z góry dziękuje za każdą pomoc! Against Modern Football!

WueRZet
WueRZet
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cel na następny sezon? Spadek Odry..

I skończą się te super dojazdy do Wodzisławia :zakochany:
19MiSka08
19MiSka08
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I skończą się te super dojazdy do Wodzisławia

no dokładnie....;x i ta ich smieszna liczba Kibiców też :lol2:
Headhunter
Headhunter
  10 czerwca 2009

I kto teraz sie napina? Nie napisalem ani slowa o wyzszosci swojego klubu, piszac to co napisalem mialem na mysli ze kibice to integralna część każdego klubu. Dlatego kazdy klub, jest rowniez rozliczany z kibicow. I tu wlasnie 19MiSka08 pokazalas, ze kibice.net to wlasnie strona z mysla o takich ludziach jak ty :)

krzychu7818
krzychu7818
  10 czerwca 2009

spokój , chcecie sobie powrzucać to na PW a nie zaśmiecać forum !!

ILoveDramenbejS
ILoveDramenbejS
  10 czerwca 2009

prawda jest taka ze ktos w PZPN chce zniszczyc pilkarska Łódź... najpierw degraduja Widzew do 1-ligi dobra niech tak bedzie udowodnili ze byla korupcja w tym klubie kara sie nalezy,teraz sprawa ŁKS-u po wywalczeniu miejsca dzieki ktoremu moze zostac w lidze,zostaje zdegradowany... Teraz Widzew uzyskal awans i nagle im sie przypomnialo ze jednak sprawa tego klubu nie jest jeszcze zamknieta :O a gdzie sa inne kluby zamieszane w korupcje ? Lech? Cracovia? Ruch? Zagłebie? Korona? Jagiellonia? Co? Ich korupcja juz nie dotyczy !? Tam sa pieniadze,grube pieniadze zeby zlikwidowac korupcje w Polskiej pilce trzeba byloby rozwiazac wszystkie ligi,przejzec papiery wszystkich klubow zglaszajacych sie do rozgrywek i rozwiazac te ktore sa zwiazane z korupcja...
tyle

koraspl
koraspl
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby zlikwidowac korupcje w Polskiej

Korupcji nigdy do konca sie nie zlikwiduje.Moze w najwyzszych klasach rozgrywkowych ograniczy sie do minimum ale jezeli chodzi o nizsze klasy to tam jest sielanka.Moze to jest korupcja w ktorej kwoty oraz korzysci sa troche mniejsze ale natezenie jest owiele wieksze niz w Ekstraklasie np. W takich okregowkach to mozna kupic kazdy mecz heh ;D
Swego czasu sam bylem swiadkiem jak Paluczanka Znin kupowala awans do IV ligi za 1000 zl :ssh::lol2:
WueRZet
WueRZet
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: prawda jest taka ze ktos w PZPN chce zniszczyc pilkarska Łódź...

Akurat tego typu dywagacje są śmieszne.

Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie sa inne kluby zamieszane w korupcje ? Lech? Cracovia? Ruch? Zagłebie? Korona? Jagiellonia? Co? Ich korupcja juz nie dotyczy !?

To żeś trafił :ninja:
Headhunter
Headhunter
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby zlikwidowac korupcje w Polskiej


Minie jeszcze sporo czasu, bo znając życie wyciagna nowe afery.
krzychu7818
krzychu7818
  10 czerwca 2009

czyli de facto aktualnie Widzew w 1 lidze , Podbeskidzie w barażu ?? dobrze rozumuje ?

Freddie2007
Freddie2007
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli de facto aktualnie Widzew w 1 lidze , Podbeskidzie w barażu ?? dobrze rozumuje ?

Podobno nie ma być baraży i wchodzi Zagłębie i Korona a Cracovia się utrzymuje...
Ta polska piłka jest naprawde porypana....
krzychu7818
krzychu7818
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno nie ma być baraży i wchodzi Zagłębie i Korona a Cracovia się utrzymuje... Ta polska piłka jest naprawde porypana....


no Zagłebie i Korona awans , Podbeskidzie z Cracovia baraż tak może być , już drugi rok z rzędu takie cyrki są przed nowym sezonem polskiej ligi
Freddie2007
Freddie2007
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no Zagłebie i Korona awans , Podbeskidzie z Cracovia baraż tak może być , już drugi rok z rzędu takie cyrki są przed nowym sezonem polskiej ligi

A ja gdzieś czytałem że wcale baraży nie będzie, oni pewnie sami nie wiedzą:ninja:

A i Krzychu nie przesadzaj że ja stosowałem prowokacje w tamtym temacie o reprezentacji:and:
krzychu7818
krzychu7818
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja gdzieś czytałem że wcale baraży nie będzie, oni pewnie sami nie wiedzą


cała polska piłka nożna , nikt nic nie wie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A i Krzychu nie przesadzaj że ja stosowałem prowokacje w tamtym temacie o reprezentacj


nie przesadzam :nie:
koraspl
koraspl
  10 czerwca 2009

Baraze maja byc ponoc przesuniete na inny termin
Wszystko wyjasni sie w piatek...

Freddie2007
Freddie2007
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cała polska piłka nożna , nikt nic nie wie :)

Jeden wielki syf, i na boisku i poza nim:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie przesadzam

Przesadzasz, bo nic takiego nie napisałem co mógłbyś uznać za prowokacje...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.