davvyd0z
davvyd0z
  3 czerwca 2009 (pierwszy post)

G.O.A.T. czyli Greatest Of All Time.

1) Kto według Was zasługuje na miano najlepszego zawodnika w historii NBA?
2) Który z aktywnych zawodników jest najlepszy?

Uzasadnijcie swój wybór w kilku zdaniach. Zabronione jest używanie w nich argumentów typu "był najlepszy", "jego gra najbardziej mi się podobała" itp. itd. Tego typu zwroty dopuszczalne są jedynie w podsumowaniu.

Zapraszam do dyskusji.

marion695
marion695
  7 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=Ud3SBbK_QxY Pod sam koniec filmiku zobacz jego rzut. Wiadomo, to jest jeden rzut. Niech zacznie oddawać tego typu rzuty częściej iw tedy będzie można ocenić w miarę obiektywnie jaki poziom prezentuje. ;)

a Gortat na to wszystko ''- W sumie trening rzutowy - taki jak był w piątek, jest mi niepotrzebny. Oddaję przecież trzy-cztery rzuty w meczu, a i to najczęściej wsady, albo próby spod kosza. Potrafię rzucić - także z dystansu, ale co z tego, skoro nie mogę. Nie myślę jednak o tym i skupiam się na grze - zapewnił Polak.''
davvyd0z
davvyd0z
  7 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Gortat na to wszystko ''- W sumie trening rzutowy - taki jak był w piątek, jest mi niepotrzebny. Oddaję przecież trzy-cztery rzuty w meczu, a i to najczęściej wsady, albo próby spod kosza. Potrafię rzucić - także z dystansu, ale co z tego, skoro nie mogę. Nie myślę jednak o tym i skupiam się na grze - zapewnił Polak.''

Póki co to niech on się skupi na cały czas dobrej grze w obronie, punkty same przyjdą. ;)
marion695
marion695
  9 czerwca 2009

''Jak informuje "New York Post" Marcin Gortat, którego Orlando Magic walczy w finale NBA z Los Angeles Lakers, po zakończeniu sezonu przeniesie się do ekipy New York Knicks, gdzie dostanie ok. 5 mln dolarów rocznie - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".''

jak myslicie ze Knicks to bylby dobry klub dla Gortata??czy mialby szanse wygryzc Lee ze skladu??

davvyd0z
davvyd0z
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak myslicie ze Knicks to bylby dobry klub dla Gortata??czy mialby szanse wygryzc Lee ze skladu??

Na wygryzienie Lee ze składu nie ma szans, przynajmniej u mnie by nie miał. Lee to gracz na poziomie 20/10 z dość dobrą obroną. Poza tym może grać na czwórce więc nie gryzłoby się to z Gortatem. Zobaczymy czy ta oferta była prawdziwa czy może to wymysł gazet. ;)
marion695
marion695
  10 czerwca 2009

dadza Orlando wygrac jeszcze 2 mecze u siebie??
hah Gortat dostal czapke od Odoma i w sumie niewiele pogral

davvyd0z
davvyd0z
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dadza Orlando wygrac jeszcze 2 mecze u siebie??

Oby, będzie ciekawiej. I może złapią wiatr w żagle. Chociaż Lakers'ów jest cholernie trudno pokonać we własnej hali, to przecież jak jakaś świątynia. ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: hah Gortat dostal czapke od Odoma i w sumie niewiele pogral

Niestety.
A tak w ogóle to temat o finałach NBA jest gdzie indziej. ;)
Luuuzer
Luuuzer
  10 czerwca 2009

Gortatowi transfer jest potrzebny, by się dalej rozwijać. Jeżeli zostanie w Orlando to najlepszy moment swojej kariery 'prześpi' na ławce rezerwowych. Myślę, że Knicks to jest dobra opcja a i jeszcze NYK chcą LeBrona w 2010 ściągnąć, więc ekipkę będą mieli dobrą.

davvyd0z
davvyd0z
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gortatowi transfer jest potrzebny, by się dalej rozwijać. Jeżeli zostanie w Orlando to najlepszy moment swojej kariery 'prześpi' na ławce rezerwowych. Myślę, że Knicks to jest dobra opcja a i jeszcze NYK chcą LeBrona w 2010 ściągnąć, więc ekipkę będą mieli dobrą.

Jaki najlepszy moment? To jego drugi sezon w NBA, najlepszy moment jeszcze nadejdzie. Nie wiem czy powinien odchodzić z Magic gdzie ma świetnego szkoleniowca w osobie Patrick'a Ewing'a. ;] Niech tylko Van Gundy da mu wreszcie regularni więcej minut i będzie dobrze.
To, że chcą w 2010r ściągnąć LeBron'a to nie znaczy, że go ściągną. ;]
RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech tylko Van Gundy da mu wreszcie regularni więcej minut i będzie dobrze.

poki ma Howarda tak sie nie stanie:/
davvyd0z
davvyd0z
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poki ma Howarda tak sie nie stanie:/

W każdym klubie w NBA Gortat będzie miał konkurencję. Nie potrafię teraz wymienić klubu, w którym z marszu miałby pewne miejsce w wyjściowej piątce. :woot:
RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W każdym klubie w NBA Gortat będzie miał konkurencję. Nie potrafię teraz wymienić klubu, w którym z marszu miałby pewne miejsce w wyjściowej piątce.

nawet w Oklahoma City??
davvyd0z
davvyd0z
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet w Oklahoma City??

Tam akurat na brak dobrych podkoszowców nie narzekają. Swift i Collison grają całkiem dobrze. Gortat miałby problem z wywalczeniem miejsca w pierwszej piątce ale pewnie dostałby więcej minut z ławki. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.